Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masada [A&K]


Recommended Posts

A i taki news miałem pod ręką naładowaną batkę 8.4 1100 z JG. I tak coś mnie wzięło na katowanie tego karabinku. Na wystrzelenie wszystkiego a było to 17 (sic!) Hi-capów bo na tyle starczyło batki sprawdziłem styki które się okazały chłodne. Jedynie silnik i batka się rozgrzała. Dalej strzela jak strzelał tak więc daje radę :-F

 

Przemielę jeszcze trochę kulek i zobaczymy co z flakami się dzieje :killer:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 424
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś doszła Masada zakupiona przez kumpla z teamu.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Piaskowe magi KA pasują i podają kulki.

 

"Oryginalnie" niedokręcona lufa zewnętrzna latała sobie w najlepsze. Od razu do wymiany poszła gumka hu i dystanser. Przy okazji dokręciło się wspomnianą śrubę przy lufie.

Faktycznie dźwignia zmiany trybu ognia z prawej strony jest jak palec w oku.... Dźwignia ładnie schodzi, wystarczy śrubkę wykręcić imbusem, zgrabna zaślepka będzie robiona na dniach.

 

Co do zasilania, w planach na przyszłe dni jest układ mosfet i li-po.

 

Dorzucam 3 zdjęcia, takich nie było jeszcze ;]

 

daee9cd228507fbam.jpg, 93f3de71584abbb1m.jpg, aa10131c77496f2dm.jpg

Link to post
Share on other sites

Może ktoś wie czy jest dostępna też czarna masada?

 

na chwile obecną nie aczkolwiek na nowym filmiku o masadzie w newsach jest a to juz jest lekko irytujące że teoretycznie maja ale nie dadzą tak mi to psem ogrodnika smierdzi :mrgreen:

 

ale nie to chcialem napisać bo jedno mnie interesuje, czy można i czy to ma sens wstawić tam nówke V2 tylko przełozyć dysze i oczywiście selektor bo mniemam że jak piszecie że to V2 to nie jest to jakis custom jak w SCARze VFC.

 

Ty tafi pisałeś że jest to w długości podobne do eMeczki czyli rozumiem że jak się nie da wymienić GB albo funduszy zabraknie na wymiane to czy wejdzie tam jakiś Bore-Up???? Bo w SCARze od Dboy jeszcze chyba nikt nie dał rady?

 

Walker86 pisałeś że masz tam zamiar wcisnąć jednoczęsiciową komore i jak Ci idzie

 

Pytania troche z d*#y wyjęte ale od tego zalerzy ewentualny zakup dlatego prosze o wyrozumiałość

Link to post
Share on other sites

Ty tafi pisałeś że jest to w długości podobne do eMeczki czyli rozumiem że jak się nie da wymienić GB albo funduszy zabraknie na wymiane to czy wejdzie tam jakiś Bore-Up???? Bo w SCARze od Dboy jeszcze chyba nikt nie dał rady?

 

 

Jak na moje oko V2 jest bez żadnych udziwnień.

Link to post
Share on other sites

czyli co Bore-Up od eMeczki, przekładamy doń dysze pewnie z duzią ilością taśmy teflonowej dla uszczelnienia, prec lufa, zmiana gumy na lepsiejszą, kosmetyczna zmiana silnika dla lepszej pracy i za 1500-1700zł mamy Masade która powinna służyć nam jako niezłe cacuszko??

Poprawcie mnie jeśli się myle...

Link to post
Share on other sites

no dobra ale jaki sprin żeby GB nie rozerwało bo prawde mówiąc to mozesz potwierdzić jego wytrzymałość na oko?? dlatego szukam tych fps-ów w szczelności bo nie wiem czy mocowy upgrade nie zaszkodzi...

Ja wystarczajaco się martwie o mojego Dboy-owskiego SCARa bo wiem na bank że nic z nim nie zrobie bo grzebanie w nim i wkładanie tam markowych części nic nie pomoże bo i tak ta kosmiczna dysza szczelna nie będzie

stąd to zainteresowanie tym GB bo jak będzie możliwość wymiany tam GB na coś "markowego" to może się okazać że już nie będziemy potrzebowali PTS magpull-a bo takie nam wystarczą i śmigać też będą.

 

Jasne wymiana prowadnicy, lufy, gumy i silnika jest podstawą i pewnie pozwolą wyciągnąć z niej siódme poty tylko czy to nie bedzie tak jak to jest w chinolach że to będzie nie konczący się upgrade...

 

jak byscie mieli 1500 zł i do wyboru TROY CQB SPC A5 King Armsa + pierwszy level na asgshopie i MASADE + niewidomo jaki tuning który daj borze się zamknie początkowo w 1500-1600zł to co byście wybrali??

Link to post
Share on other sites

jak byscie mieli 1500 zł i do wyboru TROY CQB SPC A5 King Armsa + pierwszy level na asgshopie i MASADE + niewidomo jaki tuning który daj borze się zamknie początkowo w 1500-1600zł to co byście wybrali??

 

Ja bardziej Troya, ale w tym przedziale cenowym który podałeś to brałbym M4A1 G&P za 1150zł + LVL1 + może jakieś lepszy mag/magi lub kolimator/baterię/cokolwiek innego.

Link to post
Share on other sites

I na chwile obecną nie mam więcej pytań... padło na TROYa :killer: , ale tak czy siak jak tylko się pojawią jakieś dodatkowe fundusze to marzy mi się MASADA dla samego miecia :mrgreen: może już bedzie dostępna od magpulla??

 

dzięki za cierpliwość i odpowiedzi

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ta dysza jest całkiem z kosmosu czy może inne długie dysze by pasowały?

Aha ktoś tu wspomniał o uszczelnianiu dyszy teflonem... jak to zrobić? Czy chodziło raczej o uszczelnianie komory żeby kompensować straty na dyszy?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy ta dysza jest całkiem z kosmosu czy może inne długie dysze by pasowały?

Aha ktoś tu wspomniał o uszczelnianiu dyszy teflonem... jak to zrobić? Czy chodziło raczej o uszczelnianie komory żeby kompensować straty na dyszy?

 

Dysza jest z głębokiego kosmosu i jedynie sprawny tokarz mógł by temu zaradzić.

Co do uszczelnienia teflonem... nie wiem czy przy tej konstrukcji komory to jest możliwe.

Link to post
Share on other sites

Witajcie... dla osób otwierających GB polecam poniższy filmik na youtube.....

 

 

"oraz ciekawostka historyczna": :mrgreen:

Pod koniec filmiku gość opowiada o dyszy i co najlepsze wspomina, że jest taka sama jak w SR25 A&K...ma ktoś możliwość potwierdzić te słowa?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...