Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak jest z low-capami DB ? Warto wydać na nie kasę ? Mają jakieś znaczne wady ?

Mam sześć sztuk od pół roku i jak na razie żadnych "felerów". Podobno urywają się zaczepy łączące parami, ale ja tego jeszcze nie doświadczyłem. Kupiłem je tutaj. Jako ładownic używam tych kieszeni (po usunięciu kominka). Mieszczą się w nich dwa spakietowane magi, jakby były szyte "na miarę" :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zamierzam sprawić sobie na gwiazdkę g36K, tylko nie wiem czy brać z lunetą ( 505 zł ) czy wersje bez ( niewiele ponad 400 zł ) ?

To będzie moja pierwsza replika. I pytam się: co sądzicie o tej lunecie?

Słaba ? Dobra ? Jakie mogą być późniejsze usterki ? I czy warto za nią dawać prawie 100 zł więcej ? :)

Link to post
Share on other sites

c miały 6mm i chyba nadal maja k i e maja 7mm choć u kolegi w replice ( nówka sztuka ze sklepu) w g36k miał łożyska 6mm :P

kable weź 1,5mm2 silikonowe modlearskie ilośc żył392x0.07mm średnica jednej żyły i wtyki deans. (metr kabla b+r 9,5zł wtyk 1,5zł za sztukę i konektorki do silnika z 20gr za sztukę i masz gites malines :) )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie czy to da się zamontować na G608-2?? W nazwie jest ogólnikowo podane że do G36. Na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od tego.

 

Na poprzedniej stronie ktoś się pytał o magi do G36. Mam dwa low-capy Boyi i mid-cap King Arms. Low-caoy nie trzymają kulek (przy stuknięciu magiem o mag z obu wywala kulki) a z maga King Armsa wywaliło mi dekiel który trzyma sprężynę. Co do Boyi to nie miałem zbyt wielkich oczekiwań (za te pieniądze), ale po King Armsie spodziewałem się więcej. Low-capy są rozbieralne, więc może uda się je zregenerować. Mid-cap niestety nadaje się na śmietnik.

Edited by Red_Bullet
Link to post
Share on other sites

Rozciągania sprężynki w magach próbowałem. Pomagało na jedną strzelankę. Wymieniłem na sprężynkę od długopisu i jeden mag działa. Drugiego już nie zdążyłem sprawdzić. Problemem nie jest sprężynka, tylko ten plastikowy "klin" który trzyma kulki w magu. Jak popatrzeć na niego z góry, to u mnie widać wyraźnie że nie jest to prosta powierzchnia. Wyrabia się coś na kształt półksiężyca i to może być przyczyną.

 

Co frontu z szynami, to nawet jak będzie za długi, to można zrobić coś jak w G608-7. Jeżeli tłumnik nie zmieści mi się we frocie, to się przedłuży lufę zewnętrzną. To akurat nie jest problem. Jeżeli mocowania do body pasują to biorę tą konwersję. Do tego kolba snajperska (żeby wyważyć karabin) i będę miał mniej więcej to co chcę.

 

Dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...