Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szmerglu: a tak zupełnie z ciekawości powiedz mi proszę, dlaczego nie urywa dupy? Wykonanie? Materiały? Praktyczność? Co w tym nie tak?

Gdybym miał zapłacić za to tyle ile kosztuje, to bym nie dał. Jestem zwykłym zmecholem i niestety sprzęt już przejawia ślady, których nie ma moje MKT4 po 4latach.

Link to post
Share on other sites

!!! OGŁOSZENIE !!!!

 

Poszukiwany frajer, to znaczy ochotnik, który zajmie się SPECOPS FM. System nadaje, działa, ale wszystko jest źle ustawione i pomieszane.

 

Wynagrodzenie: ZERO.

Lans: 100+

 

Wymagania:

 

-Iż nie można być kretynem.

 

-Iż podstawowa umiejętność obsługi systemu CMS / ADMIN PANEL

 

-Iż należny się pogodzić psychicznie z faktem że podstawowa playlista jest narzucona odgórnie i zawiera meksykański gangster-rap, fiński gangster rap, terror core, ukraińskie pieśni ludowe, polski hip-hop, Detroit underground house, Vikingarock, portugalskie pieśni ludowe, szlagiery w języku Basków, nagrania z Rumuńskiej wieży kontroli lotów - i tak ma pozostać.

 

-Iż jak się zaakceptuje podstawową playlistę można dodać własną

 

-Iż podstawowa znajomość hiszpańskiego i / lub fińskiego mile widziana

 

-Iż biegła znajomość bułgarskiego mile widziana lecz nie wymagana

 

-Iż nie można być kretynem.

 

Zainteresowane osoby kontakt na PRIV FB.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szefu wrócił na włości to i porządek robi ;-)

Osobiście jestem zadowolony z wymiany zdań poprzez e-mail, zobaczymy co przyniesie czas i jak ostatecznie ta sprawa zostanie zamknięta.

 

PS

Nie znam i nigdy nie miałem okazji poznać nikogo z Speca, więc Samael16 jeśli ta uszczypliwość była kierowana w moją stronę to niestety chybiłeś :P

Link to post
Share on other sites

Ja nie jestem zadowolony z kontaktu bo ani na email ani na tel ani na fb nie mogę się dowiedzieć co z moim preorderem i nie muszę mówić dlaczego jestem zdenerwowany tą sytuacją, gdy można od ręki kupić kamizelkę w sklepie, a mnie Specops ma głęboko w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

 

Szmer nie wnikam czy znasz czy nie znasz, ale za to z miłą chęcią bym się dowiedział, czemu ty i kilku szczęśliwców dostało a reszta może se czekać, dwa uwaga nie była kierowana bezpośrednio do Ciebie.

 

Chociaż z drugiej strony może coś się zmieniło bo nie tylko ja wysłałem papiery do UOKIK i prokuratury.

Link to post
Share on other sites

A ja na kontakt z Kangurem nie narzekam. W półtorej godzinki ustaliliśmy co i jak i teraz czekam na wiadomość od niego, którą ma mi wysłać w piątek. Średni czas odpowiedzi na maila dziś to było 20-30 minut więc można powiedzieć, że natychmiastowo. I to jest rzeczowe podejście do tematu całkowicie przeciwne z tym co mieliśmy okazję widzieć wcześniej. Mam nadzieję, że Kangur jako Specops postara sięzatrzeć to dość spore, niemiłe wrażenie po tym incydencie.

Link to post
Share on other sites

Samael16 z czystej ciekawości jaki miał numer Twojego zamówienia ?

 

Na kontakt z pracownikami speca, gdy czekałem na sprzęt musiałem czekać bardzo długo. Później został udostępniony numer tel za pomocą którego prowadziłem wymianę smsową, gdyż rozmawiać się za często nie dało - nikt nie odbierał.

 

Swoją drogą to kamizelkę dostałem - ale prototypową, bez obszyć (może dlatego się szarpie). Porównałem do finalnego produktu sprzedawanego od ręki i różnice są widoczne gołym okiem. Więc mimo że coś tam dostałem to jest to połowiczny sukces ;-)

 

Powrót Kangura można uznać za zwrot, na który wszyscy czekali.

Link to post
Share on other sites

Czołem,

 

Afera związana z pobraniem przedpłat za kamizelki ULPC w Lipcu 2013r. jest najbardziej kretyńskim wydarzeniem w historii naszej firmy - nie licząc serii dziewięciu napadów z bronią w ręku na okoliczne apteki i sklepy spożywcze w 2011r. w wykonaniu jednego z naszych pracowników.

 

Nie wiem jaki był cel pobrania kwoty kilku tysięcy PLN z zaliczek, szczególnie że nigdy wcześniej nie praktykowaliśmy systemu przedpłat. Kilkanaście osób nie otrzymało przez ponad rok zamówionego, i opłaconego sprzętu. Większość osób nie dostała żadnej informacji o stanie ich zamówienia.

 

Osoby, które zdeklarowały chęć zwrotu wpłaconych środków, otrzymają je na wskazane konta w przyszłym tygodniu.

 

Osoby, które nadal są zainteresowane sprzętem, otrzymają go w najbliższym czasie - indywidualnie kontaktuje się z każdym z klientów, gdyż są różnice w tempie produkcji poszczególnych wersji kolorystycznych. Pprodukcja zajmie do 14 dni roboczych.

 

Pomijając rażące nadużycie zaufania Klientów, rzeczywiście były problemy z doborem odpowiedniej technologii laminowania materiału, gdyż jest to uzależnione od poszczególnych dostawców Cordury.

 

Wszyscy poszkodowani Klienci, otrzymają bezpłatnie kolejną wersję kamizelki ULPC-2 w ramach drobnego zadość uczynienia. Ten produkt jeszcze ewoluuje i nie nabrał ostatecznego kształtu.

 

Z poważaniem,

 

MS

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czołem,

 

W dniu dzisiejszym wysyłamy do Klientów większość zamówionych kamizelek ULPC-1. W pierwszym rzucie wzory maskujące i Olive Drab. Czekamy na dostawę laminatu Multicam, i dokończymy zamówienie. Informujemy telefonicznie w momencie wysyłki.

 

Nie jestem zadowolony z obecnego stanu projektu ULPC-1, ale już nie mogliśmy przeciągać prac nad laminatem, cały czas jest za ciężki. Proszę traktować ULPC-1 jako rozwiązanie tymczasowe, a dopiero kolejny rzut ULPC-2 będzie finalnym produktem dostępnym w sprzedaży. Proszę zgłaszać wszelkie uwagi / wnioski do modelu ULPC-1, naniesiemy korekty na projekt:

 

info@specops.pl

+48 506 426 721

Link to post
Share on other sites

Hej, na szybko:

 

Blok jest na Multicam - 7-10 dni zanim dojdzie do nas.

 

Dam znać jak się pojawi nowe info.

 

Jesteśmy do tyłu z Waszymi emailami z ostatniego tygodnia - niestety na firmie awaria, która wzięła priorytet nad innymi sprawami.

 

W tygodniu jestem na MSPO, jak ktoś chce przewinąć to zapraszam, jestem na stoisku BIS.

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Czołem,

 

Afera ULPC dobiegła do końca. Prawie. Jeden dżentelmen czeka jeszcze na nietypowy kolor do realizacji, a drugi Pan, który postanowił podpiąć lonżę pod 6-milimetrowy fragment laminatu i skoczyć z mostu 2 albo 3 razy z rzędu, niszcząc w sumie 3 kamizelki, dostanie zwrot kasy i dożywotni zakaz kupowania (prawdopodobnie ratujemy mu w ten sposób życie). Jeżeli ktoś jeszcze czeka, prosimy o kontakt, system mógł kogoś pominąć.

 

Bardzo interesujący jest profil psychologiczny niektórych pokrzywdzonych klientów:

 

-Czy chce Pan kasę czy towar? -Chcę towar

 

-Towar będzie za miesiąc poczeka Pan? -Tak Poczekam.

 

O, dostałem towar, sprzedam teraz na Allegro.

 

Czyli tak naprawdę: “Na kant mi ta kamizelka, ale jak dostanę coś za darmo, to chętnie Was okradnę.” Spokojnie, jak dostaniecie ULPC-2 to okazja się powtórzy, kto wie, może cena będzie wyższa to i grosz się zarobi. Z drugiej strony, jak już tyle czekali, to niech stracę.

 

Pozytywny aspekt całej Afery ULPC jest taki, że zmusiła nas do przeprowadzenia wielu czystek i reform (z naciskiem na czystki a nie na reformy).

 

Od strony technicznej, laminat teraz jest bardzo fajny, okazało się że guma arabska z butaprenem w letniej temperaturze tworzą idealne połączenie i teraz się nie sypie (chyba że podepniemy się lonżą pod 6mm kawałek laminatu i rzucimy się z mostu, wtedy się rozwali) tylko trzeba grubszym pendzlem pociągnąć.

 

Z poważaniem,

Link to post
Share on other sites

Można by rzec, że - nareszcie.

Hell najwidoczniej przegiął pałę w swoich teścikach hehehe

Z innej beczki : czy przed wysłaniem ULPC2 będziecie się kontaktować z klientami i czy będzie możliwość wybrania innych rozmiarów i kolorów ? (troszkę się rozrosłem przez te prawie 2lata :P )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...