Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o adres Międzyborska 90 to to jest ściema. Jest to blok i nikt o takim nazwisku jakie jest podane w danych sklepu nie jest tam zameldowany. Mój list polecony z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy nie został odebrany no bo nie miał przez kogo, a tym bardziej, że nie ma numeru mieszkania.

Na parterze bloku jest lokal usługowy, w którym kiedyś mieściło się Airsoftxtreme, więc ściemą to nie jest. Zresztą wystarczy sprawdzić adres w Google Street View, aby zobaczyć stare zdjęcia jeszcze z bannerem "MILITARIA". Ale najwyraźniej lepiej jest pisać głupoty. Od dawna mieści się tam jakiś zakład kosmetyczny, o czym już zresztą było pisane. Gdybyś to przeczytał to nie byłbyś zaskoczony, że listu nikt nie odebrał.

Edited by Pietracha
Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super Pietracha, naprawdę...

Zaskoczony nie byłem więc nie wyciągaj pochopnych wniosków, tym bardziej, że niczego takiego nie napisałem. Doskonale wiedziałem, że nikt nie odbierze listu i wysłałem go wyłącznie do celów dowodowych, aby nie było gadania, że nie dopełniłem jakichś ustawowych obowiązków. O zakładzie kosmetycznym czytałem. I nadal uważam, że jest to ściema skoro zarówno na stronie jak i w mailach podają ten adres, który nie jest prawdziwy. I nie ma tu znaczenia czy JUŻ nie jest czy nigdy nie był. Adres jest podany obecnie i obecnie jest on kłamstwem bo tego sklepu tam nie ma. Jest to pierwszy adres pod który kieruje się oszukany klient jak i organy ścigania, a który okazuje się nieprawdziwy. Więc jeżeli Twoim zdaniem nie jest to ściema to masz dziwną definicję tego słowa. Poza tym jeżeli szukasz kogoś po STARYCH zdjęciach i tym, że KIEDYŚ się w danym miejscu coś mieściło to na pewno to znajdziesz ;-) Równie dobrze możesz popatrzeć na STARE zdjęcia Stadionu 10-lecia i iść jutro zobaczyć czy jeszcze stoi. Owocnych poszukiwań.

Link to post
Share on other sites

Nie zrozumieliśmy się. Z Twojego posta wywnioskowałem, jakobyś dopiero co odkrył, że Airsoftxtreme nie funkcjonuje pod podanym na stronie adresem. Co więcej Twój post, a konkretniej fragment: "Jeżeli chodzi o adres Międzyborska 90 to to jest ściema. Jest to blok i nikt o takim nazwisku jakie jest podane w danych sklepu nie jest tam zameldowany" sugerował, że firma nigdy się tam nie mieściła, co prawdą nie jest, bo przez jakiś czas tam działali, co próbowałem przekazać wspominając o Google Street View. Co do reszty w zupełności się zgadzam i jak najbardziej popieram działania dążące do wywalczenia sprawiedliwości. Z mojej strony koniec offtopa :) Szczerze życzę powodzenia w walce o swoje.

Link to post
Share on other sites

Niedobrze.. ostatni raz robie zakupy bez sprawdzenia opinii o nim wcześniej. Co prawda kwota nie wielka bo niecałe 150zł ale nie można od tak dawać się oszukiwać.. trzeba coś zrobić zamknąć tą stronę, cokolwiek żeby nie pchać kasy jakiemuś frajerowi. Ogólnie zrobiłem zamówienie we wtorek w tamtym tygodniu, pisałem @ i nic.. jedyne co dostałem to @ potwierdzającego zamówienie. Poczekam do wtorku i trzeba działać... i jakoś dotrzeć do tego typa.

Link to post
Share on other sites

Witam Was :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Około 10.05.2013 zamówiłem w airsoftextrime.pl dwa magi real cup do ak i okulary ochronne bolle. Jak większość z Was po tygodniu zacząłem się martwić i znalazłem ten wątek, po którego lekturze spisałem zamówienie na straty i szczerze mówiąc zapomniałem o sprawie, bo zamówiłem drugi raz w innej firmie. Dziś ku memu zaskoczeniu przyjechał kurier siódemki i przywiózł mi moje zamówienie. Dokładnie to co zamawiałem :icon_eek2: . A więc po 2 miesiącach dotarło. Więc jest szansa, że i Wy dostaniecie swoje zamówienia.

 

JESZCZE JEDNA WAŻNA SPRAWA!!

Adres nadawcy, jak mam na liście przewozowym:

TABU

Konopnickiej 6

09-100 Płońsk

tel kontaktowy 505513007

Dajcie znać, czy coś pomogły te dane i czy są prawdziwe.

Edited by inquinabor
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

z mężem zakupilismy tam broń 6-go czerwca i też pisalismy do nich ale bez odzewu. Gdy już stracilismy nadzieje że nie otrzymamy ani broni ani pieniedzy przyjchał kurier. Byłam w szoku, broń ten sam model lecz z innej firmy ale i tak jestesmy zadowoleni że nie stracilismy tylu pieniedzy. Więc kilka słów dla poszkodowanych jest jeszcze nadzieja, dla przyszłych nabywców OMIJAJCIE TE SKLEPY Z DALEKA!!! i zanim coś kupicie czytajcie opinie sklepu.

Pozdrawiam

 

Ps. Paczka przyszła również siódemką z danymi firmy jak powyżej pisał kolega.

Link to post
Share on other sites

U mnie jest podobnie. Zamówienie składałem 3 maja, a dzisiaj dostałem paczkę. Również przywiózł ją kurier siódemki. Akurat nikogo nie było więc przesyłkę odebrał sąsiad. Akurat czekałem na paczkę z innego sklepu z ASG i jakież było moje zaskoczenie gdy sąsiadka podała mi wielkie i ciężkie pudło. Nie miałem pojęcia co to, dopóki nie zobaczyłem w domu nadawcy TABU, adres Płońsk taki sam jak dwa posty wyżej. Zamawiałem replikę G36C od Cymy, a dokładnie model CM.003, do tego magazynek hi-cap i pas nośny. Przyjechało wszystko, ale nie do końca tak jak być powinno. Pas nośny jak to pas, jaki jest każdy wie więc tu nie bardzo jest co podrabiać. Magazynek podobnie chociaż wygląda na bardziej tandetny niż ten co zamawiałem. Nieistotne. Najbardziej zdenerwowała mnie replika. Spodziewałem się, że to nie będzie to co zamówiłem, ale liczyłem chociaż na model CM.011. Niestety, w kartonie jest tania replika GFC Guns. Generalnie te rzeczy są mi już nie potrzebne bo kupiłem sprzęt w innym sklepie i zgłaszałem rezygnację z zamówienia. Jak widać mają to gdzieś i wysyłają byle co (o ile w ogóle postanowią coś wysłać). Akurat jutro mam wolne więc idę na Policję. Już się toczy postępowanie karne przeciwko tym oszustom więc tylko poinformuje ich o dzisiejszym zdarzeniu. Zobaczymy co mi powiedzą. Nie jest to tym co zamawiałem. Jest to tani substytut więc zamówienie nie zostało zrealizowane zgodnie z umową. Po drugie od umowy już dawno odstąpiłem. Obawiam się jednak, że jak im odeślę paczkę to nie będę mieć ani sprzętu, ani kasy... No nic, zobaczę co mi powiedzą jutro na Policji.

 

I nie zostawiajcie tak tego. Nie machajcie ręką na sprawę tylko dlatego, że po dwóch czy trzech miesiącach otrzymaliście od nich paczki, które nie zawierają do końca tego co zamówiliście. Przez odpuszczenie im, ten proceder trwa dalej. Naciągają, wysyłają tańsze repliki niż te, które były zamówione i dzięki temu są kilkaset złotych do przodu!

 

A jeszcze jedno. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paczce nie ma żadnego paragonu, faktury, nic. Kompletnie żadnego dowodu zakupu, a co za tym idzie żadnej gwarancji. W przypadku zwrotu też pewnie się wyprą, że to jest towar od nich. Porażka...

Edited by Barthas2k
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Jestem kolejnym który nie przeczytał opinii o sklepie i jestem 480 zeta do tyłu. Jak to możliwe że firma jeszcze istnieje? Ma rachunek bankowy więc jest zarejestrowana. Idę na policję w tej sprawie. Czy wogóle ta osoba istnieje która jest właścicielem firmy? Niektórzy piszą że nie. Niech każdy zgłasza na policję. Trzeba zamknąć tą firmę żeby nie mogli otworzyć rachunku bankowego. Piszcie jak coś będziecie wiedzieć nowego. Ma ktoś znajomego w płońsku? Warto by było sprawdzić czy tam ktoś mieszka i czy ktoś wogóle wie o tych osobach. Bo jeżeli coś wysyłają to liczą na zwrot w przypadku braku odbioru przesyłki więc ktoś tam musi coś wiedzieć. [...] I wytłumaczyły łopatologiczne co myślimy o tych osobach.

 

moje gg 1107219

 

Tak przy okazji :

 

Nazwy firmy nie podam. ale jest tam:

Mięso wędliny drób

ul. Konopnickiej 6

09-100 Płońsk

 

Kolega to chyba nie wie że czasem wystarczy zamieścić taką treść w internecie by wylądować w areszcie. Szmer.

 

I nie tylko jest tam sklep są też ubezpieczenia i pożyczki. Na streetview jest domek zielony na skrzyżowaniu. Założę się że tam jest winowalca.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Witam. Ja zamówiłem u nich broń 01.08.2013 roku. Kase wpłaciłęm im na konto przelewem. Po tygodniu zacząłęm się niepokoić ponieważ na stronie cały czas pisało, że wpłata niezaksięgowana. Zacząłęm do nich pisać, dzwonić i nic. Po pewnym czasie na ich stronie natknąłęm się na dział reklamacji i na ich e-mail na bok. Napisałęm do nich w reklamacji i na ten e-mail, dlaczego moja kasa nie została zaksięgowana skoro w banku powiedzieli, że tego samego dnia została dostarczona na konto. Czekał na odpowiedź, lecz nie odpowiedzieli. Po pewnym czasie gdy pogodziłem się już ze stratą 270zł wszedłem na ich stronę, żeby popatrzeć czy coś się nie zmieniło. W zamówieniu pisało, że wpłata zaksięgowana. Następnego dnia pisało, że przesyłka w realizacji, a kolejnego pisało już, że paczka wysłana. Paczka doszła do mnie w ciągu jednej doby. Zamówiłem karabin elektryczny M733 od DE, lecz dostałem karabin elektryczny M804A2. Karabinek sprawuje się bardzo dobrze, nie ma rzadnych rys, zadrapań itd. Dostałem gratis magazynek metalowy, laser metalowy, szczerbinke, optyke. Nawet jestem zadowolony lecz bardzo duży ----------- ze względu na opinie i czas realizacji(wkońcu to miesiąc).

 

Zarejestrowany: 23.08.2013, h. 22:15

Ip Nie jest powiązane z innymi kontami. Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

W dniu 23.08.2013r dostałem przesyłkę. Oczywiście jak można się było spodziewać wysłali nie to co chciałem. Chciałem Cyme 028u a dostałem firmy DE czyli jakieś 100 zł tańsze. Google (hhehehe) też inne i pewnie tańsze. Już wolałbym żeby mi zwrócili kasę np o 100 zł mniej to bym sobie kupił gdzieś indziej cymke. O paragonie mogę zapomnieć. I tak zgłoszę sprawę do US. A w przyszłym tygodniu pogadam z radcą prawnym jak ich uwalić. Jeszcze taka uwaga dla innych. Jeżeli nie dostajecie sprzętu jak najszybciej róbcie nakaz zapłaty bo rachunek istnieje i raczej zajęć komorniczych nie ma więc jest szansa na odzyskanie kasy.

 

Co do usera smok55453 to wygląda na post pracownika/właściciela airsoftxtreme. W te gratisy to nie wierze. Bo ja mam wszystko tańsze.

Link to post
Share on other sites

użutkowniku sirkonsul. słychaj ja na serio miałem taką sytuację. sam się zdziwiłem i wiedziałem, że jak tutaj napiszę to i tak powiecie, że to jakiś pracownik sklepu, próbuje uratować w jakiś magiczny sposób swoją reputacje.

 

Zacznij stosować się do zasad interpunkcji, inaczej będę wywalał Twoje posty w kosmos. Szmer

Link to post
Share on other sites

I specjalnie założyłeś konto na WMASG żeby napisać post w tym temacie?

Nawet jeśli to, co napisałeś jest prawdą to jest to łyżka miodu w beczce dziegciu - póki takich opinii nie będzie więcej, póki nie będzie zadośćuczynienia za dawne szkody to ten sklep w oczach środowiska raczej nie będzie miał dobrej opinii.

Link to post
Share on other sites

ja w każdym razie będę zgłaszał sprawę do US i w przyszłym tygodniu będę gadał z radcą prawnym z pracy (w tym tygodniu nie miałem czasu). Nie można tego tak zostawiać bo inni też będą się nacinać.

Jeżeli chodzi o tych co się nacięli najlepiej nakaz zapłaty i do komornika. Zająć konto i po sprawie.

Link to post
Share on other sites

Taki duży chłopiec a taki naiwny... Oni "za pobraniem" w ogóle nie wysyłają. :maniak_jezyk:

wysyłają :icon_razz:

kieeeeedyś za dinozaurów jak u nich zamawiałem to paczka oczywiście nie przyszła (przedpłata na konto)

zamówiłem za pobraniem (i tak nie odebrałem ale chciałem sprawdzić czy w ogóle coś wyślą) no i paka przyszła kurierem po nie całym tygodniu od zamówienia :icon_biggrin:

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites

Proszę Państwa! Uwaga!.

Przypadkiem trafiłem dziś na stronę airsoftxtreme i zauważyłem tam informacje o treści:

Sklep tymczasowo niedostępny

 

Sklep www.airsoftxtreme.pl nie jest w tej chwili dostępny. Jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj na stronę "Bezpieczniej z IAI-Shop.com". Być może IAI S.A., dostawca oprogramowania sklepu internetowego IAI-Shop.com, będzie mógł Ci pomóc. Jeżeli w jakiejkolwiek sprawie potrzebujesz się skontaktować z właścicielem tego sklepu, prosimy o kontakt z firmą:

 

Kon-Pol Konrad Serafin

ul. Białostocka 9/171

03-741 Warszawa

Polska

tel. 506851193

e-mail: sklep.airsoftxtreme@wp.pl

 

Po wejściu na wyżej linkowaną stronę widzimy:

 

IAI S.A. chroni kupujących przed nieuczciwymi sprzedawcami

 

Każdy sprzedający na oprogramowaniu sklepu internetowego IAI-Shop.com to zweryfikowana, działająca firma.

 

W IAI S.A. szczególną uwagę poświęcamy ochronie kupujących przed nieuczciwymi sprzedawcami. Dlatego przy następnych zakupach sprawdź, czy sklep w którym kupujesz, opatrzony jest elitarnym znakiem "Powered by IAI-Shop.com".

Na oprogramowaniu IAI-Shop.com sprzedają tylko firmy, nie współpracujemy z osobami fizycznymi.

 

Dzięki temu masz możliwość otrzymania ważnych dokumentów sprzedażowych (paragon, faktura), przydatnych np. przy składaniu reklamacji.

Każda firma rozpoczynająca współpracę z IAI ma obowiązek przesłać nam dokumenty rejestrowe, a także podpisuje z nami umowę.

 

Daje Ci to pewność, że sklep założyła realna, istniejąca firma, a nie firma-widmo. W razie problemów, będziesz miał się do kogo zgłosić.

Warunkiem korzystania z IAI-Shop.com jest regularne uiszczanie opłat abonamentowych.

 

Dzięki temu na IAI-Shop.com nie zrobisz zakupów w nieczynnych, pozostawionych samym sobie sklepach, których pełen jest Internet - my takie sklepy po prostu wyłączamy. Potencjalni oszuści wolą więc założyć sklep na innych systemach, bez bieżących opłat.

W razie problemów, IAI S.A. dysponuje pełnymi danymi właściciela sklepu.

 

Ułatwia to kontakt oraz umożliwia dochodzenie swoich praw. Możesz liczyć na naszą pomoc.

 

Nie bardzo wiem, co o tym teraz myśleć. Czyżby ktoś wyeliminował oszustów? A może tylko przenoszą się na inną platformę. Może kontakt z IAI S.A. pomoże w dochodzeniu rozszczeń od airsoftxtreme. Nie wiem, ale coś się dzieje i myslę, że warto to chociażby pobieżnie śledzić.

Gunsport.pl też niedostępny.

Ps. Cytaty wklejam na wypadek jakby coś się zmieniło.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze coś, o czym nie pisałem na forum z przezorności, bo ludzie z airsoftxtreme też mogli to przeczytać i przygotować się.

Wcześniej napisałem do mazowieckiego wydziału inspekcji handlowej. Przy okazji przekazałem w mailu link do tego tematu, jako dowód na nieuczciwe praktyki sklepu. W odpowiedzi przeczytałem cyt.:

Odpowiadając na Pana e-mail uprzejmie informuję, że wykorzystamy otrzymane od Pana informacje przy planowaniu kontroli w III kwartale br.

Jakby nie patrzeć jest III kwartał roku. Może inspekcja miała z tym coś wspólnego? Nawet jeśli i tak zapewne nie poinformują o tym opinię publiczną. Cieszy jednak (choć "cieszy", to może niewłaściwe słowo), że coś się posunęło. Oby tylko właścicielowi sklepu nie uszło na sucho, a klienci odzyskali choć część straconych pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...