Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Hmmm ciężko powiedzieć ile kulek. Dłuższa seria. Na pewno nie tak mało wcale, nigdy nie byłem w sytuacji takiej, żeby mi przestało strzelać w środku jakiejś gorącej sytuacji. A jak już jest się za co schować spokojniej to podkręcić można ;)

 

Zazwyczaj kręciłem podświadomie przy każdej nadarzającej się okazji.

 

Jeśli po porządnym nakręceniu podaje Ci raptem kilka kulek, to coś nie tak z magazynkiem raczej.

Link to post
Share on other sites

Palec. Środkowy.

 

Może nie sypię do pełna, może mam farta, ale nie pamiętam, by mag mi kiedykolwiek nie podawał...

Może naiwne, ale chciałbym dowiedzieć się, ilu użytkownikom "Giety" udało się tak "podkręcić" Hi-capa (http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=609), żeby za jednym naciśnięciem spustu wystrzelić 470 kulek?!
Link to post
Share on other sites

Yyy nie bardzo rozumiem.

 

Chodzi o to, że chcesz używać hicapa w ramach MG36?

 

Nie da się, po prostu nie da wystrzelić całego hicapa na 1 raz, bo kulek, które są przesuwane sprężyną w kierunku karabinu jest tylko kilkadziesiąt. Reszta wala się luzem i bez podkręcenia, po prostu nie trafią na swoją ostatnią ścieżkę.

 

Środowisko zabrania elektrycznych magazynków? Ciekawe to :P

 

Wracając do serii. Można strzelać długo, ale trzeba stale podkręcać magazynek. Swoją drogą wolałbym chyba przerzucić się na sprężynowego Glocka, niż strzelać z MG36 na podkręcanym stale hicapie... :|

Link to post
Share on other sites

Nie do konca sie rozumiemy. Wiem, ze całego hi-capa nie wywali sie za jednym podkreceniem. Ja sie pytam ile kulek poleci na jednym podkreceniu na maxa? 50?70? 150? jak sie sprezynka rozkreci (przestanie podawac) to go podkrece, ale istotna jest roznica, czy w jednej serii wywale ciągiem 50, czy 150 kul bez przerwy w ogniu na podkrecanie. Tak, wiem można strzelac i poodkrecac, ale traci sie duzo na skutecznosci i celnosci.

 

Tak, środowisko zabrania elektrycznych magów w karabinach wsparcia niezasilanych z taśmy, czyli w m249 moge miec elektryczny mag, mg3 tez, w mg36 juz nie.

Link to post
Share on other sites

Yhyyym!

 

Odpowiadając: poleci ... kilkadziesiąt. Ciężko powiedzieć ile dokładnie, dłuższa seria po prostu. Kilka sekund strzelania, jeśli zrobisz przerwy (na które przeciwnik i tak nie zareaguje) to jeszcze dłużej i powiedzmy, że można zrobić z tego "sensowny" ogień zaporowy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie do konca sie rozumiemy. Wiem, ze całego hi-capa nie wywali sie za jednym podkreceniem. Ja sie pytam ile kulek poleci na jednym podkreceniu na maxa? 50?70? 150? jak sie sprezynka rozkreci (przestanie podawac) to go podkrece, ale istotna jest roznica, czy w jednej serii wywale ciągiem 50, czy 150 kul bez przerwy w ogniu na podkrecanie. Tak, wiem można strzelac i poodkrecac, ale traci sie duzo na skutecznosci i celnosci. (...)

Maksymalnie około 50 kulek, później musisz znowu podkręcić, stracisz na tym więcej czasu niż na wymianie low-capa o pojemności 50 kulek, zwłaszcza jeśli masz połączone parami, to wymiana trwa kilka sekund. Poza tym z "hi" nigdy nie wystrzelasz całej pojemności, zawsze zostaje w kanale podawczym kilkanaście kulek, a "low" idzie cały (dwie, trzy kulki wypadają z komory zamkowej przy wymianie).

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jestem na kupnie low-capow do mojego g36k od JG. Zastanawiam sie w zasadzie miedzy:

 

1. P&J - http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_low_cap/magazynek_low-cap_do_serii_g36_p_j-450.html

 

2. SRC - http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_low_cap/magazynek_low-cap_na_50_kulek_do_serii_g36_xm8_src-2079.html

 

Ktos tam wyzej napisal ze lowy SRC bardzo dobrze pasuja. Nie napisal natomiast czy ma giete od SRC czy JG, czy jeszcze inna. Pewien nie jestem, ale domyslam sie ze moze to miec znaczenie, jesli chodzi o spasowanie. Jesli chodzi o P&J, to nie znalazlem nic na ich temat.

 

Bylbym wdzieczny, gdyby wypowiedzial sie ktos, kto widzial, uzywal ktorychs z tych magow.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sam giety nie mam, ale używając umiejętności szukania znalazłem, że magi od P&J pasują :wink:

 

Poza tym co pisał Powała:

(Używam magazynków CA, SRC, P&J i GFC)

 

1.

Magazynek SRC siedzi dość luźno w gnieździe [JG] w powrównaniu do innych (CA, P&J, GFC). Na razie nie zaskutkowało to jakimiś problemami.

 

2.

SRC ma bardziej matowy plastik niż WwCh )P&J, a zwłaszcza GFC), wyglądem bardziej zbliżony jest w tym względzie do CA.

 

3.

Lepszy bolec wypychający kulki niż w nieco zawodnym (u mnie) P&J.

 

4.

Napisy na magazynku - SRC je ma. Dodano uwagę o tym, że magazynek jest do elektrycznej broni. Dla mnie to wielce okej, ale nie wszyscy to lubią.

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
(...)Jak moglby ktos sie wypowiedziec na ten temat, to bede wdzieczny :). Zalezy mi na czasie.(...)

Moim zdaniem łożyska ślizgowe są trwalsze od kulkowych, ostatnio "przesiadłem się" na G608-4 JG, w poniedziałek chrzest bojowy. Uważam, że powinieneś jeszcze zmienić akumulator na 9,6V używamy ich w naszej grupie od roku - bez zarzutu. :maniak_OK:

 

Dziś dotarł do mnie mid-cap King Armsa. Dokładnie ten:

 

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152193516-Magazynek-G36-95RDS.html

 

Mam z nim problem, a mianowicie nie wchodzi do końca do gniazda i ogólnie bardzo słabo siedzi, ale raczej podaje. Co mogę z tym zrobić? Gdzieś przypiłować?

A rodziłem kupienie tych od ponad dwóch lat używam na stałe 6-ciu i z tego "nawalił" jeden.

Teraz można kupić SRC w genialnej cenie.:maniak_jezyk2:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...