Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisali, bo takie info dostali. Ale wiadomo jak jest, nie? :icon_wink:

 

Nasze ULPC to chyba rozmiar fit, bo jakieś takie małe. Nie mieliśmy pod ręką płyt SAPI, a jedynie repliki płyt swimmer od Toy Soldiera w rozmiarze medium.

 

Generalnie konstrukcja całkiem fajna, choć nie idealna. Przydałyby się jakieś minimalne comfort pady, bo jak załadujesz całego pc, to może być ciężkawo. Zresztą, wszystko wyjdzie w praniu.

 

Materiał wideo pewnie w okolicach marca/kwietnia. Foty będziemy regularnie wrzucać na naszym profilu na fejsbukaku.

 

Na Irku wygląda to tak.

fuf4.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Taki mały updejt dla czekających, wczoraj dowiedziałem się, że właśnie doszła kolejna gotowa partia kamizelek w Coyote i Olive, które mają być rozsyłane "niedługo" - firma przenosiła swoją siedzibę i stąd kolejne opóźnienia. Dla mnie to oznacza, że sobie poczekam dalej na PenCott razem z osobami, które zamówiły Multicam.

Link to post
Share on other sites

Updejt 2. Dowiedziałem się przez telefon, że jakoś tak się dzieje, iż różne odcienie cordury wymagają opracowania innych klejów. Nie ma jeszcze odpowiedniej mieszanki dla Multicama i Pencotta, opóźnienie jest spowodowane tym, że....Specops jest małym klientem dla producenta klejów i jego zamówienie nie jest traktowane priorytetowo. Tyle co udało mi się ostatnio dowiedzieć.

Edited by Kac
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to były pewne nowości bo przez swoją cierpliwość dopiero takim czasie postanowiłem chwycić za telefon się czegoś dowiedzieć :icon_razz2: .

 

W zasadzie to sprowadza się to do tego, że powstał łańcuch kiepskiego traktowania klienta detalicznego, ale tym razem Specops traktuje źle detal bo oni są detalem dla producenta klejów :teeth:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Niezłe jaja, ale tak to jest z firmą, która ma za mało ludzi, a za dużo zamówień, personel się szyjący zmienia się dosyć często, bo firma nie płaci na czas. Olewają indywidualnych, bo szyją duże zamówienia dla kilku "klientów komercyjnych". Następuje klasyczny efekt lejka. Może jak prezesunio jak zacznie włóczęgę po sądach zmieni swe iście ciekawe podejście do klientów indywidualnych, czy do pracowników.

Link to post
Share on other sites

Napiszcie ładne pisemka z pełną relacją zamówienia, dowodami wpłaty i aktualną sytuacją. Wyślijcie je ładnie najbliższej prokuraturze, powołując się na art. 286 § 1 KK. Jest duża szansa, że nawet Was nie będą przesłuchiwać. Sprawę pchną pięknie do prokuratury w Gdyni. Przy odrobinie szczęścia nawet sąd nie wezwie Was na przesłuchanie, a nawet jeśli - to zawnioskujecie o przesłuchanie w najbliższym Wam sądzie i przesłanie protokołu do Gdyni.

 

A potem praktycznie pewny wyrok z nakazem zwrotu kwoty. A jeśli nie zwróci w czasie - to znów do sądu orzekającego z prośbą o nadanie rygoru wykonalności.

Link to post
Share on other sites

Ja na razie czekam na efekty wstępne. Może samo zawiadomienie troszkę ich "oświeci" a jeśli nie, to kolejne pismo już pójdzie, ale tym razem ode mnie i kolejnych osób. Co prawda wolałbym dostać szpej za który zapłaciłem, ale na zwrot kasy nie będę narzekać.

 

Shardac, dzięki wielkie za podanie podstawy prawnej, bo nie byłem pewien czy chodzi o ten artykuł z KK.

Link to post
Share on other sites

HellMaker666: żaden problem. :)

 

Generalnie złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa (bo tak winniście zatytułować ten dokument) nie zamyka drogi do uzyskania szpeju. Jeśli go otrzymacie, to możecie wycofać zawiadomienie do czasu złożenia sprawy pod rozwagę sądu przez śledczych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...