Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba M56 [Double Eagle / DE]


Recommended Posts

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie strzelba Krzysia, tylko pompka Tokyo Marui na jakimś zagranicznym forum ;)

 

Bardziej mi tu chodziło o dostanie chwytu RIS, montazu zawieszenia oraz uchwytow na shellsy zintegrowanymi z gorna szyna RIS, bo reszta pierdółek jest oczywista i łatwa do dostania, a na WGC te przedmioty z Discontinued

Link to post
Share on other sites

Chwyt ris to Mosquito Molds Benelli M3 RIS/RAS:

http://www.trinityairsoft.com/p-289-m3-shotgun-ras.aspx

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/ProductDetail?prodID=18613

Obecnie nie dostępny.

Jeżeli chodzi o górną szynę ris to ostatnio na żadnym ze sklepów airsoftowych które przeglądałem takich nie widziałem, ale:

http://www.ebay.com/itm/NEW-IN-PACKAGE-Mesa-Tactical-6-Shell-Carrier-90880-Benelli-WORLDWIDE-DELIVERY-/251194465814?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a7c5b5e16

Kiedyś szyny tego typu były przy jakiś tanich zabawkach na allegro.

Szybkie ładownice na shellsy-nigdy się nie spotkałem z wersją asg:

http://www.brownells.com/items/shotgun-shell-carrier.aspx

Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze to moim zdaniem najlepszy shootgun, na dodatek "udaje" prawdziwego shootguna bo strzela trzema kulkami na raz. Do budynków idealny, w las sprawdza się średnio. Ja posiadam M56C ale to jest to samo, mam go już troszkę ponad 2 lata, przeżył chyba wszystko, przebieg to około 14 000bb i strzela dalej. Jeśli się dba to będzie działał i będziesz bardzo zadowolony. Ja od siebie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chciałbym nieco przypomnieć się w mojej sprawie na temat modyfikacji na tym shotgunie :icon_wink:

 

Otóż zamontowałem na nim już 2 szyny RIS. Jedna pod kolimator (na razie tylko Eotech bo innego nie mam jeszcze) oraz pod latarke.

Do tego zrobiłem mocowanie na shellsy. Nie jest ono sztywne, ale spełnia swoje zadanie. W późniejszym czasie pomyślę nad innym.

 

Nadal nie rozwiązałem tylko jednej rzeczy - zamocowanie uchwytu do zawieszenia nad chwytem pistoletowym.

 

Na zdjęciach widać, że zamontowanie tego nie jest problemem. Wystarczy tylko zdemontować chwyt, nawiercić w jednym miejscu, przełożyć śrubę odpowiedniej długości, która będzie je trzymać a następnie zakręcić nakrętką od wewnetrznej strony i gotowe.

Problem tylko w tym, że nie moge znaleźć nigdzie uchwytu zawieszenia na wciśnij kropek, w którym to gniazdo mocujące byłoby na śrubie, aby taki manewr zrobić.

 

Wiecie może, gdzie dostanę to o co mi chodzi?

 

Miejsce gdzie miałby być montaż:

dsc0301zv.th.jpgdsc0300xi.th.jpg

 

Przy okazji - fotki jak to wygląda w całości :icon_smile:

dsc0298mx.th.jpgdsc0299dd.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej

Jakiś czas temu kupiłem M56DL lecz mimo tego, że strzelba mi się z wyglądu bardzo podoba to jednak jest dla mnie trochę za długa i zastanawiam się czyby jej nie przerobić, o tak:

images_zps12fcb794.jpg

Jako że dałem za nią 60zł to nie będzie mi żal jak ją potnę, ale zastanawiam się co, wygląda to jako tako?

Przy 20 metrach zasięgu tej strzelby celowanie jest raczej bezcelowe a głównie tą replikę chciałem jako zamienną z główną używać(przy cqb itd.)

Edited by Kapso
Link to post
Share on other sites

Z ucięciem lufy zewnętrznej nie będziesz miał problemu, lufy wewnętrzne są dużo krótsze niż lufa zewnętrzna, osobiście zostawiłbym tylko muszkę aby lepiej celować. Z kolbą będziesz musiał pokombinować bo jest skręcana jedną śrubą razem z chwytem, ewentualnie możesz poszukać fabrycznej rączki z wersji krótkiej, będzie wtedy ładnie dla oka i krótki tak jak chcesz to zrobić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Siemka,

Tydzień temu zakupiłem replikę M56DL :http://gunfire.pl/pr...elby-M56DL.html

i niestety, już na pierwszej strzelance napotkałem na problem, który skutecznie odebrał mi możliwość użycia strzelby.

Kłopot polega na tym, że przy włożonym shells'a strzelba pozwala naciągnąć sprężynę raz - wypluwa kulki, po czym przy kolejnej próbie naciągnięcia sprężyny blokuje się. Uchwyt nie wraca do pozycji "zero" - zatrzymuje się jakieś 0,5cm przed (uchwyt porusza się swobodnie w obie strony - wnioskuję, że sprężyna jest już naciągnięta i zablokowana) - oczywiście po wciśnięciu spustu nic się nie dzieje.

Dopiero po wyciągnięciu shells'a (i wypadnięciu z komory kilku kulek) uchwyt pompki udaje się przesunąć do końca i po naciśnięciu spustu, strzelba zwalnia sprężynę. Kulki jednak nie lecą z równą prędkością - jedna ciągnie standardowo, druga ma skrócony zasięg o połowę, ostatnia pokonuje jakieś 30% odległości kulki pierwszej.

Na "sucho" replika wydaje się działać prawidłowo - ilekroć ją przeładuję, oddaje strzał. Nie daje się zauważyć też jakichś niepokojących dźwięków. Dopiero po włożeniu shells'a problem pojawia się na nowo.

Dodam również, że mam w posiadaniu kilka shells'ów dedykowanych rzekomo dla replik tego producenta: http://gunfire.pl/pr...b-typu-M56.html

i niestety problem pojawia się bez względu na to, którego z nich użyję.

Mam nadzieję, że replika sama w sobie nie jest uszkodzona, bo jak wspomniałem - na sucho działa raczej tak, jak powinna. Liczę więc na to, że powodem są shells'y - czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem?

Z góry dziękuję za sugestie rozwiązania problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Post pod postem ale nie mogłem edytować.

mam problem jak naciągam mojego m56c to nic się nie dzieje ;/

jest po prostu puste pompowanie nie ma na końcu takiego strzelenie jak by coś nie zaskakiwało i nie można strzelić,

najlepsze jest to że wczoraj postrzelałem sobie działało wszystko ładnie dziś rano chce postrzelać pompuje i nic ;l

tak jakby nie naciągał sprężyny albo jak by ją naciągał ale się nie blokuje raczej to...

dodam jeszcze że pozbyłem się kolby jak by to coś zmieniało ani mi nie upadł ani nic.

jakieś pomysły ?

Edited by puszekxde
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...