Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice do P90 (sybstytuty)


Recommended Posts

witam, chciałem się zapytać czy wie ktoś może czy do magazynków od P90 spasują jakieś inne ładownice ? myślałem o tych od AK lub mp5 bo rozmiarami są chyba zbliżone...ale to tylko moje przypuszczenia :) jak ktoś wie/ma/używa bądź używał jakichś zastępczych ładownic i jeżeli magazynki były na swoim miejscu, nie przesuwały się lub coś w tym stylu to prosiłbym o podanie ładownic z innych typów replik, które będą pasowały do P90.

Link to post
Share on other sites

Hmm... To ewentualnie magi mogą pasować do ładownic, a nie na odwrót.;p Magazynki do P90 to konstrukcja na tyle nietypowa, że nie wciśniesz ich nigdzie, jeżeli sam nie pokombinujesz.

 

Zresztą sam temat poruszano już na forum wielokrotnie.

Link to post
Share on other sites

hehe no to zostało mi mierzenie linijką xD na specshopie w ofercie maja te ładownice p90 molle ale na stanie w sklepie nie ma :( trzeba będzie maila z zapytaniem wysłać :D a jak nie to tak jak pisałem, mierzyć samemu i dopasowywać do innych ładownic :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przeczytaj część mojego posta której nie zacytowałeś. Teraz zastanów się czy mogłem napisać co napisałem nie czytając opisu produktu.

 

Nota bene w opisie produktu widnieje "PM", P90 jest PM. [Wiem że ma magi większe od mp5/glauberyta, ale co zaszkodzi spytać? Chciałem się upewnić]

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...