Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A można jakoś zniwelować to dygotanie gripa? Bo ten jeden bolec to zdecydowanie za mało na tak długi chwyt. Mógłby ktoś opisać dokładnie mocowanie gripa bo o ile się oriętuje jeszcze nikt tego nie poruszał, no i czy te ruchy sa znaczne i irytujące tak jak w niektórych emkach?

Edited by chmiello19
Link to post
Share on other sites

A można jakoś zniwelować to dygotanie gripa? Bo ten jeden bolec to zdecydowanie za mało na tak długi chwyt. Mógłby ktoś opisać dokładnie mocowanie gripa bo o ile się oriętuje jeszcze nikt tego nie poruszał, no i czy te ruchy sa znaczne i irytujące tak jak w niektórych emkach?

 

Ja maiłem do momentu wysłanai do zbrojowni owinietą izolkę na lufie zewnętrznej tak żeby opierała się o front grip w okolicy jego końca i było całkiem oki...

Link to post
Share on other sites

Da się rozebrać odkręcając nakrętkę imbusowa metodą "na sznurek". Potrzebny do tego cienki mocny sznurek lub np pasek pleciony od latarki. Owijasz nim raz nakrętkę i przy odpowiednio mocny ściągnięciu i przytrzymaniu uzyskasz siłę tarci która nie pozwoli obracać się sznurkowi swobodnie względem nakrętki. Potem przekręcasz jak jednostronną nakrętkę motylkową. Te parę milimetrów zapewnia stosowna dźwignię.

Edited by Zigfir
Link to post
Share on other sites

Przetestowałem dobrze adapter od CA do magazynków od M4. Karabinek stokowy tylko bateria 9,6V 1400 mAh od Intellecta.

 

Co mnie najbardziej smuci:

 

Reale od Stara Nie podają kulek w ogóle.Magazynek się zakleszcza słychać zwolnioną sprężynkę, kulki wychodzą, ale jakby sprężyna główna magazynka nie mogła ich dopchnąć do końca. Możliwe, że to wina zużytych magazynków, muszę zobaczyć na nowych. Wchodzą ciężko do gniazda.

 

Co mnie cieszy:

 

Reale od PJ Te znowu działają bardzo dobrze. Każda kulka jest podana, nie ma pustych strzałów, szkoda, że działały tylko krótkie-20 nabojowe. Długie 30stki odmówiły koledze współpracy. Pasują dobrze, choć mają drobne luzy.

 

Drum od PJ Podawał wyśmienicie, żadnej zacinki, wysiane koło 2000 kulek. Przy takim magazynku, aż nie chce się odrywać palca od spustu, dlatego go nie kupię :F . Podziwiać możecie go kilka zdjęć wyżej. Siedzi pewnie i dobrze. Minus za beznadziejne wyjmowanie go z gniazda, no ale on jest od tego, aby go nie wyciągać. ;)

 

Hicap od JG Również spisywał się bardzo dobrze. Straszne luzy miał, najbardziej rozbujany magazynek ze wszystkich próbowanych przeze mnie. Choć wielki plus za podawanie. Tak zboczę trochę, ale koledze na rofie koło 25 k/s podawał kuleczki jedna za drugą.

 

Hicap od PJ Jak poprzednie magazynki, dobrze podawał, miał luzy w gnieździe. Raz wypiął mi się z gniazda, choć po owinięciu izolacją trzymał się dobrze.

 

Reasumując:

Stary choć najbardziej popularne to jednak nie podają mi kulek, co mnie denerwuje. Możliwe, że to przez zużyte magazynki, postaram się sprawdzić na nowym. Nie mam takiego zaufania do magazynków od PJ gdyż jak napisałem wyżej są zawodne, ale o dziwo tylko długie. Sam kupuję niedługo, krótkie i zobaczę co z nich będzie. Hicapy-każdy jeden testowany podawał dobrze. Różnica w wyglądzie i w trzymaniu się w gnieździe.

 

 

Przy najbliższej okazji postaram się sprawdzić mida od G&P oraz lowy od CA, oraz nowego reala od Stara.

Jeżeli komuś pomogłem to się cieszę. Niedługo postaram się wrzucić zdjęcia G36k z adapterem i magiem od m4 oraz szynami domowej roboty i AN/PEQ, bo całkiem nieźle mi to wyszło, nie chwaląc się oczywiście. No i może tłumiczek dorzucimy do zestawu. :)

 

BTW.

Mam na sprzedaż Hicapa od G36. Chętnych zapraszam na PW, bądź na gg.

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

używam wprawdzie G36c (JG) ale w temacie adaptera i magów mogę się wypowiedzieć, bo to przecież ta sama konstrukcja :)

 

- adapter ( http://ebaybanned.com/product_info.php?cPa...roducts_id=1315 ), chińszczyzna ale b.przyzwoicie zrobiona

- hi-capy ( http://ebaybanned.com/product_info.php?cPa...;products_id=76 ) produky DBOYS

- mid-capy ( http://airsoftglobal.com/product_info.php?products_id=7958 ; http://airsoftglobal.com/popup_image.php?pID=7958)

 

współpraca bez zarzutu, spasowanie magów do adapter również, choć zdarzyło mi się, iż magpulowy mid-cap wypadł...

nie wiem z jakiego powodu, ale wziać należy pod uwagę,

że przycisk zwalaniania magazynka jest z boku, może to była wina przypadkowego naciśnięcia przez jakiś element oporządzenia bądź faktycznie kiepsko wszedł...

 

magpule podają do ostatniej kulki, to naprawdę b.dobrze zrobione magi,

 

a tu foto kompletu:

bde6be37adb3a58em.jpg

Link to post
Share on other sites

Magi Magpulowe wyglądają bardzo ciekawie. W Polsce jak mniemam, nie ma możliwości kupna takowych?

nie widziałem, to fakt, żeby były obecne w polskich sklepach,

na etapie poszukiwania napotkałem na magi typu C7 (thermold) ale nie podobała mi się cena,

generalnie jest problem z zakupem mid-cap'ów/low-capów do emek w rozsądnych cenach

 

zamówiłem, za 65 USD i 7 dni miałem 10 sztuk, czarnych w rękach.

przy przeliczniku paypala i kursie waluty 1 szt. wyniosła mnie ok. 16,25 PLN

 

 

magpul produkuje zaś całe spektrum kolorów i pojemności, więc każdego zadowoli:

http://airsoftglobal.com/index.php?cPath=90_395_497

Edited by JarekM
Link to post
Share on other sites

Na dobrą sprawę wychodzi 3 złote taniej niż realcap Dboys, więc niewiele taniej. No ale te magpule są pewnie o wiele lepszej jakości. Poza tym nie ma żadnych konkretnych midcapów do emek (konkretnych w moim mniemaniu czyt. chińskich ;) ), a jak są to niedostępne.

Link to post
Share on other sites

Na dobrą sprawę wychodzi 3 złote taniej niż realcap Dboys, więc niewiele taniej. No ale te magpule są pewnie o wiele lepszej jakości. Poza tym nie ma żadnych konkretnych midcapów do emek (konkretnych w moim mniemaniu czyt. chińskich ;) ), a jak są to niedostępne.

noooo, ja na etapie real-cap's to jeszcze nie jestem :uśmiech:,

więc takich nie szukałem, ale generalnie chodziło mi o magi nienakręcane,

ile kulek do nich załaduję, to już mój biznes :)

jak będę potrzebował real'a to załaduję 30.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tylko takie krótkie pytanie, która preclufa będzie pasowała do G36K? Bo niestety - http://www.taiwangun.com/shop,show,353 - tej na magazynie już nie mają ;). Może któraś od jakiejś Emki? Interesują mnie tylko te od Krakmanów - mam najbliżej i nie muszę tracić złotówek na transport ;).

 

EDIT: To może odrazu, żeby nie zaśmiecać forum.

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=304

 

To wygląda całkiem nieźle - silikonowa gumka + dystanser :) Czy uważacie, iż nada się to do G36K od JG?

Edited by S0me0ne
Link to post
Share on other sites

Elementa to sobie odpuść. To taki menel wśród luf. Nawet nie można jej nazwać półprecyzyjną. Dołóż parę groszy i kup nową systemę/guardera, albo znajdź mało używaną. Gumka może być choć ludzie także chwalą bardzo systemkę.

Szukaj luf od M4. Długość 363mm.

 

A trochę się polansuje.:P

G36k+aimpoint+adapter CA+hcap JG+tłumior Silesia Factory 40x200+an/peq2 i szynki home made.

 

dscf1540ab5.jpg

w800.png

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...