Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

Witam

 

mam pytanie (było juz wspomniane, ale chcę się dowiedzieć dokładniej) czy w PSK jest używane HK 416? Taki artykuł przeczytałem w gazecie, może ktoś powiedzieć jeżeli jest używane to w jakich ilościach(tzn czy wyparło beryle?) i powołać się na jakieś źródło(kumpel twierdzi że teraz tylko hk jest w PSK i potrzebuje jakis dowodów żeby to obalić bo wg mnie jest większość beryli), i tak btw ilu operatorów liczy PSK?

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Haha, jasne. "Dzień dobry, chciałem się zapytać ile HK416 i w jakich wersjach zakupił od Was 1.PSK, ponieważ chcę oszacować liczbę żołnierzy służących w tym pułku." :lol:

Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze widzę po zdjęciach to specpułk w taktyce zielonej używa głównie pasoszelek (produkcja- miwo? janysport? "co kto chce"?), natomiast w czarnej chyba są to cirasy (ale moja wiedza w temacie tych kamizelek jest niewielka, więc mogę się mylić), tutaj również nie znam producenta.

Co do okresu sprzętowego, chodzi mi o czas od 2008 roku do dziś. Czy ktoś bardziej obeznany w temacie mógłby rozjaśnić mi nieco ww. kwestie?

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za pomoc. Jeszcze jedna kwestia mi została- oporządzenie do zielonej. W sieci trafiłem na zdjęcia szpeju MOT produckcji jansportu. Czy ten zestaw jest nadal używany w pułku, czy może są to prywatne zakupy operatorów (jesli zakupy to jacy producenci przeważają)?

Przepraszam za tą ilość pytań, ale jestem dosyć zielony w tym temacie, a chcę żeby ta stylizacja wyglądała po ludzku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...