Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mają, tak :P.

 

Co w tym dziwnego? Nie wiem, wygłoś swoje opinie, dlaczego jeden producent miałby dawać różne wejścia kolby.

Druga sprawa, co Cię zdziwi, kupując kolbę od repliki CA, JG, ICS, G&P prawdopodobnie też wstawisz ją do repliki cymy, i to też prawdopodobnie bez żadnych przeróbek. Dlaczego- replika jak sama nazwa wskazuje jest repliką oryginału (choć nie zawsze), jakby to inaczej nazwać kopią, lub "wierną" kopią.

 

Sam do cymy dawałem kolbę TM, ORAZ JG. Co do reszty tylko "szczelam".

 

Oczywiście jeden wyjątek- mp5k/ pdw. One mają inaczej Mocowanie kolby nie nakłada się na body, tylko wchodzi do środka. Przynajmniej tak było w glaksiaku. I tu też nie myl że w MP5 SD znajdziesz kolbę pdw (jeżeli tak ją można nazwać), bo też są takie (bodajże TM, i ICS daje je w swoich replikach).

 

Jeżeli się w czymś mylę to proszę poprawić, aby nikogo tutaj w błąd nie prowadzać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja u siebie mam dyszę właśnie od m4 firmy DF ale gdy dokręciłem te jarzmo komory hu przez lufę zewnętrzna (komora jest zaparta o gb) to mi się dysza w niej blokowała na jej schodku. Musiałem wkręcić ja w wiertarkę i zeszlifować rzeczony schodek. Chodzi ładnie, wszystko podaje :)

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites

mam pytanie posiadam wersje ris z stałą kolbączy da sie w niej przełożyć kable na przód bez lutowania nowych? czy jak pozbęde sie wtyczki która wychodzi z gb zalutuje ją i pozbęde sie bezpiecznika przełoże je na przód?

 

 

Wydaje mi się, że nie, ale głowy uciąć nie dam.

Link to post
Share on other sites

Hm, myślałem o tej replice jako boczna, a boczna ważąca 3 kg... to trochę za dużo.

A jak ta MP5 PDW wypada przy MP5 Galaxy i MP5k Classic Army? Warto dać ponad 2 tyle za Cymę, czy lepiej dołożyć do CA? Dla mnie najlepszy byłby Galaxy, ale te ciężko tanio dostać. Cyma ciężka, no a CA... cena. :) Czy CA jest warta tych 799 zł w porównaniu do Cymy lub Galaxy? Lepiej strzela? Mniej awaryjna itp.?

Jest temat o MP5k CA? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Jest o ogólnie MP5 CA, ale o Kurzu jest tam niewiele.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...