Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie z Currahee, prosze o jakiś kontakt! Najlepiej by było abyście odpowiadali na moje maile/gg lub odbierali telefony. Towar dostałem, jestem bardzo zadowolony, chcę dokupić jeszcze combat shirta a odzewu jak nie było tak i nie ma. Generalnie, kontakt urwał się 3 sierpnia. Heloł??!

Edited by Dudek Javny
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Mundury miał być szyte ze zwykłego polskiego ripstopu w panterę wiec nie powinny odbiegać od kontraktów, miwo itd.

 

Zamawiając ciuszki z curahhe głownie chodzi mi o krój, ale i o to żeby barwa zbytnio nie odbiegała od produktów np Kamy. Ktoś może wie jak z realizacja zamówień(nie trzeba czekać tak jak niektórzy pisali po kilka miesięcy?)? Ceny poszły w dól dosyć ładnie ( w szczególności kamizelki ), SELW-2 przy logo... Widać ze coś się dzieje, ciekawe czy na dobre te wszystkie zmiany :)

Link to post
Share on other sites
Ooo piękna historia - najemni lobbyści AnR i Jaeger' date=' którzy są w dodatku jednym i tym samym bytem mimo że odległym o kilkaset kilometrów. I co takiego wylobbowali? [b']Currahee, które się zawinęło?[/b] Hmm

Jako, że Super użył pogrubionego sformułowania w temacie o Lublińcu, a tam nie chciałem robić bajzlu, to moje pytanie brzmi: Currahee zakończyło swoją działalność, czy źle zrozumiałem wypowiedź Supera ?

Link to post
Share on other sites

Jako, że Super użył pogrubionego sformułowania w temacie o Lublińcu, a tam nie chciałem robić bajzlu, to moje pytanie brzmi: Currahee zakończyło swoją działalność, czy źle zrozumiałem wypowiedź Supera ?

 

http://currahee.pl/information.php?info_id=1 -> W listopadzie 2010 roku, firma SELW-2 wykupiła firmę CURRAHEE, przez co stała się wyłącznym właścicielem produktów tejże firmy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
W piątek zamówiłem Combat Shirt'a (wz.93) i wczoraj do mnie doszedł. Zero opóźnień na każdego maila dostałem odpowiedz. Wszystko wzorowo' date=' żadnych problemów. Sam produkt bardzo fajnie uszyty i na pewno będzie się dobrze nosił. [/quote']Proszę o fotki tu lub na PW.
Edited by Qlavy
Link to post
Share on other sites

Uummmm... nice stuff :icon_biggrin:

 

Kontaktowałeś się z nimi na mail'a w sprawie zamówienia tego cuda, bo na stronie nie ma ?

I ile kosztuje ta niewątpliwa przyjemność ? :wub:

 

Więc tak: zamówienie składałem przez maila(można tez spokojnie przez telefon). Na maila P. Wiesława wszystko wysyłałem. Podałem wymiary i chwile później dostałem telefon od w/w Pana Wiesława ze obwód klatki piersiowej mam podać dokładny, a nie w granicach. Wiec kontakt bardzo miły i super ze dogadują takie szczegóły. Dzięki temu Combat Shirt jest uszyty jak na miarę, rękawy idealne i korpus także(nie za obcisły i nie za luźny). Sam produkt kosztuje 195zł + wysyłka 15 z wplata i 20zl za pobraniem kurierem oczywiście.

 

Nie wiem jak to się sprawuje w terenie bo pogoda jeszcze nie za bardzo na takie ciuszki. Myślałem tez o helikonie, ale niezbyt pochlebne opinie czytałem wiec postanowiłem dołożyć te 50zl i kupić coś troszkę lepszego.

To tyle chyba :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przygotowania do sezonu wiosna / lato poczynione:

Ale do q.wy nędzy... kto to widział sprzedawać spodnie z dziurami na kolanach :)

Testowa seria dla "Globtroterów"...

"Stary" CS ma zielone rzepy i tylko 1 kieszonkę na świateełka na rękawie. nowy rzepy piaskowe i 2 kieszonki.

Spodnie "niestety" ;) z dziurami na kolanach;)

Mega wentylowany kapelutek i zestawy kieszeni na Garmina 60 CSX oraz nerka medyczna...i pas cnoty.

Wszystko dziewicze...perełki...wyszło kilka dosłownie egzemplarzy...na specjalne zamówienie...i to po wielkim proszeniu się...

Zajebistycznie odszyte, poryglowane, oryginalny 50/50 rip stop i cordura 500. Poprawione szycia CSa pracują wraz z rozciąganiem się materiału, Wkładki od CP i kopie starego CP - tak na próbę czy pasują...

dscn8733.jpg

dscn8734.jpg

dscn8739.jpg

dscn8759.jpg

dscn8761b.jpg

dscn8763o.jpg

dscn8746.jpg

dscn8753.jpg

dscn8751u.jpg

dscn8755.jpg

dscn8758.jpg

dscn8743.jpg

dscn8745.jpg

dscn8732.jpg

Bez wątpliwości:

dscn8731.jpg

Kapelutek Proppera przerobiony przez CRH po mojej wizycie na stronie SUPERA (chyba Supera bo już nie pamiętam). materiał kapelutka taki sam jak fatałaszków CRH.

Edited by ues
Link to post
Share on other sites

Ile Cię kosztowało dorobienie przez nich magicznych dziur na kolanach? :>

Portki robione od podstaw. Z magicznymi dziurami, wkładkami do nich i kilkoma kosmetycznymi zmianami kosztowały 500 zł. Nie są to żadne z dostępnych u nich na stronie. jakiś nowy PRO projekt bardzo przypominający CP.

 

CS z kilkoma kosmetycznymi zmianami to koszt 370 zł.

 

Głównie cenę robi tutaj materiał. Możliwe (choć tego nie wiem) że w innym materiale wyszło by taniej.

dscn8764.jpg

dscn8765.jpg

Edited by ues
Link to post
Share on other sites

Skoro to był custom, to mogli się wysilić na wstawienie elastycznego materiału pod dziurę - tak jak w nowych gaciach Crye :P

Hmm... Tak ale to się w ogóle nie sprawdza. Jeśli już to materiał taki jak w CS to na zgięciach kolanowych...czyli daleko z tyłu za kolanami! i w pachwinach! i może na krzyżu??? Siatka wentylacyjna w klinie na jajkach ???? może???

 

Czyli tak jak w CS - zgodnie ze sztuką tam gdzie gorąco i się człowiek poci najbardziej.

Edited by ues
Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o chłodzenie, tylko elastyczność nakolannika przy zginaniu nogi (i kucaniu) - używałem obu rozwiązań (spodnie z materiałem elastycznym i bez) i uważam, że to z elastycznym za wygodniejsze:

 

fg5y.th.jpg

 

 

Tutaj takie pośrednie rozwiązanie ^

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...