Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowość!: T-shirt termoaktywny w kamuflażu pantera leśna wz. 93:

http://www.miwo-military.pl/?p=img.pB.1556

http://www.miwo-military.pl/?p=img.gB.3841

 

Minimalny obwód plate carriera A-16: 101cm (strona zewnętrzna)- 93cm (strona wewnętrzna)

Dla szczuplejszych możemy uszyć węższy, dla niższych - krótszy, dla grubszych- szerszy, dla wyższych - większy.

Link to post
Share on other sites

Czy istnieje możliwość uszycia kalesonów termoaktywnych, również w wz93?

Tak, ale tylko w większych ilościach więc może Pan zamówić dożywotni zapas. Robimy co w naszej mocy aby wyjść na przeciw zapotrzebowaniom naszych ukochanych Klientów.

 

OK, a co to za tajemniczy materiał termoaktywny?

:icon_biggrin: A gdzie tam tajemniczy...? Normalnie, tkały go wróżki przy pełni księżyca na leśnej polanie (stąd ten kamuflaż). Myślałam, że o tym wszyscy wiedzą i wszyscy od nich kupują. :wink:

Link to post
Share on other sites

:icon_biggrin: A gdzie tam tajemniczy...? Normalnie, tkały go wróżki przy pełni księżyca na leśnej polanie (stąd ten kamuflaż). Myślałam, że o tym wszyscy wiedzą i wszyscy od nich kupują. :wink:

 

A gorsety to na pewno sprawka krasnoludków...

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem troche tej wymijajacej odpowiedzi na pytanie o material koszulki.

Jest to normalne i uwazam ze bardzo wazne pytanie bo co z tego ze jest sobe grafika kamuflazu jesli material jest jakis lipny lub komus nieodpowiadajacy

Link to post
Share on other sites

Nie żebym był złośliwy, ale dla mnie stwierdzenie w stylu "Dane producenta dzianiny to nasza tajemnica handlowa" to synonim wyrażenia "nie ma się czym chwalić". ;)

 

W takim razie Pana sposób myślenia w tym przypadku jest niewłaściwy.

 

Kiedyś nawet mnie bawiło, ale teraz to już tylko pozostawia głęboki niesmak, gdy konkurencja pisze maile, dzwoni a nawet osobiście odwiedza firmy, które z nami współpracują (dostawców nietypowych materiałów, podwykonawców itp). Nie chodzi nawet o to, że martwimy się o ich lojalność. Po prostu głupio nam, gdy nasi przyjaciele opowiadają historie w stylu: "Zadzwonił pan X z firmy Y. To chyba wasza konkurencja? Dużo nam naobiecywał i zażyczył sobie wyłączność na to co dla was produkujemy. Jakoś niezręcznie było nam powiedzieć do niego "spadaj na drzewo" więc odpowiedzieliśmy, że nie jesteśmy zainteresowani. Wtedy Pan X z firmy Y bardzo się na nas zdenerwował i powiedział pod naszym adresem o kilka słów za dużo. Czy ta wasza konkurencja nie mogłaby sobie wymyślić czegoś swojego zamiast zachowywać się jak ostatni ...?"

 

I co ja mam im wtedy odpowiadać? Bardzo was przepraszam, kochani przyjaciele, postaram się zabrać z sobą do grobu kto i co dla MIWO Lubliniec produkuje aby nie narażać was na niemiłe rozmowy, co niniejszym czynię.

Dzianinę termoaktywną wg. wskazówek MIWO Lubliniec wyprodukowali: "krewni i znajomi Michalików", kamuflaż nanieśli "krewni i znajomi Michalików", we wszystkim pośredniczyli "krewni i znajomi Michalików". Ciągle poznajemy nowych ludzi, z którymi zaprzyjaźniamy się od pierwszej rozmowy, spotkania a nawet wpisu na forum internetowym.

Link to post
Share on other sites

Pani Renato, ja mam pytanie dotyczące Kabury na P-83, Walther P-38.

Na stronie Państwa sklepu widnieje takie oto zdanie:

"Nowością jest praktyczny system regulacji taśmy zabezpieczającej pistolet przed wypadnięciem."

Chciałbym zapytać gdzie ta nowość? Bo ja taki system, a w zasadzie to lepszy, widziałem już parę lat temu, chyba że chodzi o nowość w Waszej ofercie.

Link to post
Share on other sites

A ile z tych kabur z lepszym systemem widziałeś dedykowanych do P-83?

Poza standardową skórzaną kaburą do P-83 to jest jeszcze produkt IVO-HEST'u do P-83 z panelem, którego posiadam i szczerze powiedziawszy potrafi się rozpiąć na napach w czasie użytkowania.

Poza tym jeszcze HOLSTER na zamówienie robił mi kiedyś kaburę do P-83, ale szybko ją odsprzedałem - po prostu kolorystyka mi nie leżała, ale jakiegoś specjalnego systemu zabezpieczenia tam nie było - prostota, która działała.

 

Jeżeli chodzi o kaburę przeznaczoną do P-83 do produkt MM-L jest na pewno jakimś przełomem. Szkoda, że nie pojawił się wcześniej bo na pewno bym go nabył zamiast wspomnianej kabury I-H.

Jak dla mnie rozwiązanie MM-L się sprawdza - mam porównanie z GADŻET'em od nich.

 

Jednak również jestem ciekaw odpowiedzi Pani Renaty!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...