Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To powiedz mi o nim coś więcej w takim razie, jaki korpus, jak z wykonaniem, czy plamka nie jest za jasna ani za duża, jak wygląda na Twoim P90.

 

Poza tym mój brat ma właśnie g3 i mógłby go sobie zainstalować jakby chciał, a tego, który Ty polecasz już nie. No i chciałem żeby to wyglądało w miarę fajnie jak już to napisałem wyżej :P

 

Jakbyś mógł udzielić odpowiedzi na moje pytania to byłbym Ci bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

w sumie powiem, że tłumik w tym p90 jest bardzo fajny, ale jeśli ten koli jest tak na maksa zrąbany to bardziej opłaci Ci się rzeczywiście kupić bez tłumika, wersję tr - zamontujesz sobie koli jaki chcesz i będzie ok ;P

 

gloomer czy mógłbyś mi wysłać na PW, swój numer gg, bo chciałbym spytać jeszcze o ten kolimator?

Edited by ptaq1234
Link to post
Share on other sites

Czekam na nowe chrono, bo stare się stłamsiło, ale po teście dla biedoty na puszcze od browara, to przyrost minimum 20 fps po samej dyszy (obawiam się, że więcej, ale chrono, chrono, chrono..... czekam na nie, z chin chyba żabką płynie ;-) ).

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4314 - ta dysza, tylko kurczaki musiałem jakąś ostatnią chyba zanabyć. W rzeczywistości ma jednakową średnicę zewnętrzną, tak samo jak stok, śliczniutką uszczeleczkę, bardzo ładnie uszczelnia się na gumie i w końcu mam pełną strzykawę, bo tak strzykawka była tylko po złożeniu do kupy zespołu tłok-głowice-cylinder, dochodziła dysza i wiało wszelkimi niemożliwymi dziurami ;-).

Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o wygląd to krótki tłumik i eotech 552 na szynie robią piorunujące wrażenie (eotech zajmuje dokładnie całą szynę) Jeśli ktoś chce to wrzucę fotkę wieczorem gdy właściciel wróci z pracy :-)

 

Fajnie, tylko czy google nie istnieje? Pimpmygun nie istnieje?

ad1. http://images.google.pl/images?client=fire...mp;aq=f&oq=

ad2. http://pimpmygun.doctornoob.com/

 

Pozdrawiam ;)

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Kupiłem tłumik dźwięku 200mm zamontowałem i pierwsze wrażenie oszałamiające, dźwięk nawet przy uchu się zmienił. Ale pojawił się pewien problem, chodzi bowiem o to, że miałem ustawiony kolimator i dobrze wszystko trafiałem, a po założeniu tłumika już tak ciekawie nie było, po powrocie do domu i sprawdzeniu kulki trafiały w całkiem inne miejsce niż powinny. Jakieś rady ? Wiem, że mogę ustawić kolimator i zrobiłem to już, ale chodzi mi o to czy da się jakoś to wyeliminować, żebym nie musiał za każdym razem jak bym chciał po strzelać bez tłumika przestawiał kropkę kolimatora.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tłumik dźwięku 200mm zamontowałem i pierwsze wrażenie oszałamiające, dźwięk nawet przy uchu się zmienił. Ale pojawił się pewien problem, chodzi bowiem o to, że miałem ustawiony kolimator i dobrze wszystko trafiałem, a po założeniu tłumika już tak ciekawie nie było, po powrocie do domu i sprawdzeniu kulki trafiały w całkiem inne miejsce niż powinny. Jakieś rady ? Wiem, że mogę ustawić kolimator i zrobiłem to już, ale chodzi mi o to czy da się jakoś to wyeliminować, żebym nie musiał za każdym razem jak bym chciał po strzelać bez tłumika przestawiał kropkę kolimatora.

Jeśli lufa jest czysta i celność zmienia się tylko i wyłącznie po założeniu/zdjęciu tłumika to może dochodzić do tego, że kulki wylatujące z lufy mogą się obijać o tłumik (przy wylocie). Sprawdź czy na pewno tłumik po założeniu jest prosty względem lufy - najprościej zdjąć górną część korpusu i popatrzeć w lufę od strony komory.

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...