Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Jeśli luneta to nie ta dedykowana do G36. Za mala średnica okularu i kiepskie światło. Dotyczy to wszystkich podanych przez ciebie.

Jeśli chcesz lunety która będzie działać to nie będzie to luneta która mieści się w rączce G36. Mialem Aresa i widziałem CA i mnie osobiście nie pasowały. Lepiej wybierz się do sklepu stacjonarnego i sam ocen zanim wtopisz kasę.

Ja za ta cenę szukał bym kopi ACOG-a

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witom,

 

Mam kolejne pytanie: czy lepiej wybrać ten czy ten G36? Wolałbym ten z szynami, ale on jest śmiesznie krótki, więc nie wiem którego wybrać.

 

SzymonPolska

 

W środku to jest to samo.

Krótki jest wygodniejszy, a długi ma dłuższą lufę, co ma się niby przekładać na lepsze skupienie, ale w praktyce nie zauważysz dużej różnicy.

Do razu uprzedzam że ta luneta jest bardzo słaba.

Ale to jest AirSoft, bierz to co Ci się bardziej podoba.

 

Ja za tyle bym nie brał. Jak G36 to albo Boyi, albo dozbierać do Aresa.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Mi też się bardziej podoba dłuższa wersja ale jak będziesz się chciał bawić również w CQB to krótsza będzie wygodniejsza. Może to tylko kilka centymetrów a różnica spora jak dla mnie.

Z tą lunetą to racja. Malutka jest i do tego nisko umieszczona. W masce nie będzie wygodnie z niej celować. Z drugiej strony dostajesz wygodny chwyt transportowy a do celowania możesz sobie dokupić kolimator.

Link to post
Share on other sites

Cześć, mam parę pytań dot. tej repliki. Styczność z g36 już miałem, ale produkcji cymy. Teraz przymierzam się do kupna g36cv z gunfire: ...

 

chcę wyciągnąć na 400-420fps i jak najlepszą reakcję na spust.

 

1. Czy jest to wersja z stalowymi łożyskami? Patrzyłem na zbrojowni i jest, ale wolę się upewnić. Rozumiem, że prowadnica jest wciąż plastikowa?

 

2. Czy li-po 7,4 wraz z mosfetem qbsona i sp120, da dość szybką reakcję na spust przy standardowym przełożeniu? Czy lepiej 11,1 pakować?

 

3. Czy ktoś gdzieś widział osobno w sprzedaży front od g36k? Kiedyś był na azteko, ale teraz już nie mają.

 

4. W obecnie sprzedawanych replikach g36 jg dalej jest gwint 13,5mm?

 

Czy jest jakiś element jeszcze do wymiany, bo na razie przychodzi mi do głowy tylko: prowadnica, głowica tłoka, dysza, sorbopad, kable i wtyczki, podkładkowanie, mosfet? Wszystko będzie na sp120 chodzić.

Edited by Across321
Link to post
Share on other sites

Jeśli łożyska są metalowe, to prowadnica też powinna, ale zdaje się nie jest łożyskowana.

 

Reakcja będzie dobra jeśli siedzi tam silnik neodym, jeśli nie to na 7,4 będzie przeciętnie, a na 11,1 dobrze, chociaż wtedy silnik będzie się ostro grzać.

 

Fronty jeśli nie ma na azteko, to tylko komis.

 

Rozdmuchana sprawa gwintu nie sprawia w rzeczywistości żadnych problemów. Tłumik się tylko gibie podczas nakręcania, po dokręceniu nie ma żadnej róznicy, wszystko się trzyma.

 

Do SP120 (i nawet trochę wyżej) taki set wystarczy, tylko dobrze ustaw AOE. Ale ogólnie zapraszam do tematu o tuningu.

Link to post
Share on other sites

Wiciok widzę ze znasz giete na pamieć :icon_smile: wiesz może czy w wersji JG0538 dysza tez jest długości 25,2mm?

Dopiero teraz doczytałem ze wcześniejsze tak miały a miałem własnie zamawiać dysze 24,2mm.

Ewentualniue może ktoś inny wie jak jest z tym modelem? :icon_smile:

 

edit

moze powinienem uzyc tej?

http://gunfire.pl/product-pol-1152200137-Dysza-do-replik-typu-G36-standardu-JG.html

Edited by John Petrucci
Link to post
Share on other sites

a jednak zawrócę ;p

stokowa dysza ma taka wypustke na grzbeicie, która popycha jakiś mechanizm w komorze HU

nowa dysza nic takiego nie ma, czy ten mechanizm może zostać tak jak jest czy coś trzeba wyjąć lub przerobić?

Pytam bo dokładając komorę z lufą do gb nie uzyskuje pełnej szczelności.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...