Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czołem,

 

Kontrolna informacja - na rynku pojawiło się około 300m niedorobionego materiału Multicam - jest to oryginalna Cordura 1000D, ale z błędem w nadruku - na małej powierzchni (ładownica etc.) wada materiału nie jest zauważalna.

 

W związku z tym w najbliższym czasie pojawi się prawdopodobnie sprzęt wyprodukowany z tego odpadu w "atrakcyjnej" cenie. Niewykluczone że podrobione zostaną również metki "CORDURA" jak i wszywki "MULTICAM".

 

Czyli dzień jak codzień.

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam,

 

W sobotę 5-lecie firmy więc dopiero teraz mogę się udzielić.

Wielka prośba do moderatorów:

 

Proszę o usunięcie wszystkich postów nie mających nic wspólnego z naszym oporządzeniem albo dotyczących tematów z innych for internetowych. Jeżeli ktoś czuje że jest potrzeba wyładowania emocji, proszę o założenie osobnego wątku, lub przeniesienie tam tych tematów. Nikt do mnie nie dzwonił, nie wysyłał wiadomości na PRIV więc uważam że nikt nie ma do mnie spraw osobistych.

 

Dla pozostałych Forumowiczów, proponuje taki algorytm rozwiązywania problemów dotyczących SPECOPS:

 

1. Problemy osobiste: 514 10 33 10 - dzwonić / umawiać się na spotkanie / pozywać na drodze cywilno-prawnej

 

2. Problemy z zarządem Spółki:

 

pismo polecone lub wezwania sądowe na adres:

 

SPECOPS Sp. z o.o.

ul. Świętojańska 104a/3

81-388

Gdynia

 

3. Problemy z naruszeniami patentowymi:

 

Pismo do naszej kancelarii patentowej:

 

http://www.czub.pl

 

4. Problemy z zakupionym towarem:

 

email / tel do działu handlowego:

info@specops.pl albo +48 58 732 14 01

 

5. Merytoryczne pytania:

 

Forum - na każde merytoryczne pytanie jest merytoryczna odpowiedź, zawsze tak było na tym Forum.

 

6. Problemy z projektami / subiektywne opinie / bezpodstawne wnioski / pretensje / zażalenia / etc.

 

Nie kupować. Po co gadać? Nikt nie musi sprzętu SPECOPS kupować, naprawdę. Jest wielu innych producentów na rynku z bardzo bogatą ofertą mundurów / oporządzenia, serdecznie zapraszam do korzystania z ich oferty.

 

Pozdrawiam,

 

Maciej Stopniak

Link to post
Share on other sites

pytanko co do kamizelki mkt-4:

1.taśmy molle na zdjęciach na stronie waszej są zielone. Natomiast z tego co pamiętam podczas recenzji kamizelki na WMASG taśmy sa brązowe. czy jest mozliwość wyboru koloru taśm ?

2.odblaski czy sa w zestawie do kamizelki oraz uchwyt na latarkę. ? czy trzeba osobno dokupić. odp. moze byc na PW ;)

Link to post
Share on other sites

Seger:

 

ad. 1 - taśmy w kamizelce MKT-4 wz.93 zawsze były i aktualnie są koloru zielonego, może przy okazji fotek nastąpiło przekłamanie kolorów

 

bardzo prawdopodobne że w najbliższym czasie zarówno kamizelki w wz.93 jak i całe oporządzenie w tym kamuflażu będą miały naszyte taśmy barwione we wzór wz.93

 

ad. 2 - zarówno odblaski identyfikacyjne jak i uchwyt na latarkę są elementami opcjonalnymi i nabyć je można jako osobne części doposażenia

Link to post
Share on other sites

no właśnie ponieważ dostałem PW od jednego z użytkowników ów kamizelki i napisał że odblaski sa w standardzie natomiast uchwyt na latarkę jako opcja. jeżeli jako opcja ile trzeba dopłacić ?

 

przepraszam jeśli wprowadziłem w błąd - moja kamizelka już na starcie miała odblaski, natomiast uchwytu nigdzie w okolicy nie stwierdziłem - nie wiem też nic o jego opcjonalności.

być może iż wyciągnąłem błędne wnioski na podstwie 1 przypadku. ni mniej u mnie było właśnie tak, a nie inaczej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jangi mówiąc o schematach miał na myśli te rysuneczki przy każdej ładownicy (ale i kieszeniach, camelach etc) które pokazują ile palsów jest z tyłu każdej - czyli ile miejsca zajmuje na kamizelce

 

a cytaty sa przed każdym "działem" na takich ładnych, klimatycznych stronach :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...