Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpierw od miłej pani dowiaduję się, że wszystko szyją na wymiar i że wprowadzenie przeróbek to kein problem.

Kilka dni potem słyszę, że w żadnym wypadku nie wykonują przeróbek, i że ta pani to "problem".

Od dwóch tygodni czekam na przesłanie opisu ich spodni, gdyż na stronie tego nie ma, a zdjęcia są bardzo niewyraźne.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra:

- spodnie owszem uszyją z materiału który im się wyśle, ale cena się nie zmienia,

- żadnych przeróbek, nawet nie uszycie zbędnego elementu nie jest opcją,

- jakoś bardzo szybko nie będzie można składać indywidualnych zamówień przez dwa miesiące.

:icon_cry:

Link to post
Share on other sites

To znaczy jak szybko? W ciągu max 2 tygodni planuję zrobić tam zakupy, żeby wyrobić się na MA. Zdążę?

 

Dostałem informację od sklepu: Przerwa w zamówieniach indywidualnych będzie trwała od 15 maja do drugiego tygodnia sierpnia 2015

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Off, pozwolę sobie na lekki offtop. Zawsze mbie zastanawiało dlaczego, gdy już wykladales 4 stowki na spodnie, to nie wybrałeś wersji z miejscami na nakolanniki?

 

Nie wykładałem tyle :icon_wink: Za same spodnie zaplaciłem wtedy 240 zł. Wersja z miejscami na nakolanniki była droższa, a dochodził jeszcze wydatek na nakolanniki. Te spodnie natomiast posiadają gumki stabilizujące nakolanniki (patent CRH z tego co słyszałem), a ALTY już miałem, więc wybrałem to co mi się bardziej opłacało i podobało - wtedy :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, ma ktoś jakieś dokładniejsze zdjęcia spodni Combat Gr w mutlicamie lub wz.93?

Jakby ktoś był na tyle uprzejmy pare fotek podesłać byłbym wdzięczny :icon_biggrin:

 

@edit

 

Jeszcze małe pytanko... Które spodnie są lepsze/które bardziej polecacie? Combat Gr od Currahee czy MBS-2 SpecOpsa?

Wiem pytanie na poziomie co najmniej podstawówki :/

Edited by t3rek
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Chcę sobie kupić Combat Shirta Oliwkowego i może od razu zaszaleję i zmienię spodnie SFU Helikona (za duży rozmiar) na CRH.

Urzekły mnie te: http://www.currahee....ie-pmc-oliwkowe

Raczej nie zrezygnuję z noszenia nakolanników ALTA, czy zakup powyższych to dobry pomysł, czy w tej cenie lepiej popatrzeć na coś innego? Koniecznie OD, ale te czarne elementy są jak żywcem z MGS5, więc nie mogę się oprzeć :icon_biggrin:

 

PS: Skąd taka dysproporcja w cenach Combat Shirtów? Nato Olive/Czarny za 350zł, a Oliwkowy za 240zł? Widzę, że niektóre mają dodatkowy rzep na przedramieniu albo MK2 w nazwie ( :icon_biggrin:), ale to chyba nie podbiłoby ceny o połowę?

 

Oczywiście mogę zadać ostatnie pytanie CRH, ale może ktoś mnie już wyprzedził w badaniach :icon_biggrin:

 

Dobra, jednak wystarczyło tylko spojrzeć na zdjęcia (na swoje usprawiedliwienie, nie ładowały mi się na tym badziewnym statkowym necie, no ale). Te droższe mają jakieś pancerne przedramiona i w ogóle, a MK2 ma aż za dużo rzepów. Zostanę jednak przy tym najprostszym wariancie.

Używa ktoś tych spodni PMC?

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Mam szybkie pytanko z działu "to nie jest rewia mody" :P

Domyślam się, że temat był już parę razy wałkowany, jednak przebrnąć przez miljon stron podobnych tematów jest dosyć ciężko :bialaflaga:

 

Jestem w trakcie składania zamówienia na kamizelkę LP, niestety ze względów na budżet muszę zrezygnować z konkretnego kamuflażu na rzecz jednego koloru, który... Będzie współpracował z panterą i mc :/ Generalnie nie mam kasy na dwie kamizelki w dedykowanych kamuflażach i też nie chce mi się potem kompletować szpeju w konkretnym camo, choć tutaj już przeszłyby ładownice w jednym kolorze do dwóch różnych kamizelek. Normalnie zdałbym się na własne oko, ale stwierdziłem, że jest ono upośledzone i wolę zapytać. Myślałem nad NATO Olive i Ranger Green, niestety ciężko jest mi cokolwiek stwierdzić po tym co widzę na monitorze a tym jak to wygląda u Currahee :teethh:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...