Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja potrzebuję namiarów na magi low-cap do PJ m4 CQB.

 

Przeleciałem cały ten temat, niektórzy pisali o piłowaniu, inni znowu, że nie trzeba... ehhh już sam nie wiem.

 

Dlatego prosiłbym jakiegoś dobrego człowieka o podanie mi linku do low-capów które będą pasować do tej PJotki, bez jakichkolwiek modyfikacji.

Najlepiej metalowe i nie droższe jak 35zł.

 

Szukałem na Allegro:

Magi formy BOYI

http://www.allegro.pl/item941924576_magazy..._do_m16_m4.html

 

Fajna cena, fajnie metalowe, ale czy będą działać ?

Link to post
Share on other sites

Po wielkanocy ykhym... Wielkanocy zamierzam sobie kupić PJ4 CQB (PJ4 CQB) nie oglądałem całego tematu bo nie mam teraz czasu "zna" już ktoś tą replikę. Jeżeli już było to czy możecie mnie na nią nakierować , jeżeli nie to poproszę Was o recenzję, ROF , jaka najlepsza batka itp. Dzięki. :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mała recka :P

PJ 4 CQB:

Replika ma wymienioną sprężynę na guardera m120, reszta stock'owa ( nie starczyło na gumę :P )

Efpeesy jest jakieś 405.

 

Mam tą replikę od kilku dni i jak na razie nie wiem co o niej sądzić. Gdy wziąłem replikę w ręce od razu zauważyłem:

-chyboczącą się kolbę ( normal)

- Latający bolt catch ( też normalka)

- Mag lata w gnieździe ( normal)

- Za krótki dolny ris - w konsekwencji - przesuwający się do przodu i do tyłu ( co było zdziwieniem dla mnie).

Reszta w miarę ok.

Ale z osiągami już jest troche kiepsko . Jak na razie ( po przeczyszczeniu lufy i zrobieniu teflon fixa ( wiem wiem, zrobie jeszcze raz jak wymienię gumkę ) zasięg oscyluje w granicach 40 metrów.

Celność też kiepska. Myślę, że wymiana gumki, a potem lufy i komory załatwi sprawę. Jak na razie replika jest do dopieszczenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...