Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rekawiczki NOMEX P&J


Recommended Posts

  • 5 months later...

Mam je od września.

Moje uwagi :

1 Nie farbują aż tak bardzo a jeśli już to wystarczy mydło i woda

2 Od wew. strony na całej długości pseudoskóry odpruł mi sie palec (ale od czego mam mamusie :mrgreen: )

3 Ja mam łape chudą i długą ale rękawice pasują idelanie

4 Materiał ma tendencje do mechacenia się ale podobnie jak widziane na fotkach prawdziwe nomexy

5 Skóra (mam olive) jest lakierowana na szaro i robią się czarne wytarcia

 

Jednak cena wszystko wyjaśnia i za 29 był to naprawdę dobry zakup.

 

Tak btw z tego co słyszałem to rękawice BW gryzą niemiłosiernie.

Link to post
Share on other sites

Również maiłem wątpliwości nad zakupem Nomexów P&J lub rękawic BW, zdecydowałem się na BW i jestem w 100% zadowolony, nie niszczą się, nie pęka skóra, szwy mocno trzymają i rękawice są bardzo wygodne. A pro po Nomexów P&J, kolega kupił i niszczą się niemiłosiernie. Z mojej strony polecam rękawice BW.

Link to post
Share on other sites

Panowie, co jak co, ale jeśli o rękawiczki, tak samo jak na ochronie oczu, nie ma co szczędząć. Pewnie, z takimi nomex'ami PJ większy lans, ale od kiedy widziałęm jak się momentalnie stopiły na rękach pewnego Pana to nie ufam takim produktą. Też mam BW, mocno niezniszczalne są. ;)

Link to post
Share on other sites

To jeszcze ja coś dopiszę na temat tych "nomexów" PJ ;D

 

Kupiłem je we wrześniu i już na 1wszej strzelance kiedy chciałem podać komuś rękę , chcąc ściągnać rękawice pociągnełem za palec i ku mojemu zdziwieniu...rękawiczka rozerwała się po wewnętrznej stronie dłoni -.- Da się ich nadal używać , no ale... No i to nieszczęsne farbowanie...naprawdę ciężko zmyć tą substancję z rąk

 

Ogólnie to nie polecam ;)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...