Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszukaj na necie - powinno dać się ją kupić od ręki.

 

Pasy - Twardy od Miwo Lubliniec - coyote lub olive, ostatnio też widziana Lubawa.

 

Jak bierzesz Miwo do noszenia z comfortpadem molle (np. Rats, pas operacyjny itp.)

bierz rozmiar większy. Te pasy mają normalną rozmiarówkę, (jak do noszenia bez podkładu) więc do podkładu najlepiej rozmiar większy niż podkład.

 

 

Edited by robaki
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jestem zmuszony prosić mądrzejszych ode mnie o pomoc w identyfikacji sprzętu. Otóż od dłuższego już czasu przyglądam się temu, co Panowie z Lublińca noszą na kamizelkach z tyłu. Nie mogę jednak do końca ustalić "tożsamości" trzech elementów, które rzuciły mi się w oczy. Będę zatem wdzięczny za Wasze sugestie co do producenta i modelu. Innymi słowy - ID THAT SHIT :)

 

1. Charakterystyczna ciemnozielona kieszeń o wypukłej powierzchni. Na początku myślałem, że to jakiś pokrowiec na wkład hydracyjny, jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się sądzę, że to... kieszeń boczna do plecaków Wisport Sparrow. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

332qcqu.jpg

33tteuc.jpg

fciucz.jpg

14lpqiw.jpg

1nz9r7.jpg

 

2. Tutaj już pokrowiec na wkład hydracyjny, nie znam jednak producenta ani też modelu. Najczęściej występuje w kolorze ciemnej zieleni/oliwki, charakterystycznym elementem jest niewielka klapa z językiem.

 

2dklunm.jpg

2dhfz85.jpg

np5rls.jpg

atkpro.jpg

 

3. Plecak noszony przez operatora stojącego pośrodku. Czy to nie jest czasem G-10 - PLECAK MAŁY FIRMY MIWO-MILITARY?

 

121wtb9.jpg

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Różnica w wadze powinna być zauważalna. Do tego chyba można wybrać czy chce się RIS na całej długości czy tylko w danym miejscu małą szynę na samą latarkę/laser/chwyt - takie szyny też odrobinę ważą i rezygnacja z trzech długich może poprawić komuś komfort korzystania z broni :icon_razz:

 

 

Zwróć uwagę na brak celowników mechanicznych i zmienioną osłonę spustu. Przemyślana konfiguracja, chęć lansu raczej można odrzucić ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...