Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Nazgool

Ah, zasugerowałem się zdjęciami z wem4guide, tam też tylko "czubek" był ułamany. W takim razie czekam z niecierpliwością aż reszta padnie ;)

Jak coś to mam zapasową tylko bez blokady.

Link to post
Share on other sites

Aha, czyli to hop-up. Dziekuje.

 

Co do tej chmury... Gaz wylatuje lufa, dosc mocno, jesli chodzi o boki to tam nie zauwazylem, chmura pojawia sie z lufy.

Czy w takim ukladzie to wina magazynka? Niestety nie umialem sprawdzic maga na CO2 bo kapsulek brak.

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

A tę zapaśną rączkę to masz od której wersji?

Kupuję zawsze zapasowe części. Ta nie jest od wersji, ta jest aluminium wzmocnionego 7075 ( o ile dobrze pamiętam ). Nie pękła tylko blokada, która przytrzymuje dźwignię na upper receiver była z shitmetalu no i tylko pin po niej został. Dźwignia jest cała.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Kupuję zawsze zapasowe części. Ta nie jest od wersji, ta jest aluminium wzmocnionego 7075 ( o ile dobrze pamiętam ). Nie pękła tylko blokada, która przytrzymuje dźwignię na upper receiver była z shitmetalu no i tylko pin po niej został. Dźwignia jest cała.

To jeżeli byłbyś skłonny się jej pozbyć, tobym może reflektował, jeżeli Shank nie będzie chętny.

 

***

 

Kupiłem i założyłem sobie NPAS. Działać działa, ale...

Przy rozkręceniu, wcale nie na maxa, kulki ledwo wytaczają się z lufy. Trzeba niemal całkiem ten zaworek wkręcić, żeby strzał był sensowny. Czy ten typ tak ma, czy u mnie coś jest niedobrze?

Link to post
Share on other sites

Ja poczekam aż moja padnie. Pierwszy kawałek odpadł po 11 miesiącach, może drugi odpadnie po kolejnych? ;P

 

Rozumiem, że chodzi ci o to, że ustawiłeś npasa na minimum fpsów i się wytaczały?

Sprawdziłem właśnie, skręciłem na min fpsów i wszystko działa, kulki lecą śmiesznie wolno, ale lecą. Wcześniej miałem też rozkręcony na max fpsów i około 320 i też wszystko działało.

Link to post
Share on other sites

Ja poczekam aż moja padnie. Pierwszy kawałek odpadł po 11 miesiącach, może drugi odpadnie po kolejnych? ;P

To w takim razie, jak nie masz nic przeciwko, Nazgool też a finansowo mnie to nie zrujnuje, to ja chętnie tę rączkę łyknę :-)

Rozumiem, że chodzi ci o to, że ustawiłeś npasa na minimum fpsów i się wytaczały?

Sprawdziłem właśnie, skręciłem na min fpsów i wszystko działa, kulki lecą śmiesznie wolno, ale lecą. Wcześniej miałem też rozkręcony na max fpsów i około 320 i też wszystko działało.

No, one wylatują, i spadają po metrze na ziemię. Efekt dość zabawny, rzec muszę.

Link to post
Share on other sites
Guest Psikus

Mam pytanie, kupiłem 416 Ratecha, mam magazynki gg.Czy mogę do nich odrazu używać propanu?

 

Ile fps można osiągnąć na najsilniejszym gazie lub co2 przy pełnym ustawieniu NPASa?

Edited by Psikus
Link to post
Share on other sites
No, one wylatują, i spadają po metrze na ziemię. Efekt dość zabawny, rzec muszę.

 

Nieprecyzyjnie się wyraziłem: u mnie lecą śmiesznie wolno, ale te 20 metrów dobijają.

 

Tak, do magów na gg można ładować propan.

Link to post
Share on other sites

Panowie poszukuje manuala do M4A1 WE dla kolegi. Przeczytałem te 35 stron i niestety nie znalazłem żadnego linka :cry: Googlałem i w sieci też pustynia.

Kolega kupił replike używaną i nie dostał manuala.

Może któryś z kolegów będzie pomocny i ma takową w PDFie, albo zna stronkę gdzie można pobrać?

Na stronie WE do pobrania, niestety nie wyświetla się nic.

Tak na marginesie, po lektórze tych 35 stron to łatwo nie macie z tym WE ;-)

Link to post
Share on other sites

Jeśli pisząc "manual" masz na myśli diagram, to zajrzyj tutaj: KLIK. Jeśli jednak "manual" to "manual", to nie wiem za bardzo po co Ci on, skoro nic w nim nie ma (oprócz jakże cennej informacji aby nie postrzelić się w oko itp.).

P.S. Pisz poprawnie po polsku.

Edited by Steiner
Link to post
Share on other sites

Steiner dzięki ;-) mam nadzieje, że wystarczy.

Pisząc "manual" miałem na myśli jakiś podręcznik, gdzie replika jest rozebrana na częsci (krok po kroku)

Najlepszy byłby manual-podręcznik dla serwisanta, bo pewno taki jest, ale dzięki i za to.

Link to post
Share on other sites

Dużo części z TSC na specshopie weszło. Poza częściami wewnętrznymi jest też kilka zewnętrznych: Sling Mount (<3, zamówione :P) i bolt assist.

 

Dwa pytania: wie ktoś jak się sprawuje ten nozzle z TSC? Z czego jest zrobiony? http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=7250

 

W zestawie do konwersji na co2 poza, cytując, Part #111 and #112 Barrel and Valve Housing (czyli złote cylinderki) i dyszą co2, jest też czarny cylinder razem z prowadnicą i białym stabilizatorem. Nigdzie nie znalazłem niczego o tym żeby te 3 ostatnie części się różniły w wersjach co2 i gg, więc czemu je dodają?

Link to post
Share on other sites
Guest Psikus

Mam pytanko, kupiłem hk416 i porównałem opór jaki stawia rączka przeładowania ze SCARE WE, oraz tanio koba m4. Stwierdziłem że opór w 416 jest o wiele większy. Rączka przeładowania nie chodzi płynnie oraz opór jest duży. Czy to normalne w tej replice?

Link to post
Share on other sites

Ostatnio na Taiwangunie pojawiła się nowa wersja M4 WE, z regulacją prędkości wylotowej. Czy ma może lepszy hop-up i wzmocnione niektóre części (opis sklepu niewiele tutaj mówi)? Czy jeśli byłaby na nią gwarancja, to opłaca się ją kupić, czy płacić dużo drożej za RA-Techa??

 

Pozdrawiam

Edited by krzysiek2222
Link to post
Share on other sites

Mam pytanko, kupiłem hk416 i porównałem opór jaki stawia rączka przeładowania ze SCARE WE, oraz tanio koba m4. Stwierdziłem że opór w 416 jest o wiele większy. Rączka przeładowania nie chodzi płynnie oraz opór jest duży. Czy to normalne w tej replice?

 

 

Tak, prawdopodobnie wersja Open Bolt rozwiąże ten problem.

Link to post
Share on other sites
Guest Psikus

To jeszcze jedno pytanie, gdy odciągam rączkę przeładowania do końca i naciskam bolt catch rączka nie wraca na swoją pozycję, muszę ją lekko dopchnąć i dopiero bolt catch zaskakuje, czy to też jest normalne?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...