Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 WE - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do magów, to w każdym mniej, lub bardziej potrzeba podkładki pod podajnik. Naprawdę dodanie jej dużo zmienia - nie ścina kulek i układ jest szczelniejszy (uszczelka przylega do cylindra). Co do przeciekania, to silikon w moim przypadku załatwił sprawę. W moich magach po prostu po pół roku przestał trzymać klej, na który została przyklejona uszczelka. Co do OB, to nie wydaje mi się, żeby trzeba było poprawiać podajniki w magach.

 

Pozdrawiam

 

PS. Nikt nie ma pomysłu, co innego mogło osadzić się w mojej emce (patrz post na poprzedniej stronie)?

Link to post
Share on other sites

nie znam się na chemii więc to tylko teoria, ale jak miałem magi na co2 i strzelałem serią to czasem wylatywały zmrożone cząsteczki co2 właśnie takie białe, może w płączeniu ze świeżymi smarami/olejkami coś takiego powstało

Link to post
Share on other sites

Czyli taki zamrożony olej silikonowy? Tyle, że po 2 dniach w temp. pokojowej jest to samo. A denerwuje mnie to, bo nie mogę przez to odkręcić dyszy. A to, co wylatywało, to chyba kawałki lodu. Jak wyjmiesz niedokończoną kapsułę z broni, to właśnie taki szron bardzo szybko osadza się na kapsule.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie, czy wiadomo coś na temat działania open bolta w niskich temperaturach? Widziałem na razie tylko, że M14 strzela dobrze przy 8 stopniach, ale poza tym nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat działania emki.

 

Poczytaj na gasguns, tam zajmują się typowo GBB.

Co do boltcatcha, to raczej nie było większych problemów z jego działaniem...

Link to post
Share on other sites

Właśnie dzisiaj sprawdziłem z magnesem i jest stalowy (AWSS). Tragedii nie ma, bo jest stalowy zamek Ra-Techa, ale jak już go zrobili, to mogli dać NPAS, jak w tym do KSC. Mnie zastanawia tylko działanie w niskich temperaturach, tak jak zresztą w KSC. Na razie wiadomo, że poniżej 5 stopni z emek na GG działa TK.

A czy stary BC nie będzie pasował do OB? Wydają się podobne, ale wiadomo, w środku zupełnie co innego.

 

W sumie, to mając emkę AWSS nie wiem już zupełnie co robić, bo jak kupię open bolta, stalowy zamek, to w sumie wydam na tą emkę tyle, że kupiłbym ra-techową emkę KSC z magami.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hej,

 

Potrzebuje szybkiej klaryfikacji....

 

Czy w Open Bolt'ach caly system hop up jest zmieniony?

 

Juz nie pamietam gdzie ale przeczytalem, ze w nowszej wersji jest lepszy hop up, a tak sie sklada iz mam zamiar kupic awss z mosiezna tuba, wiec:

 

Czy do "mosieznej" wersji mozna zamontowac nowszy hop up?

Czy wystarczy zmiana samej gumki i jest gites?

 

Z gory dzieki

 

Ave!

Link to post
Share on other sites

Tak cały HU jest zmieniony, ale w systemie Open Bolt.

 

Można bawić się w AWSS jeszcze w wymianę systemu HU na Falcon, wtedy masz w praktyce to samo co w OB (używa tych samych gumek i luf).

http://shop.ehobbyasia.com/falcon-vs-z-double-point-hop-up-barrel-system-for-we-m4-416-t91-gbb-363mm.html

 

A tak to pozostaje Ci kupno całego zestawu z konwersja na Open Bolt.

http://shop.ehobbyasia.com/we-open-chamber-conversion-kit-for-m4a1-gbb.html

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie i Panie,

 

Potrzebuję szybkiej pomocy w kwestii zacinania się WE m4. Problem polega na tym, że po wystrzeleniu jednej, góra dwóch kulek, bolt carrier zacina się w buffer tube. Nie mam pojęcia co się dzieje. wszystko się tak klinuje, że jedynym wyjściem żeby rozebrać replikę, jest odkręcenie buffer tube.

Miał ktoś może podobny problem?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...