Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

Moje drugie zamówienie z Miwo Lublińca i drugie bardzo szybko i dobrze zrealizowane. Oprócz tego, miałem okazję 2 razy dzwonić do obsługi sklepu i również zostałem pozytywnie zaskoczony - Panie z obsługi bardzo miłe i skore do wyjaśnień, co mnie bardzo cieszy. Generalnie duży plus z mojej strony.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś... a właściwie wczoraj dostałem moją przesyłkę z MIWO. Była w nim ładownica na magi M4 z paskami do zamontowania na kolbie i rzeczy z pasmanterii do wykonania zawieszenie. Wszystko ładnie, pięknie, cud-miód i orzeszki, tylko jedno uchybienie: zamiast dwóch przelotek dostałem dwa regulatory - no cóż - pracownik też człowiek i pomylić się może. Natomiast co do ładownicy, to mam takie pytanie: zamówiłem ją w cordurze Coyote Brown i tasiemki wszystkie są ok, ale co do koloru: nigdy wcześniej nie widziałem na żywo CB i mam wrażenie, że ta moja ładownica jest bardziej zielona/brązowa niż w CB, bo na TYM zdjęciu kolorek jest bardziej pomarańczowy/brązowy, niż zielony/brązowy. Czy tak właśnie CB wygląda? Chcę się upewnić - tym bardziej, że w CB chcę pomalować replikę. Pozdrawiam zarówno forumowiczów, jak i załogę MIWO Military Lubliniec ;)

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Hmm, ja co prawda brałem z oporządzenie z Praszki, ale nie ma tam zielonego. Mam oporządzenie w CB Pantaca, Flyye, Miwo P, kontrakt US, Source i żadne nie jest zielonkawe. Wszystkie są brązowe, bądź trochę jaśniejsze wpadające w pomarańcz. Ten, który podałeś wygląda idealnie jak ten z Miwo, czy Source.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Hmm, ja co prawda brałem z oporządzenie z Praszki, ale nie ma tam zielonego. Mam oporządzenie w CB Pantaca, Flyye, Miwo P, kontrakt US, Source i żadne nie jest zielonkawe. Wszystkie są brązowe, bądź trochę jaśniejsze wpadające w pomarańcz. Ten, który podałeś wygląda idealnie jak ten z Miwo, czy Source.

No tak wygląda ta moja ładownica (być może za bardzo mam rozjaśniony monitor rozjaśniony, bo na zdjęciu, które wcześniej podesłałem mi wyświetla bardziej pomarańczowy...

110621_102422.jpg

110621_102352.jpg

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, ma trochę zielonkawy odcień, ale myślę, że mieści się jeszcze w CB.

A to jest właśnie ładownica z MIWO Military Lubliniec.... i oni w galerii mieli zdjęcie cordury CB takiej, jak TU (bo to ich zdjęcie)... podesłałbyś mi zdjęcia twojego oporządzenia w CB z MIWO? kurcze... dziwna sytuacja...

Edited by slawo
Link to post
Share on other sites

Ludzie, idźcie na dekoracje wnętrz zamiast oporządzenie kupować i takimi bzdetami się martwić.

 

Jest CB i tyle.

Każda partia materiału potrafi mieć troche inny odcień i tak jest u każdego producenta w zasadzie

Link to post
Share on other sites

Ludzie, idźcie na dekoracje wnętrz zamiast oporządzenie kupować i takimi bzdetami się martwić.

 

Jest CB i tyle.

Każda partia materiału potrafi mieć troche inny odcień i tak jest u każdego producenta w zasadzie

Że różne odcienie są, to wiem, ale pytam, bo przez jakiś czas myślałem, że zamiast CB dali mi jakiś Olive.... ale sprawa wyjaśniona - podesłałem zdjęcia do MIWO i powiedziano mi, że to jest właśnie CB. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Każda partia materiału potrafi mieć troche inny odcień i tak jest u każdego producenta w zasadzie

 

Już nie mówiąc o mundurach np. rosyjskich (GORKi/partizany) - co partia to prawie diametralnie inne odcienie ;D

 

Btw.

Co z szumnie zapowiadanymi na głównej stronie nowościami?

OD 20 CZERWCA W OFERCIE NOWE MODELE ODZIEŻY MASKUJĄCEJ (UBRANIA, MASKCHAŁATY, NARZUTKI ITP.) OD LIPCA W OFERCIE TORBY I PLECAKI DLA MŁODZIEŻY.

 

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

Już nie mówiąc o mundurach np. rosyjskich (GORKi/partizany) - co partia to prawie diametralnie inne odcienie ;D

 

Btw.

Co z szumnie zapowiadanymi na głównej stronie nowościami?

Zauważyłem tylko tyle, że bluzy i spodnie zdrożały.

Link to post
Share on other sites

Z lampą : https://picasaweb.google.com/100044006186481613921/COYOTEBROWN#5620652809395311746

Bez lampy: https://picasaweb.google.com/100044006186481613921/COYOTEBROWN#5620652848693922658

 

WYJAŚNIENIA:

Na górze zdjęć znajduje się kontraktowe (dowód: naszywka) amerykańskie wyposażenie uszyte z cordury w kolorze CB z taśmami poliamidowymi również w kolorze CB (wyposażenie, cordura i taśmy - kontrakt armii amerykańskiej). Wyposażenie pochodzi z okresu wojny w Iraku więc taśmy i cordura zdążyły nieco wyblaknąć.

Na dole:

- (z lewej) uszyte w MIWO Lubliniec cargo małe z amerykańskich materiałów: cordura 1100 i taśmy poliamidowe z IR w kamuflażu MULTICAM,

- (w środku) uszyte w MIWO Lubliniec cargo średnie z amerykańskich materiałów: cordura 1100 i taśmy poliamidowe koloru CB (jeżeli Klient sobie życzy wyposażenie z amerykańskimi taśmami w CB może takie u nas zamówić, ale jako niestandardowe i za dopłatą związaną z różnicą cen pomiędzy taśmami standardowymi (polski PASAMON) a taśmami amerykańskimi),

- (z prawej) uszyty w MIWO Lubliniec panel udowy średni z amerykańskiej cordury 1100 koloru CB, ale z polskimi taśmami poliamidowymi marki PASAMON (z IR).

W tle rozwinięty wałek cordury 1100 kolory CB produkcji USA.

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Z lampą : https://picasaweb.google.com/100044006186481613921/COYOTEBROWN#5620652809395311746

Bez lampy: https://picasaweb.google.com/100044006186481613921/COYOTEBROWN#5620652848693922658

 

WYJAŚNIENIA:

Na górze zdjęć znajduje się kontraktowe (dowód: naszywka) amerykańskie wyposażenie uszyte z cordury w kolorze CB z taśmami poliamidowymi również w kolorze CB (wyposażenie, cordura i taśmy - kontrakt armii amerykańskiej). Wyposażenie pochodzi z okresu wojny w Iraku więc taśmy zdążyły nieco wyblaknąć. Cordura nie wyblakła.

Na dole:

- ( z lewej) uszyte w MIWO Lubliniec cargo małe z amerykańskich materiałów: cordura 1100 i taśmy poliamidowe z IR w kamuflażu MULTICAM,

- (w środku) uszyte w MIWO Lubliniec cargo średnie z amerykańskich materiałów: cordura 1100 i taśmy poliamidowe koloru CB (jeżeli Klient sobie życzy wyposażenie z amerykańskimi taśmami w CB może takie u nas zamówić, ale jako niestandardowe i za dopłatą związaną z różnicą cen pomiędzy taśmami standardowymi (polski PASAMON) a taśmami amerykańskimi,

- (z prawej) uszyty w MIWO Lubliniec panel udowy średni z amerykańskiej cordury 1100 koloru CB, ale z polskimi taśmami poliamidowymi marki PASAMON (z IR).

W tle rozwinięty wałek cordury 1100 kolory CB produkcji USA

Czyli mam ładownicę w CB i gitara... bo bałem się, że to nie to, a na odsyłanie deko za późno, bo poskracałem już taśmy itd... także dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem tylko tyle, że bluzy i spodnie zdrożały.

 

Tkaniny zawierające bawełnę (polskie i amerykańskie) zdrożały od grudnia zeszłego roku do 15 czerwca br. średnio o ok. 40 % (największa różnica to 52,47%). Też uważam, że to przesada. W przypadku tkanin amerykańskich wzrosła również cena transportu do Polski oraz kurs USD w stosunku do PLN. Możemy sobie wspólnie ponarzekać....

 

Btw.

Co z szumnie zapowiadanymi na głównej stronie nowościami?

Troszkę cierpliwości.... Produkty już są w systemie, ale muszę zrobić opisy więc ich jeszcze nie widzicie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Macie może jeszcze plate carriery albo scaraba we wz.93 (te z promocji)?

 

Pisałem maila w sprawie listy, ale bez odzewu...

To pewnie otrzyma Pan odpowiedź dzisiaj.

 

Combat shirt - pantera leśna wz. 93

http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.1512

 

:icon_biggrin: ...oraz odzież maskująca biała w trzech wersjach:

http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.1515

http://www.miwo-military.pl/?p=img.gB.3791

http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.1513

Link to post
Share on other sites

i znowu przepuszczę wszystkie oszczędności...

nie lubię was ; )

 

edytka:

do dzisiaj nie odpowiedzieliście mi jaka jest cena małych i dużych boków 'termita' w osobnej sprzedaży, jedyne czego się dowiedziałem z wcześniejszej korespondencji to to, że istnieje możliwość ich osobnego zamówienia. A mój plate carrier bez boków dalej smutno wygląda.

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

COMBAT SHIRT- rozmiary:

 

S - szer. pod pachą 82 cm, szer. w biodrach 80 cm, długość rękawa 77 cm, długość bluzy z przodu 64 cm

M- 92 cm/ 88 cm/ 78 cm/ 66 cm

L- 102 cm/ 98 cm/ 79 cm/ 68 cm

XL - 112 cm/ 108 cm/ 80 cm/70 cm

XXL - 122 cm/ 118 cm/ 82 cm/ 72 cm

 

Przy doborze rozmiaru proszę pamiętać, że korpus bluzy szyty jest z rozciągliwej dzianiny.

Link to post
Share on other sites

Odzież maskująca jest w każdym przypadku szyta z jakiegoś nienasiąkającego wodą syntetyku?

 

Tak jest w przypadku tkanin. Dzianina siatkowa "przesiąka", ale za to jest bardziej przewiewna.

 

A już mi się wydawało, że po uszyciu pokrowca na organy kościelne z cordury w DPM, stuły w multicamie, ubrankach maskujących dla snajperów tak uszytych aby leżąc mogli załatwiać potrzeby fizjologiczne oraz opaskach na oczy dla jeńców, niewiele może mnie zaskoczyć. Byłam w błędzie: szyjemy bardzo duuuży mundur dla najbardziej znanego w Polsce koszykarza. Spodnie są wyższe od krawcowej, która je szyje. Pokażę potem zdjęcia.

 

i znowu przepuszczę wszystkie oszczędności...

nie lubię was ; )

 

edytka:

do dzisiaj nie odpowiedzieliście mi jaka jest cena małych i dużych boków 'termita' w osobnej sprzedaży, jedyne czego się dowiedziałem z wcześniejszej korespondencji to to, że istnieje możliwość ich osobnego zamówienia. A mój plate carrier bez boków dalej smutno wygląda.

 

Proszę jeszcze raz wysłać maila na miwo@miwomilitary.pl.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...