Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka BATIMEX


Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

oj, dajcie se z nimi spokój. Jak wam zacznie wariować jak mi to zobaczycie jak to jest.

 

Moja chyba ocipiała. Podłączam pakiecik, wciskam rozładowanie.. :zastanawia: ... nic. biorę miernik (7 cel) 8,53v... myślę spróbuje jeszcze raz. po chyba 30 próbach udało się, ale wg. zasady pzu podłączyłem analogowy woltomierz. Widzę, że rozładowała i zaczyna ładować pakiet 1400mAh tak dla ścisłości. czas ładowania okazał się około 10min :zastanawia: i nagle widzę, a napięcie spada w dość drastycznym tępie. Szybkie spojdzenie na diodę (zielona-podtrzymywanie) a napięcie spadło w ciągu 15s z ok 9,5v do 7v. A zostawić to na noc to pakiecik trup... Dodam, że ładowarka miała roczek.

wniosek: nie wydawajcie 100zł na złom tylko dajcie max 200zł na IMAXa b5/accucela6 i cieszcie się, że wam pakieciki pożyją bezpiecznie

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Mając do dyspozycji 2 stówy, skłaniał bym ku imaxie i jego klonom.

Dlaczego?

Batimex się rypie.Miałem, wiem co mówię.

Ta ładowarka od asg ma prąd ładowania 0, 8A, co jest stanowczo za dużo dla nimhów.

 

 

http://azteko.pl/powerbean-ladowarka-baterii-major-nimh-nicd-lipo-liion-p-4543.html

 

Mam polecam.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...