Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh, a miało być tak pięknie. Adapter który mam jest przynajmniej dobry w tej kwestii, że ma komin do hop-upa (to co zaznaczyłeś na czerwono). W takim razie zrobię chyba tak - zamówię pmagi battleaxe i hexmagi castellana. Póki co nie będę piłował adaptera. Porównam te dwa magi z Kublaiami i wybiorę najlepsze. Do współpracy z battleaxami (tymi po prawej na twoim zdjęciu) coś piłowałeś w adapterze?

• 1 month later...

Długość lufy ma znaczenie, ale dość małe. Jest wiele innych czynników które o wiele bardziej wpływają na zasięg i celność niż długość lufy.

Jeżeli tylko ze względu na długość lufy wahasz się miedzy tymi dwoma  modelami to weź ten który Ci się bardziej podoba.

608-2 nie jest za długie do CQB, 608 nie jest za krótkie do lasu.

W tuningu tylko portfel Cię ogranicza.

Choć ja bym dużo w G36 od JG nie inwestował, z uwagi na to że jest zima tuning robił bym w kolejności:

1. Bateria LiPo

2. Gumka HU, Guarder, G&G, Maple Leaf i wiele innych polecanych

3. Dysza uszczelniona, wystarczy najtańsza SHS czy Protech

4. Okablowanie + Mosfet

5. Potem już bym zbierał na lepszą replikę.

• 10 months later...
  • 1 month later...

Mam pytanie, czy w G36 w wersji 608 lub ewentualnie innej da się przerobić replikę w taki sposób by po złożeniu kolby można było dostać się do GB wymienionego na V3 z szybką wymianą springa ? Mam jakąś starą wersję JG  G36 i widzę że przeszkodą by to zrobić jest jedynie kawałek plastiku (pionowa ścianka pomiędzy tyłem Gb a body) zastanawiam się czy wycięcie jej w odpowiednim kształcie lub usunięcie jej nie sprawy że gb nagle się z łatwością rozwali. Naprężenie Gb nie powinny być duże by planowałbym płynnie zmienić FPSy między 350 a maks 400. 

• 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Przeglądając taiwana dzisiejszego poranka zobaczyłem możliwość szybkiej wymiany sprężyny w tych gietach od razu po złożeniu kolby. Z tego co pamiętam to wcześniej był jakiś dziwaczny system dokręcania sprężyny co zmieniało fpsy o jakieś 20. To jakaś nowa wersja, czy od zawsze tak było i ja coś pogmerałem? Jeśli nowa wersja, to czy ktoś miał okazję ją obejrzeć, używać? Różni się czymś jeszcze od starszych?

https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/608-j-g-works

• 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
W dniu 24.10.2021 o 14:25, Archiballd napisał:

Mam pytanko  czy w g36c jg  ( 608) (kupiony  czer 2021 z szybką wymianą sprężyny)   cylinder jest dedykowany pod 250mm lufe  czy zwykły typ 2  pod lufy do 363mm??

To raczej standardowy Typ 2.

W dniu 10.01.2021 o 00:12, Miras21 napisał:

Cześć.

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy ta dysza i głowica tłoka będą pasować do najnowszego wypustu G36C od JG?

https://gunfire.com/pl/products/dysza-do-replik-typu-g36-standardu-jg-1152200137.html 

https://gunfire.com/pl/products/wyciszona-glowica-cylindra-gb-v3-1152208338.html

Jeśli nie te to jakie?

Głowica pewnie tak, ale do niej powinieneś mieć odpowiednią wyciszoną głowicę tłoka. A dysza to cholera wie. Jednym AE wchodzi, innym nie.

W dniu 31.10.2020 o 16:14, Papuaz napisał:

Cześć
Ktoś z Was próbował zrobić jakiegoś sensownego Flat Hopa na oryginalnej komorze? A co myślicie o wszczepieniu komory z AUG przy wykorzystaniu adaptera magazynka ? 

Nie powinno być problemu z flatem na stock komorze jak użyjesz dystansera omega (lub podobny). Zamiast bawić się z komorą z AUG, lepiej wziąć komorę dedykowaną do giety (np. ProWin). Mam tę komorę i jest naprawdę git.

A ja się pochwalę moim ostatnim tworem. Mokry sen serwisanta. ;)

252671700_1310085899431243_173323832935005148_n.jpg

Edited by Mamut
Zapomniałem fotkę dać.