Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie.

 

Ostatnio zakupiłem używane G36c(full stock) z zamiarem używania jej tylko i wyłącznie do cqb. No i w związku z tym chciałbym zmniejszyć jej moc powiedzmy do 300fps (max 320). Niby taki efekt powinna dać sprężyna m90, ale się zastanawiam, czy ktoś próbował zmniejszyć moc poprzez ucięcie odcinka sprężyny. Ktoś mógłby mi powiedzieć ile zwojów bym musiał uciąć aby uzyskać pożądany efekt? :)

 

Pozdrawiam

 

Wymontuj sprezyne z repliki i obetnij jeden zwoj od strony tloka. Bedziesz zmuwszony odkrecic glowice bo sprezyna jes do niej przykrecona. Po obcieciu zwoja zagnij sprezyne tak aby uzyskac w miare proste zakonczenie sprezyny i przypiluj ''czolo'' sprezyny pilnikiem. Moc spadnbie do 310-330 fps w zaleznosci od stopnia ubicia sprezyny, pod warunkiem ze wszystko inne jest szczelne i na standardowych czesciach JG.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie.

Opłaca się kupować adapter(JG) magów od M4?

Jeśli chcesz reko bundeswehry to nie, reko jednostek specjalnych też nie.

Jeśli chcesz zeby to wyglądało po ludzku, to też nie

Jesli masz coś więcej niż jednego hi-capa to nie

 

A jeśli masz możliwość kupna tanio magów do m4 to bierz.

Link to post
Share on other sites

40zł masz gówniany ;) Trzeba dac więcej ;) Ja za swoje magi king armsa midcapy dałem 2 dychy za sztukę ;) "Najemnik" xD To chyba jedynie kominiara i kałach plus dresy. Takie coś chyba tylko u ruskich funkcjonuje. Najemnicy to byli w XVI, XVII wieku.

Ale wiem o co ci chodzi - nie chcesz sie na nic stylizwoać poprostu na żołnieża nieokreślonego ;)

Link to post
Share on other sites

Witam, z góry przepraszam jeśli odpowiedź na moje pytania już się pojawiła, ale przekopywanie 70 stron topica jest dość uciążliwe, a wyszukiwarka na nazwę modelu nie reaguje ;)

 

Wracając do sedna, planuję powrót do asg i zakup repliki G36. Wpadła mi w oko JG1538. Czym ona różni się od JG2338 nie licząc długości lufy? Po nazwie modelu wnioskuję, że krótsza wersja jest z nowszej generacji. Czy dzięki temu będzie lepszym wyborem mimo krótszej lufy?

 

Druga sprawa to celownik optyczny. Jakie ma powiększenie, czy posiada regulację i czy w ogóle jest celny? Szukałem recenzji tego modelu, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego powyżej modeli serii 0608...

 

Model ten wybrałem ze względu na, jak mi się wydaje, atrakcyjną cenę, lunetkę i możliwość montażu kolimatora (uchował się w szafie) na RISie.

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Witam, z góry przepraszam jeśli odpowiedź na moje pytania już się pojawiła, ale przekopywanie 70 stron topica jest dość uciążliwe, a wyszukiwarka na nazwę modelu nie reaguje :icon_wink:

 

Wracając do sedna, planuję powrót do asg i zakup repliki G36. Wpadła mi w oko JG1538. Czym ona różni się od JG2338 nie licząc długości lufy? Po nazwie modelu wnioskuję, że krótsza wersja jest z nowszej generacji. Czy dzięki temu będzie lepszym wyborem mimo krótszej lufy?

 

Druga sprawa to celownik optyczny. Jakie ma powiększenie, czy posiada regulację i czy w ogóle jest celny? Szukałem recenzji tego modelu, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego powyżej modeli serii 0608...

 

Model ten wybrałem ze względu na, jak mi się wydaje, atrakcyjną cenę, lunetkę i możliwość montażu kolimatora (uchował się w szafie) na RISie.

 

Pzdr.

W asg nie ma czegos takiego jak niecelny celownik. Lot kulki jest tak losowy ze celownik nic nie daje względem celności, moze byc dla kogos jedynie wygodny.

Co do replik:

Celownik jest ubogi bardzo ;)

Ogolnie nie wyjdziesz zle jak je kupisz, ale sklanialbym sie do modeli: cm.003, g-001 jg608 jakies starsze modele, ostatecznie nowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...