Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No cóż, katalog pierwsza klasa.

 

Widać że Specops coraz intensywniej uprawia reenacting NFMu. Szkoda że w katalogu próżno szukać nowej jakości i braku reenactingu innych producentów co dobitnie pokazuje powielanie pewnych błędnych rozwiązań, z których twórcy się już zdążyli wycofać a Specops siłą rozpędu je zostawił.

 

P.S. Ładny Ciras Maritime.

 

Edit:

Zapomniałbym. Te cytaty jak ktos grał w call of duty i modern warfare to zna na pamięć.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites
  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed cytaty zabrakło mi "i" ;) No i jakoś nie widziałem ani tekstów Kaczmarskiego, ani ani "Reduty Ordona" w tych Twoich gierkach ;)

 

Zanim mnie wrzucisz do worka fanów Specopsu, wiedz że nie byłem zadowolony z żadnego z ich dwóch produktów, które miałem. Ale to nie przeszkadza mi w znalezieniu pozytywnych stron w tym katalogu, nawet jeśli czysto estetycznych. A Ciebie zaślepia nienawiść, nieprawdaż? ;)

Link to post
Share on other sites

Przecież napisałem że katalog jest pierwsza klasa. Wiec o co kaman?

 

Moim zdaniem jest ładny estetyczny i czytelny. Podoba mi się tak samo jak... zeszłoroczny NFMu. A że treść nie nadąża za formą... Cóż ja poradzę.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

http://www.specops.pl/index.php/offer,pasy..._tap-1_multicam

 

Na rysunku szóstym w środku apteczki w komorze głównej widać przegrodę. Na innych fotkach wydaje się, że jej nie widać. Czy ta przegroda jest odpinana, bo wygląda jakby z jednej strony była mocowana na rzep?

 

Przegroda jest mocowana rzepem a co za tym idzie istnieje możliwość jej demontażu

Link to post
Share on other sites

Uchwyt latarki jest opcjonalny i można go dokupić osobno a co za tym idzie jest oczywiście demontowany, jeśli zaś chodzi o odblaski są integralną częścią kamizelki (oczywiście odpinaną bo to "na rzep") ale nie sprzedawaliśmy ich dotychczas osobno więc nie potrafię podać ich ceny

Link to post
Share on other sites

Po prośbie, będzie kolega seger uprzejmy wskazać palcem gdzie stoi napisane że są dodawane do czarnej bo może mamy babola a doszukać się nie mogę, jeśli takowy faktycznie istnieje to kolega ma ode mnie uchwyt gratisem za pomoc. Samych uchwytów nie sprzedajemy a dodajemy je jedynie gratisem bądź za niewielką dopłatą przy większych zamówieniach.

Link to post
Share on other sites

"odblaski IFF są dostępne jako osobne akcesoria, standardowo są dostepne do kamizelek w kolorze czarnym"

 

na samym końcu opisu kamizelki, strona 13 na dole w katalogu :) może o to chodziło koledze segerowi

 

Zdania zaczynamy wielką literą. Stosuj interpunkcję.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...