Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pytanie ile można czekać na głupią odpowiedź? Niech podadzą konkretny termin, a nie chowają się za wyłączonym forum i nie odpisywaniem na maile oraz nie odbieraniem telefonów. Zdjęcia pierdół na FB mają czas wrzucać...

 

Dlatego ta firma to nieporozumienie dla mnie. Ściągnęli kasę na prototyp za pomocą "promocji" i zrobili trochę szumu za sprawą "konkursu".

Zwycięzcy poczekają sobie na koniec chyba września na swoją nagrodę.

Teraz będą wymówki, że MSPO itd itp (jak co roku, choć i samo stoisko to istne widmo, nigdy mi się znaleźć nie udało). Potem będzie gadanie, że po MSPO tyle kontraktów nałapali i pełne ręce roboty = niech sobie detalowcy czekają.

 

Zwróć także Kac uwagę, że mrchrzano nie odezwał się już od miesiąca. ULPC miały być tydzień/dwa po premierze wysłane (licząc opóźnienie, o którym pisali 16 lipca). Minął miesiąc i panowie Spece i Opse już nie każą czekać w ukryciu, sami się ukrywają...

Edited by Grey Fox
Link to post
Share on other sites
  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie narzekam na kontakt a wysylam calkiem sporo maili ze wzgledu na rozne zawirowania z adresem odbioru :icon_wink: . Poza tym dostajemy sprzet za 30% ceny koncowej, mysle, ze mozna sie uzbroic w cierpliwosc, przeciez nikt nas nie zrobi w preta na kasie.

 

Kac, a otrzymałeś odpowiedź może? Również wysłałem maila w sprawie zmiany adresu, bo jestem na urlopie i żadnej zwrotnej odpowiedzi nie dostałem. Jeśli nadal w takim tempie będą go wysyłać to chyba się szarpnę ciapongiem do Kielc na MSPO i sam go odbiorę osobiście jeśli nie potrafią od prawie miesiąca wysłać. Stać mnie na bilet w obie strony jak i wejściówką na imprezę.

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

W zeszłym tygodniu miały być wysyłki wg tego co dowiedziałem się przez tel przed poprzednim weekendem, potem się tym nie interesowałem bo miałem wyjazd i dopiero wróciłem. Spróbuję zadzwonić jakoś dziś, zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Przepraszamy, naprawdę już się robi cholernie nieprzyjemnie bo zwlekamy i zwlekamy z oddaniem w ręce klientów produktu ale dosłownie w ostatniej chwili jeszcze dostaliśmy uwagi które postanowiliśmy wprowadzić do ostatecznej wersji

 

- dłuższy rzep z przodu na taśmie - tak żeby naszedł aż na pierwszą komórkę

- 3 cm dłuższy na ramionach

- tylne ramiona krótsze o 3 cm

- patka zawijana i zarzepiana z przodu pod spód

- pierwsze komórki u góry na klapie mają przechodzić na wylot

- na klapie z przodu u dołu w rogach dodać komórki MOLLE

- wywalamy gumę u góry trzymającą płytę SAPI i tniemy całość laserem z jednego kawałka (szycie gumy wpijało się w mostek)

 

Chyba tyle, zmiany już wprowadziliśmy i laminat poszedł an cięcie, zaraz po weekendzie szyjemy nowe, ostateczne wersje i wysyłamy

Link to post
Share on other sites

image001.jpg

image002.jpg

image003.jpg

image004.jpg

 

wersja MSW - bardzo cienki pas, usztywniony żeby trzymał kształt po nałożeniu oporządzenia i był możliwie mało widoczny w razie działań po cichu; od wewnątrz wyłożony tkaniną dystansową

 

 

image1001.jpg

image1002.jpg

image1003.jpg

image1004.jpg

 

wersja MON - pas jest grubszy, wewnątrz poza usztywnieniem zastosowano również piankę grubości ok 10mm celem zapewnienia komfortu przy dłuższym użytkowaniu

 

 

image002.jpg

image003.jpg

image1002.jpg

 

wycięte z jednego kawałka laminatu; w konfiguracji jak na zdjęciu - z dodatkową gumą zabezpieczającą 87gram

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...