Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No można, z czego tajemnicę robić. :P

W okolicach 490 zł. Z tym, że udało mi się sprężynę i prowadnicę nówki kupić po lepszych cenach + zniżka na zbrojowni. Prowadnicę prawie o 50% :) W skład tuna wchodzą:

precka systemy, łożyska CA, prowadnica systemy, spring guardera, gumka systemy, głowica tłoka systemy, bateria strike system i ładowarka ansmanna.

Link to post
Share on other sites

No no całkiem całkiem :). Sam się zdziwiłem ROFu jakie mają moje giety w stocku na 8.4V mini.

 

Mój tuning przewiduje:

Precka 363mm Promyka

Gumka Systema

Dystanser Guarder z wsadzona w jego srodek, rurke czerwona od oleju silikonowego (hop up w ogole nie wystawal jak byl podkrecony na max bez tego)

Sprezyne M120 Systema (Na razie, później zmienie na M130, zależy ile otrzymam fps na m120, gdyż docelowo chce tak aby 0.25 ładnie śmigały)

Lozyskowana prowadnica G&P. Niestety nie zauwazylem ze z zewnatrzn jest plastikowa. Wymienie po tuningu jak sie sypnie :P

Zestaw cichej głowicy Systema

Łosyska kulowe SYSTEMA bo takie obecnie mam z poprzedniej giwery.

Batka 9.6V G&P 3300mah

Okablowanie z zestawu wraz z kolba snajperska

Mosfet

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Ari o prowadnicę nic nie bój, ja też mam palec z tworzywa i to w systemie. Ważne, że jest dobre łożysko i zaczep metalowy. Ta bateria da Ci potworny rof i boję się, że kulkowe łożyska szybko Ci strzelą przy takim czymś.

 

A propos tłumia, też podczepiłem swój 35x200 i dźwięk wystrzału jest zupełnie inny. Łożyska już nie piszczą jak szalone. :)

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś używa magów low-cap BOYI/P&J? Nie wiem czemu u mnie (mam 2 sztuki) po napełnieniu magazynków i stuknięciu jednym o drugi (np. przy złączaniu ich razem), mam gejzer kulek. Czy powodem takiego stanu rzeczy jest lipne wykonanie? Ktoś ma podobnie z tymi magami? Powoli zaczynam żałować że nie kupiłem mida King Arms, albo lowa CA.

Link to post
Share on other sites

Ja mam P&J i też dwa. U mnie nie występuje taki problem, lecz inny. Otóż owe magi nie podają kulek, lub je podają sporadycznie, przy zamontowanej komorze Hop-Up firmy CA. Natomiast mam 3 magi CA i każdy podaje jak trzeba.

Co do twojego problemu, to może masz strasznie poluzowany zwalniacz sprężyny, i po nawet lekkim uderzeniu o coś, kulki są wyrzucane. A spróbuj uderzyć magazynek np. ręką. Tylko ich nie złączaj. Przydałoby się jakieś zdjęcie tych magów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...