Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

to przeczytam :)

 

wolałem się dopytywać bo tam nawet nie widać (przynajmniej ja nie widzę) co to za firma robiła.

 

biorę to z atrapą kolimatora(przynajmniej tak piszą) bo będę odwzorowywał Stargate: Atlantis :) a wątpię żebym znalazł taki kolimator gdzieś indziej tyle że lepszy. innymi słowy będzie tam dla szpanu :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawa chińskiego kolimatora wyjaśniona - Krakmani nie mają i nie będą sprowadzać, bo nikt tego nie chce ;-) Czyli zostajemy przy M3. I dobrze, bo to dobry sprzęt. (polecam!)

 

Co do EOTechów - jak chcesz się na SG wzorować to załatw sobie jakiś zwykły kolimator, z niewielkim światłem. Jak na szynę założysz EOTecha, to nie zmieści Ci się nic na bocznych. A przecież musisz mieć latarkę i to "coś" na wojowników Apofisa, co nie? ;-)

Link to post
Share on other sites

Jak masz wersję Eo-techa 551 to latarka spokojnie wejdzie na boczna szynę. Sam mam takie rozwiązanie. Co do efektu lusterka to najnowszy z GFC ma to zminimalizowane. Poszukaj tylko w innych sklepach a znajdziesz nie za 400, a bliżej 300. Podpowiem, że sklep jest z Łodzi, ale adresu nie pamiętam

Link to post
Share on other sites

Tuksiak zawsze musi mnie poprawić :P. Ale pewnie masz rację.

Masz zdjęcie mojego razem z koli, na którym tkwi taki plasterek, więc wiem, bo sprawdziłem.

W większości przypadków, coś sprawdziłem organoleptycznie, to Cię poprawiam ;-).

 

EDYTA:@up też mi się tak wydawało, ale TM z koli nie trzymałem w łapie, to się nie wypowiadałem.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...