Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A ja mam takie pytanie, czy chest rig Alpinum z zestawu CDAS

http://currahee.pl/product_info.php?products_id=359

 

będzie dostępny w sprzedaży osobno, jako kolejna pozycja w sklepie.

 

Jeśli tak to jaka by była jego cena.

No i jakieś fotki jeszcze by się przydały jak to wygląda po rozłożeniu z przodu i z tyłu.

Bo mam plan wydać kilkaset PLN w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

W pierwszej kolejności chciałbym przeprosić wszystkich naszych klientów, za brak odpowiedzi i spore opóźnienia w dostawie zamówionego towaru. Wszystkie zaległe zamówienia zostaną zrealizowane jeszcze w tym tygodniu. Natomiast brak odpowiedzi na wiadomość e-mail wiązał się z pewną reorganizacją pracy, sytuacja taka nie będzie mieć już miejsca.

 

Chest rigi pojawią się w ofercie sklepu pod koniec września.

 

Pozdrawiam,

Cav

Edited by cavtan
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Świetnie, jak dzisiaj anulowałem zamówienie i zamówiłem w innym sklepie to się dowiaduje, że już wszystko będzie dobrze... eh... moje szczęście.

 

Cierpliwość popłaca!

 

 

No i chłopcy - wypowiedzcie się w sprawie dwóch spraw - po 1. combat shirt'a, po 2. w sprawie spodni w MC. Już nie mogę się doczekać na tego CSa, bo zima idzie i będzie gorąco ( miał być na lato już :-P ).

Link to post
Share on other sites

Cav, takie info to najlepiej na maila klientom rozsyłać. W tej chwili dalej nie wiem czy chce realizować to zamówienie czy nie :/ Wiem, że skromne jest moje zamówienie, ale co to za różnica?

 

Spodnie są mi potrzebne "na wczoraj", a tak nie wiem na czym stoję.

 

Przepraszam, że piszę na forum, jednak wychodzi na to iż najszybciej można do Was dotrzeć tą drogą.

Link to post
Share on other sites

Strasznie niskiej jakości sprzęt. Pouche krzywo poszyte i wystające nitki. Na wysłanie paczki trzeba czekać ponad dwa tygodnie. I do tego skandalicznie wysokie ceny jak na tak niską jakość.

 

nie wiem ile trzeba czekać na paczkę ale co do jakości to chyba w innymi Currahee zamawiałeś. Mam 4 ładownice, plecak hydracyjny i worek na zrzut z tej firmy. Mam też w domu sprzęt Eagle, BHI Tactical Tailor, TAG, 5.11 i innych firm...nie zauważyłem żeby Currahee odbiegało jakością od jakiejkolwiek z nich. Nawet gorzej ...jest na tym samym poziomie albo i wyżej.

Cena jest też adekwatna do materiałów i jakości.

Link to post
Share on other sites

@gall_anonim

Miałem wory na śmieci (czyt. zrzut) różnych firm, ale ten od Currahee jest najlepszy (materiały, rozwiązanie, wielkość itd.). Po za tym, skoro masz zarzuty, to łap za telefon i powiedz gościom co Ci się nie podoba. Jak każdy klient masz prawo zwrotu towaru.

 

A i "młode wilki" z Currahee (bo chłopaki to są w agencjach t. :) ) jak będziecie już mieli mundury w wz.93 w Nyco to nie zapomnijcie się pochwalić.

Link to post
Share on other sites

Sam mam kamizelke od Currahee i bardzo sobie ja chwale.

Jest solidnie wykonana i dokladnie. Uzywam jej od roku wraz z plytami bocznymi i na korpus i nawet nie ma mowy aby cos sie uszkodzilo, naderwalo itp.

Jedyny minus jest taki - ze do Cordury w Multicam mogliby zaczac uzywac tasm w mc czy cos... bo te w Coyote Brown strasznie sie "wyrozniaja"

Link to post
Share on other sites

Ari tasmy w MC które w tej chwili są na rynku są kiepściutkie i nie trzymają calowych wymiarów przez co nie zawsze dobrze współpracują z klamrami. Orkan który je stosował wycofał się z nich. Także te taśmy CB z pasamonu to najlepsza opcja na rynku, często biją na głowę jakością taśmy amerykańskie.

 

Poza tym warto zauważyć ze taśmy w CB są powszechnie stosowane w szpeju w multicam przez firmy z USA.

Link to post
Share on other sites

Być może. Moja uwaga sie tyczy samej estetyki - bo do jakosci sie nic przyczepic nie mozna. Tasmy trzymaja sie swietnie

No czy ja wiem czy powszechnie uzywane ... ? Wlasnie coraz czesciej natrafiam na produkty w MC z tasmami w MC (i to roznych rodzajow) i dlatego postanowilem taka uwage estetyczna powiedziec ;)

 

Poza tym - wazne ze dziala i sie sprawuje (a raczej nie pruje :P )

Link to post
Share on other sites

Ari tasmy w MC które w tej chwili są na rynku są kiepściutkie i nie trzymają calowych wymiarów przez co nie zawsze dobrze współpracują z klamrami. Orkan który je stosował wycofał się z nich.

 

Nie wycofałem się, tylko skończył mi się ich zapas :) Taśmy nie są najlepsze, ale te od Texcela to jedyne licencjonowane taśmy z nadrukiem Multicam więc na pewno będę ich jeszcze używał. Poza tym, lepiej nie ryzykować z taśmami podrabianymi bo się jeszcze prawnicy Cryea mogą przyczepić.

Link to post
Share on other sites

21 lipca zamówiłem kilka ładownic, plecak hydracyjny i bukład Source. Zamówienie doszło, co prawda dopiero kilka dni temu. Jednak jestem zadowolony, od początku liczyłem się z tym, że mogą być opóźnienia. W końcu Currahee nie jest firmą stricte airsoftową i realizuje poważniejsze zamówienia. Warto było czekać, towar bardzo wysokiej jakości. Jak komuś się śpieszy, żeby wylansować się na najbliższą strzelankę, niech zamówi lepiej szpej ACM :)) na pewno kasy starczy na więcej "pouchów" wypełnionych powietrzem.

Bawiłem się swego czasu w rekonstrukcję XIw Madziarów i nauczyłem się, że warto czasem poczekać na dobry produkt (2 letnie oczekiwanie na replikę szabli uczy cierpliwości, a musiałem zostawić 50% zaliczkę czyli około 1000eu... złoto kosztuje ;) ) ;) Wszystko zależy od tego czy robisz to dla siebie, czy dla otoczenia... Ja np. wolę poczekać w domu i się cieszyć, że szpej spełnia moje wymagania, niż płakać, że za 2 dni mam imprezę i mega potrzebuję sprzętu...

Polecam produkty Currahee wszystkim maniakom, którym zależy na najwyższej jakości :)

Edited by kaszel
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...