Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

8 lipiec. Zamówienie złożone rano przez www, telefon potwierdzający, przelew.

9 lipiec. Pani dzwoni że wszystko jest już uszyte i że właśnie pakują paczkę.

10 lipiec. Kurier zapukał do mych drzwi :icon_biggrin:

 

A porównajcie to do oczekiwania ponad rok na preorder ULPC w specops. I nadal nie ma :hahaha:

Edited by kufel_wro
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Piękne są :-* Bez lampy błyskowej, jak się spojrzy w świetle dziennym nie widać takiej różnicy materiału. Czuć ją w dotyku, ale nie widać.

 

curras.jpg

 

 

Ewidentnie także czuć piankę. Brak możliwości samodzielnej wymiany zawartości kolan może sugerować, że w razie ubicia trzeba zwrócić się do producenta... albo kupić nowe :teeth:

Generalnie klasa - podtrzymuję swoje zdanie, że jak kupować ciuchy to właśnie w CRH. Żaden inny producent nie odszyje ciuchów pod podesłane wymiary...

Link to post
Share on other sites

Widzisz, MIWO też jest przeciwko Pencottowi :teeth:

Podejrzewam, że nie ma 'zapotrzebowania' na Pękota z różnych spec jednostek, stąd też brak tego kamuflażu w ofercie. Inna sprawa, że w GZ mocno poszedł Specops i Helikon - ciężko pewnie się wbić w taką konkurencję, szczególnie, że powoli wypływa też Leo Kohler w dobrej cenie :D

 

Samael - wszystkie kieszenie na rzep. Nogawka również.

Pianka jest obszyta na oko (i dotyk) Cordurą, ale tylko z zewnątrz. Po wewnętrznej jest normalny materiał mundurowy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chciałbym wiedzieć czy się nada na GC 2014 :) Szuka kurtki na zimniesze dni (jesień) i chciałem poznć waszą opinię.

Wersja w A-TACS FG to wydatek 680 zł, więc dobrze widzieć czy warto:)

 

Zdążyłem się zorientować ż to kopia Vertx ( http://www.tactical.pl/forum/index.php?topic=69302.30 ), znam się n wyszukiwaniu w google ;)

 

Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami/opinią to będę wdzięczny za podzielenie się tutaj.

 

Dawid, jakiego masz konkretnie SMOCa w sofcie? (jakiś link do sklepu?:))

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o kurtki z oferty sklepu Currahee, to są ze zwykłego rip stopu, niczym nie są podszyte i służą bardziej do noszenia jako bluza mundurowa z dużymi kieszeniami, natomiast currahee robi (albo robiło) ten sam model z softshella, w dotyku przypominającym materiał z kurtki Gunfighter Helikona.

Kurtka jest bardzo duża, nawet jak na smocka, moim zdaniem większość kieszeni jest gówniana, bo są za duże otwory pomiędzy guzikami. Kieszeń na magazynki byłaby si, ale jest za płytka i tylko stanagi wchodzą tam bez problemu.

CRH robili też kopie CDJ wykonane w całości z tego softa i wstawkami z rip stopu. Przymierzałem, bardzo fajna. Ale tego nie mają w ofercie sklepu internetowego, więc musisz zadzwonić i dopytać.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest Pretorian, moim zdaniem, i piszę to mimo że jestem chodzącą reklamą sprzętu CRH. Tyrałem go pół roku w Afganistanie, później przeszedł w ręce kolegi i z tego co wiem służy mu do dziś.

Mam tego smoca (CRH, z softshella) jeszcze do końca weekendu w domu to mogę jutro zrobić fotki i wrzucić Ci na maila, podaj przez PW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...