Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Dawid4009

Mój brat ma PJ4 CQB od jakiegoś czasu, większa część moich znajomych z ekipy i nie tylko ma różne wersje emek PJ- RIS, CQB i inne, i nie słyszałem żeby ten element nawalał. PJ dają radę.

Link to post
Share on other sites

mam pytanie czy mogę włożyć tą sprężynę http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...uarder-978.html

 

do tej repliki: (kupię ją razem ze sprężyną na taiwangun) http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...1_p_j-1407.html

 

I jeszcze jedno chciałbym zamówić na taiwangun tą spręzynę z repliką czy mogę im( gdzie?) napisać aby to oni tam zrobili i przysłali replikę już ze słabszą sprężyną. Czy nie stracę gwarancji?

Edited by KamilKO
Link to post
Share on other sites

Tak, można ją tam zamontować.

Przy składaniu zamówienia, w komentarzu wpisujesz, że chcesz by zamontowali ci oni tą część. Zrobią to bezpłatnie i nie stracisz gwarancji.

 

 

 

 

Ale PJ4 już chyba nie mają, to tak na marginesie.

Link to post
Share on other sites

w ICSie będziesz miał lepsze bebechy, no fakt.

Ale jednak ten plastik... i ta waga... po prostu nie czujesz że masz w ręku prawdziwą broń, a co najwyżej plastkiową zabawkę.

ALE! każdemu w replice zależy na czymś innym, a żeby spasować wszystkim na raz, to pewnie z 2000zł na replikę było by trzeba wydać :killer:

Link to post
Share on other sites
Masa broni

2,52 kg (niezaładowanej)

3,0 kg (z załadowanym magazynkiem 30 nab.)

 

Waga karabinu bez magazynka: 2950 g

No i ten plastik wytrzyma o wiele więcej, niż chiński metal.

 

PS. No, nawet 2k zł nie gwarantuje zadowolenia każdego. Ja, na przykład chcę tanią replikę ( ;) ).

Link to post
Share on other sites

Panowie, jak odkrecic replike w miejscu w ktorym laczy sie przez taki pierscien miedzy RISem lufy a komora z Hopem ? Bo nie wiem czy sie mi ktos bawil i mu to spadlo albo to krasnoludki, 1 dzien mnie nie bylo i mam krzywa replike. Chcialem przestrzelic replike i mi strzela nagle bardzo w lewo a mialem ustawiona lunete idealnie. Zauwazylem ze ris pod lunete nie jest w linii z risem lufy ! Jest krzywo na tym polaczeniu wlasnie!!! Cos sie skrzywilo ale nie wiem jak do tego wejsc.

Link to post
Share on other sites

no jest tam srubka ale odkrecenie nic nie daje.

Przez cala lufe idzie taki chromowany gruby bolec/drut. Ten pierscien da sie odciagnac od risa lufy na 2-3mm ale nie da sie go ruszyc dalej. Calosc siedzi naprawde mocno, nawet ze tak powiem na sile naproscic sie tego nie da. Nie mam pojecia jak sie to moglo zwichrowac skoro nie moge tego przygiac stojac na tym i ciagnac 1 reka z calej sily.

 

krzywe1a.jpg

 

 

krzywe1b.jpg

 

Kurde i uwazaj czlowieku na swoja replike, przyjdziesz pewnego dnia do domu i bedzie rozwalona. Zeby to skrzywic trzeba by wielkiej sily bo ja tego nie mam sam sily wyprostowac rekami, nawet ruszyc o milimetr.

Link to post
Share on other sites

Teraz ja się podzielę z wami moimi wrażeniami po Rocznym użytkowaniu PJ300 czyli LR300.

 

Wpierw info jak była użytkowana replika.

 

Kupiona w czerwcu tam tego roku.

strzelam się przynajmniej 3 razy w miesiącu przez cały rok nawet w taką ciężką zimę jak była. Przebieg hmm około 50 tyś kulek .

 

1. Wygląd zewnętrzny:

 

Mogę dać najwyżej 3- farba szybko poschodziła a zwłaszcza tam gdzie kolba po złożeniu dotyka Body. Niestety ale trzeba często konserwować śrubki itp gdyż momentalnie zachodzą rdzą.

Bardzo miłą rzeczą jest to że replikę bardzo szybko i sprawnie można rozebrać na elementy pierwsze i każdy z tym sobie poradzi.

 

2. GB i części.

 

tydzień temu pierwszy raz GB zostało rozebrane ( skończyła się gwarancja):

- zębatki: stan przy takim użytkowaniu oceniam na 4+ są firmy A&K a zużycie jest bardzo małe.

- głowice tłoka i cylindra takie jak ten komplet tylko że czarne (ta słabsza) : głowice kil głowica cylindra jest cała i ma niezłe ślady użytkowania. Co do głowicy tłoka niestety ale uszkodzona odpadła gumowa części.

- styki: bardzo nikły osad na stykach przy spuście co oznacza bardzo dobre zastosowane materiały.\

- kable: no i tu mamy problem niestety ale przy częstym rozbieraniu i czyszczeniu repliki kable szybko pękają (może tylko u mnie) ale wymiana po 6 miechach musowa.

-inne: reszta elementów nie jest w znacznym stopniu zużyta.

 

3. Bateria (do dawana do repliki):sprawdzona na odpowiednim mierniku przy moim użytkowaniu ma pojemności 85% batka była ładowana ładowarką mikroprocesorową

 

 

 

Ogolenie replikę bardzo miło się użytkowało i jest jak na tak częste użytkowanie w stanie dobrym. Sam jestem zadowolony i nie myślałem że w cenie 500 zł bo za tyle kupiłem ją na krakmanie (promocja) uzyskam taką jakości pracy GB.

 

Jeżeli ktoś chce kupić to na pewno się nie zawiedzie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...