Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

99TOMCAT - ale do g36c nie zmieści się ta Twoja lufa systemy ;)

 

johny89 - ten magazynek to jest ten stockowy hcap? czemu jest zielony? :D

 

To sobie kup krótszą i tyle.. ale masz problemy... Podałem tańsze wyjście i tyle ja tam wolę wersję k- jakoś bardziej dorosle to w lesie wygląda ;-)

 

 

Co do lufy do g36k to 363mm pasuje bez problemu- wystaje minimalnie z lufy, ale mieści się w tłumiku płomienia i nie ma problemu... Orginalna ma coś koło 355mm

Link to post
Share on other sites

No co że rączka z optyką, no co :wink: Na wypasie, ale polecam taką konfigurację: (czas na l.a.n.s.)

http://img73.imageshack.us/img73/8744/image056lh6.jpg

jak się okazuje, wcale nie jest niewygodna w użytkowaniu. Docelowo scarowska rączka z bipodem będzie przykręcona bliżej maga, jak ogarnę rysia jakoś bliżej (bo jak widać zresztą, w wersji złożonej na nic się nie przydaje).

Link to post
Share on other sites

Dzięki, johny, w sumie rozsądnie godosz. Domniemuję, że sam masz 363? Jak to się ma do postu gloomera? (wiem że masz t.dźwięku, ale pewnie z t.płomienia też mierzyłeś)

Nie instalowałem jeszcze lufy. Po prostu w temacie o G36k od CA parę osób pytało o wsadzanie precek od M4 do G36. Nawet było tam wszystko pokazane.

Link to post
Share on other sites

Mam G36K i była używana dotychczas na dwóch strzelankach. To co mi nię na razie nie podoba to przede wszystkim wykonanie górnej części przedniego chwytu, chodzi mi o ten ordynarny szew, który nie daje się łatwo zeszlifować ze względu na szorstką fakturę plastiku. Mimo moich wysiłków jest on ciągle widoczny i kłuje w oczy. Kwestię chwiania się tej części rozwiązałem podobnie jak inni za pomocą taśmy. Jest to sposób pewny i skuteczny.

Druga sprawa to zasięg. Miałem okazję porównać swoją Giecię z G36C mojego kolegi z ekipy, no i okazało się że krótka Gieta strzela dalej od dłuższej. Wygląda na to, że trafił mi się felerny egzemplarz i to bardzo, zwłaszcza że można na forum przeczytać informacje o G36K mających w stoku 390 fps. Nie jest to dla mnie dużą wadą, bo zamierzam kompleksowo stuningować moją repliczkę tak aby miała w granicach 400 fps. W tym przypadku dłuższa lufa jest zaletą.

Ogólnie gdybym teraz miał wybierać to kupiłbym albo G36C albo G36E a najlepiej obydwie. Niewykluczone zresztą że tak uczynię, bo Giecia jest fardzo ale to bardzo fajna.

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...