Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest Mati13k

95423462.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us - przód

 

73576228.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us - tył

 

Zdjęcia robione na szybko, z resztkami wody w środku. Ogólnie z tyłu są taśmy, w które wplatasz specjalne montaże do MOLLE. Tutaj ich nie widać, bo używam zbiornika z szelkami.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Ależ proszę bardzo. :) Currahee, a raczej SELW-2 ma bardzo dobre szycie, przynajmniej miało kiedy ten plecak został zakupiony (należał wcześniej do Jaegera). Będziesz zadowolony.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Witam

Na stronę Currahee trafiłem poszukując kamizelki. Z zdjęć wynika ze oferowane produkty sa wysokiej jakości. Najbardziej zainteresowała mnie Kamizelka Zintegrowana QR. Niestety problem pojawił się przy zamówieniu niestandardowym. Szkoda. Podobno przed przejęciem marki było to o wiele prostsze. Hmm i skąd te ceny?

Edited by singacz
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Porządny sprzęt z porzadnych materiałów kosztuje, a Currahee to naprawdę solidny sprzęt, jedna z lepszych rodzimych firm wg mnie. Jak to są dla Ciebie wysokie ceny, to na strony firm pokroju LBT, Eagle Ind., First Spear, Mayflower, czy Crye Precision lepiej w ogóle nie wchodź :icon_razz:

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Witam

Na stronę Currahee trafiłem poszukując kamizelki. Z zdjęć wynika ze oferowane produkty sa wysokiej jakości. Najbardziej zainteresowała mnie Kamizelka Zintegrowana QR. Niestety problem pojawił się przy zamówieniu niestandardowym. Szkoda. Podobno przed przejęciem marki było to o wiele prostsze. Hmm i skąd te ceny?

 

Ktoś ostatnio wrzucił to chyba w temacie PSTG

 

dobrze-tanio-szybko.jpg

 

Currahe - szybko i dobrze ;) Przynajmniej w moim przypadku tak było kiedy zamawiałem spodnie i bluzę CS.

Link to post
Share on other sites

Zrobienie kamizelki pod krój innej balistyki (jeśli nie mają wykrojów) jest problematyczne i może wpływać na całą konstrukcję. Jest to robota dość niepewna co do efektów, a niesie za sobą znaczne koszty związane z przygotowaniem się do uszycia sprzętu dla zamawiającego :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Witam , ja posiadam wspomniana kamizelkę

Nie wiem jaką posiadam ale przy zakupie podajesz jaki rozmiar cię interesuje.

Jeżlei bedziesz miał pytania pisz ;]

 

Odnośnie mojej sprawy , ktoś posiada kamizelkę w której zastosował polskie wkłady?

Też interesuje mnie nowa nerka medyczna currahee ktos wie , ktoś ma?

Jednocześnie czy ktoś zamawiał produkty na zamówienie indywidualne ze zmianami ? Jak to wyglada ze strony firmy ?

Link to post
Share on other sites

PC QR LD kupowałem z drugiej ręki i de facto pogoniłem go dalej na rzecz produktu konkurencji. Obecnie posiadam od nich tylko spodnie co myślę, że w bardzo niedługim czasie się zmieni.

Jeśli można wiedzieć to na co zmieniłeś PC, oraz na co zamierzasz zmienić spodnie?

 

A mam takie pytanko, ponieważ zbieram się do zakupu CS. Jaka jest różnica między:

http://www.currahee....kt/combat-shirt

http://www.currahee....ombat-shirt-mk2

Oczywiście oprócz innych możliwości koloru, oraz dodatkowych rzepach. Ktoś ma, może porównać. Na stornie nie ma za dużego opisu :icon_razz:

Bo zastanawiam się czy jest wydawać te 100 zł więcej.

Edited by blackhayate
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...