Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałem że jest moim zdaniem lepszy, po prostu mi jego wykonanie bardziej odpowiadało. Kieszenie są równie pojemne, ale nie miałem obaw że coś z nich wypadnie jak w przypadku CRH. Pretorian ma tych kieszeni tez więcej, co dla mnie jest zaletą w takiej kurtce- no i Pretorian sprawdza się jako kurtka, jest podszyty materiałem, cieplejszy niż zwykła bluza mundurowa. Mimo, że jest duży jak to smock, nie miałem wrażenia że mam na sobie worek- a kurtka CRH leży niestety jak "worek". Ma to sens, w przypadku noszenia tej kurtki jako okrycie wierzchnie, na kamizelce- wtedy też teoretycznie kieszonki na dodatkowe magazynki mają sens. Ale ja akurat nigdy nie nosiłem tak smocka.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Piękne są :-* Bez lampy błyskowej, jak się spojrzy w świetle dziennym nie widać takiej różnicy materiału. Czuć ją w dotyku, ale nie widać.

 

Ewidentnie także czuć piankę. Brak możliwości samodzielnej wymiany zawartości kolan może sugerować, że w razie ubicia trzeba zwrócić się do producenta... albo kupić nowe :teeth:

Generalnie klasa - podtrzymuję swoje zdanie, że jak kupować ciuchy to właśnie w CRH. Żaden inny producent nie odszyje ciuchów pod podesłane wymiary...

 

Ponosiłem trochę i przyznaję bez bicia. Te pianki + cordura to kicha...

Po paru godzinach autentycznie mogą odparzyć kolana :-/

Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem spodnie Combat GR w multicamie. Powiem jedno: jakość wykonania wprost idealna (nie znalazłem ani jednej wystającej nitki a szwy wyglądają pięknie), krój również idealny. Jestem mega zadowolony z tych spodni, to na 100% nie moje ostatnie zakupy w Currahee! :icon_smile: Dodatkowo Polski Producent więc z chęcią wesprę ich swoimi pieniędzmi.

Edited by Mrozoso
Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem spodnie Combat GR w multicamie. Powiem jedno: jakość wykonania wprost idealna (nie znalazłem ani jednej wystającej nitki a szwy wyglądają pięknie), krój również idealny. Jestem mega zadowolony z tych spodni, to na 100% nie moje ostatnie zakupy w Currahee! :icon_smile: Dodatkowo Polski Producent więc z chęcią wesprę ich swoimi pieniędzmi.

 

A tasiemki przy kolanie stabilizujące nakolanniki masz? :D

Link to post
Share on other sites

A jak to niby ma działać. Wykorzystam to jakoś z nakolannikami Bijan's?

 

Nie wydaje mi się :F Górną taśmę w nakolannikach przeciągasz przez te gumki. Przy bieganiu itp. te gumki trzymają nakolannik w miejscu. Słyszałem, że to opatentowali :)

Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się :teethh: Górną taśmę w nakolannikach przeciągasz przez te gumki. Przy bieganiu itp. te gumki trzymają nakolannik w miejscu. Słyszałem, że to opatentowali :icon_smile:

Właśnie zrobiłem testy z nakolannikami i ni h... nie idzie tego ze sobą zgrać (nie jest to potrzebne bo bijan's ani drgną jak się je dobrze założy):)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...