Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

Cóż paczka właśnie przyszła... zamówiłem

Kulki 0,25g [EXCEL]Cena:

86.00zł (43.00zł za 1 szt.) szt.)

Ilość:

2 szt.

 

 

Kulki 0,20g [EXCEL]Cena:

66.00zł (33.00zł za 1 szt.) szt.)

Ilość:

2 szt.

 

dostałem blastery 0,25 i dragon ball 0,25 ...

 

 

Teraz mam do pytanie do osób ,które z nimi walczyły... Udało się komuś z nimi wygrać odsyłając to co przysłali? Albo otrzymano zwrot pieniędzy? Oni pokrywają przesyłkę?

 

Co z tym grupowym pozwem? Z chęcią bym się dołączył...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszyć się ,że mnie oszukano?

 

Myślę, że jest tutaj ponad 100 użytkowników, których oszukano na dość znaczną sumę. Jakby złożyć jakiś grupowy pozew czy coś w tym stylu, zamknięto by ten burdelsklep ,a właściciel dostałby jakąś karę pieniężną.

Link to post
Share on other sites

Nie czytałem wszyskich, ale widziałem ,że ktoś chciał takie coś zrobić i to było w pełni zrozumiałe. Nie chodzi o te moje 50zł, ale o tych psich synów.

 

Nie rozumiem dlaczego takie coś nie zostało zrobione wcześniej i czemu np. ja i wiele innych osób się na ten sklep nadziało ,jak od 2 lat wiadomo, że to złodzieje.

 

Mogę się przejść do rzecznika praw konsumenta i spytać jaki jest sposób na takiego złodzieja. Ale raczej sam nic nie zdziałam.

Link to post
Share on other sites

"Nie rozumiem dlaczego takie coś nie zostało zrobione wcześniej i czemu np. ja i wiele innych osób się na ten sklep nadziało ,jak od 2 lat wiadomo, że to złodzieje." A co sam zrobiłeś w tej sprawie?

Każdy mówi, niewielu robi. A Ci którzy robią są olewani przez policję/prokuraturę/radę plemienną.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

W piątek zamówiłem w tym sklepie scara i kamizelkę. Niestety dopiero później dowiedziałem się o tych komentarzach. Do wczoraj status zamówienia był "realizowany", po południu zmienił się na "wysłany"(wysłałem maila z zapytaniem). Dziś paczka doszła(Siódemka). Kamizelka jest nowa, brak śladów używania, scar też nowy, ale nie ma maga low-cap(Na stronie jest napisane, że jest low-(150) i hi-cap(300)). Ucieszyłem się, że nie zostałem oszukany, ale nie zrobię zakupów w tym sklepie ponownie.

Link to post
Share on other sites

"Nie rozumiem dlaczego takie coś nie zostało zrobione wcześniej i czemu np. ja i wiele innych osób się na ten sklep nadziało ,jak od 2 lat wiadomo, że to złodzieje." A co sam zrobiłeś w tej sprawie?

Każdy mówi, niewielu robi. A Ci którzy robią są olewani przez policję/prokuraturę/radę plemienną.

Jeszcze nic, bo urzędasa nie było i jego zastępcy też. Zrobię tak, że nie będę reklamował towaru (bo musze mieć czym strzelać), tylko powiem, że mi nie dali paragonu. Niech im skarbówka [cos tam cos].

 

Ewentualnie spytam się jak mógłby wyglądać taki grupowy pozew.

 

Nie przeklinamy! Wykropkowanie części słowa nie ratuje! Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Takich tawardzieli było już multum, a wszyscy tylko gadali, niektórzy tylko szarpnęli się na pójście na policję. A sklep? Po założeniu sprawy wystarczy że odda kasę jednemu z drugim i umorzą sprawę, wtedy można zacząć łowy na naiwniaków od nowa. Oczywiście małych kwot nie oddają, bo prokurator od razu umarza sprawę, z resztą i tak większość naciągniętych nie zgłasza spraw.

 

Co do paragonu, to jeszcze prostsza rzecz dla sklepu, tzw. "czynny żal". Wystarczy, że wydrukują paragon i wyślą go do skarbówki, a unikną mandatu. Tak, mandatu, nie więzienia, bo z 50zł podatku na pewno nie wyjdzie więcej, niż poięciokrotność najniższej krajowej, a dopiero tyle to przestępstwo skarbowe.

 

Co do pozwu grupowego, to musisz znaleźć więcej ludzi, którzy zostali oszukani, poszukać prawnika i zgłosić sprawę do prokuratury. Ale nie licz na airsoftowców, tym bardziej z różnych części kraju. Mówimy o ludziach, którzy często nie potrafią dogadać się co do miejsca strzelanki, a co dopiero, gdy trzeba iść i podawać dane.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nic, bo urzędasa nie było i jego zastępcy też. Zrobię tak, że nie będę reklamował towaru (bo musze mieć czym strzelać), tylko powiem, że mi nie dali paragonu. Niech im skarbówka [cos tam cos].

 

Ewentualnie spytam się jak mógłby wyglądać taki grupowy pozew.

 

Nie przeklinamy! Wykropkowanie części słowa nie ratuje! Szmer.

 

Skarbówka już o nich wie. Nie wiem czy już coś działali czy wleką się jak zawsze ale potwierdzenie otrzymania "doniesienia" i zajęcia się sprawą mam. Oni nigdy nie dają paragonów, a jak spytałem się dlaczego to że niby komputer popsuty i kasa nie działa... takie pie***nie

Link to post
Share on other sites
Skarbówka już o nich wie. Nie wiem czy już coś działali czy wleką się jak zawsze ale potwierdzenie otrzymania "doniesienia" i zajęcia się sprawą mam. Oni nigdy nie dają paragonów, a jak spytałem się dlaczego to że niby komputer popsuty i kasa nie działa... takie pie***nie

Albo maja jakieś wtyki w skarbowce, bardzo prawdopodobne. US nigdy nie popuszcza takich zgłoszeń.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Skarbówka już o nich wie. Nie wiem czy już coś działali czy wleką się jak zawsze ale potwierdzenie otrzymania "doniesienia" i zajęcia się sprawą mam. Oni nigdy nie dają paragonów, a jak spytałem się dlaczego to że niby komputer popsuty i kasa nie działa... takie pie***nie

 

Wie, ale nic nie robi, bo ja się nadziałem:>

 

Byłem u rzecznika praw konsumenta. Odesłałem paczkę i oddzielnie pismo z żądaniem zwrotu pieniędzy na podstawie jakiegoś tam paragrafu. Przez tydzień ani kasy ani odzewu.

 

W poniedziałek pójdę znowu i wtedy Pani urzędnik będzie miała się tym zająć...

Link to post
Share on other sites

Ten sklep to dno. Kumpel zanim dostał broń, bo niestety zrobił błąd placąc przez przelew, a nie przy odbiorze to musiał czekać z miesiąc zanim mu łaskawie wyślą. Parodią jest, że sklep dalej stoi. Ciekawe czy adres co podają na stronie jest prawdziwy...

Link to post
Share on other sites

Panowie, trzeba na to spojrzeć trzeźwo, co skarbówkę obchodzi, że sprzedawca oszukuje klienta! Oni nie są od ścigania przestępców cywilnoprawnych. Jeśli podatnik płaci podatki i ma porządek w papierach, to niczego mu nie zrobią. To sprawa na płaszczyźnie prawa cywilnego.

Parafrazując Reymonta - ja doradca podatkowy Wam to mówię...

Link to post
Share on other sites

Kiedyś tam złożyłem zamówienie za 500 zł i zapałaciłem przelewem.Potem cisza. Kontaktowałem się z rzecznikiem praw konsumeta ale to spełzło na niczym. O dziwo któregoś pięknego dnia zawitał u mnie kurier z paczką co prawda zamiast 3 granatów na 126 kulek były 3 na 20-30 kulek, poza tym gumka hop-up, pokrowiec na hełm, ochraniacze były, brakowało tylko precki madbula.Ale ciesze się że chociasz tyle dostałem .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep to dosłownie xtreme :). Kolega zrobił jakieś pół roku temu zakupy na kwotę 900zł ... tak tak 900zł. Wpłacił kasę na konto. Chciał cobie złożyć HK416. Kupił Body, szyny, jakiś tam GB v2 i kilka dupereli. Przyszła mu paczka i w sumie body miał i szyny ;) i kilka tam drobiazgów ale jak wyliczył około 400zł poszedł w niepamięć. Cóż ja tylko się śmiałem i mu powiedziałem co i jak. Głupota nie boli ale za to kasy brak. Z resztą zauważyliście że sklep twardo jedzie dalej. Nowy towar mają co chwilę. Widać np. po silnikach tornado GFC. Ja bym kupił dla zabawy kiedyś tam jakieś maleństwo i ciekawe czy bym dostał albo można urządzać zawody kto ile ma szczęścia :) Kupować produkt i liczyć na to że wyślą :P.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam wszystkich

tak ja wy dałem sie nabrać na kwote 370zł skusiła mnie fajna strona i duzy wybór towarów przed zamówieniem przeglądałem okolo 10 innych stron które sa w spisie na tej stronie (nie wiem dlaczego airsoftxtreme.pl dalej w nim jest oszukuje ludzi od 2008r) zamówiłem za pobraniem bez problemów nowego gearboxa , kulki , maskę i gumkę hop up . ale po 3 dniach czułem ze cos jest nie tak bo kuriera nie bylko widać , w końcu sie pojawił tydzień później ja zadowolony otwieram paczkę a tam kawałek siatki metalowej zamiast maski , jakies małe opakowanie z biednymi kulkami , gearbox widac ze urzywany zniszczony i napewno nie domojej repliki , no moze gumka sie zgadza . kilka godzin później wchodzę na te forum i zaczynam przeglądać jak zobaczylem ten temat i zaczolem czytac to mi szczena opadla . Postanowilem zebrać jak najwięcej info o tym sklepie i zglosic to na policje za 2-3 dni jak sie nie odezwie.

moze mi ktos w skrucie napisac czemu przez tyle lat ta strona dalej istnieje a koles okrada ludzi bez zadnych konsekwecji ???

 

Niezapominany , nie wybaczamy... ktoś musi go w koncu udupić

Edited by Revanse
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...