Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, zastanawiam się nad zakupem tej repliki. Mam pytanie czy jest jakiś lepszy wybór do 500 zł ? Z góry mówię, że nie chce żadnego AK. Wcześniej miałem M4 A&K CQB, ale miał uszkodzony korpus i oddali mi pieniądze. Zastanawiałem się też na G36 od Cymy, ale tyle kasy już nie wydam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, jestem posiadaczem repliki JG G608 i mam pytanie. Mój znajomy ma Cm.028 i uważa, że jego replika jest lepsza czy ma słuszność?

 

To idźcie do lasu i ustawcie tarcze. Kto będzie miał lepsze wyniki na odległości 30-40m ten ma lepszą replikę ;)

Zależy też od danego egzemplarza.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

Miał ktoś styczność z komorą SHSa? Interesuje mnie, czy podchodzą do niej standardowe dysze (np. SHSa) - jak w komorze CA, czy też dysze JG?

 

Gdzieś widziałem gościa sprzedającego gietkę właśnie z komorą i dyszą shs, ale z drugiej strony w opisie na azteko jest napisane, że pasuje do g36 jg, a więc pewnie do standardowych dysz.

 

Czy może jest tak, że pasuje zarówno do dysz dedykowanych do g36, jak i przydługich z jg?

 

I jeszcze drugie pytanie:

Czy selektor SRC pasuje do JG?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Witam wszystkich :).

 

Zamiast tworzyć kolejnego tematu zapytam tutaj. Jak to jest z awaryjnością G608? Przekopałem 20 ostatnich stron i jednoznacznie nie udało mi się ustalić. Może prosić o kilka słów doświadczonych w tym temacie na temat awaryjności :)?

 

Po prostu przymierzam się do kupna pierwszej repliki (budżet 400 złotych, a na dodatek rozglądam się za jakimiś używkami) i nie chciałbym żeby się ot tak po prostu rozwaliła.

 

Dziękuje z góry za odpowiedź :).

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witajcie.

 

Ostatnio zakupiłem używane G36c(full stock) z zamiarem używania jej tylko i wyłącznie do cqb. No i w związku z tym chciałbym zmniejszyć jej moc powiedzmy do 300fps (max 320). Niby taki efekt powinna dać sprężyna m90, ale się zastanawiam, czy ktoś próbował zmniejszyć moc poprzez ucięcie odcinka sprężyny. Ktoś mógłby mi powiedzieć ile zwojów bym musiał uciąć aby uzyskać pożądany efekt? :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Mam problem z swoją gietą,moje JG 608 nie strzela .

Problem tkwi w tym że strzelałem z niego 1 minute przed zepsuciem,początkowo myślałem ze jest poprostu bateria rozładowana bo od długiego czasu jej nie używałem (repliki),ale jednak nie.Ponownie naładowałem baterie i dalej nie pyka jest tylko dziwny dzwięk przy naciskaniu spustu coś w stylu Pyk,Pyk.

 

Proszę o szybką odpowiedz co mam z tym zrobić ?! Serdecznie Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Obstawiałbym zabrudzone łożyska którejś z zębatek. Mogło coś wpaść i przyblokować. Gieta jest bardzo prosta w konstrukcji, a jej gearbox to standardowy v3. Jeśli nie masz gwarancji, możesz ostrożnie ją rozebrać, sprawdzić i wyczyścić co trzeba. To naprawdę żadna filozofia, nie trzeba kończyć studiów technicznych, żeby sobie poradzić. :icon_wink:

Edited by paint
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...