Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matieros, może najpierw przeczytasz temat, a nie panikujesz. Najprawdopodobniej pieniędzy nie odzyskasz, bo do tego potrzebna jest masa chęci i załatwiania, do tego odrobina fartu. Zobacz na ile oszukanych osób, wyegzekwowało zwrot pieniędzy.

 

Nie nie. Kasę otrzymali ci, którzy zgłosili sprawę. A że 99% oszukanych tego nie zrobiło... ;)

Link to post
Share on other sites

Brawo jesteś bardzo zorientowany w temacie jeżeli tam coś zamówiłeś . :bialaflaga:

 

Masz trzy propozycje

 

1

Załatwiasz sprawe bombardując ich meilami , straszysz policją i sądem .

 

2

Idziesz na policje i bujasz się z nimi .

 

3

Jedziesz do sklepu i odbierasz swoje pieniądze lub swoje zamówienie .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No pięknie! :angry:

Dlaczego już po fakcie trafiam na ten temat!?

Kilka dni temu zamówiłem (kurier za pobraniem) Skorpiona z JG oraz kuleczki Guarder 0.20g. Paczka doszła bardzo szybko jednak jej zawartość mnie rozczarowała. Kulki jakie dostałem to GFC Ammo ale to najmniejszy problem. Zamiast Skorpiona JG otrzymałem produkt Well'a - R2. To jeszcze dało by się przeboleć lecz replika ma złamane jedno ramie kolby. Poza tym pluje kulkami gorzej jak zabawka z bazaru. Zasięg max 15m, energia kulki jest tak mała że ledwo robi minimalne wgniecenie w tekturze. :icon_confused: Od razu poszedł email z reklamacją. Jak to się skończy? - Będę informował na bieżąco.

Link to post
Share on other sites

No to ja miałem ogromne szczęście, zamówiłem u nich magazynki do MP5 i o dziwo przesylka dotarla już po miesiącu, co prawda zamówiłem 9 szt, a otrzymałem tylko 8, ale przy cenie 20.- zl, to jak ugryzienie komara, trochę poswędziało i przeszło. Współczuję kolegom, których "wyczyścili" na większe kwoty.

Kontaktu nie ma żadnego, telefon nieczynny, na e-maile nie odpowiadają, list polecony wrócił z adnotacją "adresat nieznany".

Nigdy więcej! Wykasowałem ich nawet z paska "ulubionych", żeby przypadkiem nie pomylić się. :maniak_zle:

Link to post
Share on other sites

"Jak to się skończy? - "

 

Ja Ci powiem jak to się skończy: Nikt na twoje maile nie będzie odpowiadał, pieniądze nie zostaną zwrócone a Ty zostaniesz z tym (brzydko mówiąc) gównem.

Tylko nie odsyłaj repliki bo wtedy zostaniesz juz kompletnie bez niczego w łapkach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć wszystkim ja jak wielu z was nie sprawdziłem opinij o sklepie i teraz żałuje ale jest za późno. Gdy znalazłem to forum to zamarłem i już wiem że albo nic nie dostanę albo jakiś badziewie z bazaru które będzie mnie kosztowało 398 moich ciężko zarobionych złotych. Ja jednak spróbuje powalczyć z tym człowiekiem bez HONORU. Mam tylko pytanie czy ktoś ostatnio też dał się naciąć i jak wygląda sprawa na chwilę obecną (jakieś nr. tel.), czy policja coś pomoże? a może udać się od razu do prokuratury z tymi wszystkimi wpisami że ten proceder trwa już około 4 lat i poszkodowanych jest dużo... czy ktoś z was doprowadził tą sprawe z organami ścigania do końca czy zadowolił się tym że sklep ze strachu przed sądem, policją przysłał mu COŚ? Bo jeżeli nie to ten temat nigdy nie będzie zamknięty bo zawsze trafi się ktoś kto bez sprawdzenia (niestety) zamówi tam jakąś rzecz. Można pisać mogłeś/mógł sprawdzić ale co to da po fakcie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witajcie ,

 

Tak ja również złapałem się na atrakcyjność sklepu airsoftxtreme.pl wszystko było pięknie zapłaciłem przelewem po wymarzoną kamizelkę . kwota zaksięgowana dopiero po dwóch dniach co wmawiałem sobie że to przez opóźnienia z systemu . Czekałem tydzień i nic , próbowałem się skontaktować i nic , pomyślałem ze google coś mi powie i powiedziało . Moje pieniądze poszły, Towaru brak, puls skoczył dalej niż Małysz w latach świetności . Postanowiłem za radą innych maniaków zaatakować ich dział RMA , wygenerowałem 2 reklamacje postraszyłem że jeśli paczka nie zostanie wysłana do najbliższego końca tygodnia lub nie otrzymam zwrotu za tę paczkę zgłaszam sprawę na policje podając do tego bodajże paragraf kodeksu karnego 283 oraz że zgłaszam z powództwa cywilnego sprawę do prokuratury o oszustwo w sieci . Ogólnie nie mam pojęcia o prawie ale wydało się to na tyle groźne że następnego dnia wysłali paczkę tj. 22.06.2012 a dziś ją otrzymałem tj 25.06.2012

 

Jeśli ktoś się przejedzie to tak jak 3/4 osób mówi nie ma polubownie trzeba od razu z ostrej rury to w końcu nasze pieniądze . Airsoft to gra honorowa więc niech każdy kto jest związany z tym sportem/zabawą/hobby zachowuję się fair play

Link to post
Share on other sites

Nie groź im,tylko tak zrób.Polecam stronkę forumprawne.org Zgłoś sprawę,i potem napisz,że sprawa została zgłoszona.Wymiękną i odpiszą.Ja tak zrobiłem i towar otrzymałem.GG i tel im nie działa,ale maile sprawdzają.

Swoją drogą.W sklepie gunsport mają te same dane do przelewu,tylko maila mają innego.Proponuję tam też bombardować.

 

I nie radzę mieć tego gdzieś,bo właśnie przez takie coś ten sklep jeszcze istnieje,a sprawcy są niekarani!.

 

Aaa i wiedz,że oni też siędzą tu na forum,więc widzą kto tylko grozi,i nic więcej nie zrobi.Idź do rzecznika praw konsumenta,i jedź z grubej rury.

 

Kolego : czytaj ze zrozumieniem...

następnego dnia wysłali paczkę tj. 22.06.2012 a dziś ją otrzymałem tj 25.06.2012

I pisz staranniej, po znaku interpunkcyjnym przydałaby się spacja.

Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Dane to jedno, ale co dalej? Wjazd na chatę? Puścić czerwonego kura? Rozstawić namiot na chodniku i pikietować? Bo sprawa za sprawą jest zgłaszana, a efektów nadal nie widać.

 

Chyba jedyne co zrobić, to pojechać do Warszawki, znaleźć tłustą beemkę pod domem jakiegoś koksa bez karku, przerysować gwoździem, a potem wetknąć dane teleadresowe za wycieraczkę z napisem "przepraszam".

Link to post
Share on other sites

Są w Polsce bardziej znane sklepy, które robią to samo, prawdziwa plaga. Na niektóre policja dostaje ponad 30 zgłoszeń miesięcznie, prasa pisze, internet trąbi, a sklepy dalej od paru lat robią klientów w wała. Policja argumentuje, że nie jest od zamykania sklepów, od tego jest prokuratura. Prokuratura z kolei umarza sprawy, jak sklep odda kasę. I tak w kółko, można to ciągnąć naprawdę długo.

Link to post
Share on other sites

Ta Firma To Agencja reklamowa TABU z warszawy , która ma ten Airsoftxtreme. Sprawsziłem ich po nipie i maja conajmniej 3 adresy na tą firme TAbu. Nazwisko tego gościa , który rzekomo jest włascicielem to SERAFIN RAFAŁ. Jesti BABKA chyba żonka biorąca udział w procederze oszustw na skalę masową ona to MAłgorzata Serafin. Tak więc rodzinny biznes sie kręci. A najlepiej do uderzyc pod kazdy adres w pare osób i zrobic dym tak by to zapamiętali na zawsze.

Link to post
Share on other sites

Dym nic nie da, a na dodatek moze obrócić sie przeciwko dymiącym!!!

 

ta firma żeruje na bardzo określonym "targecie" - młodych i bardzo młodych adeptach ASG z krótkim portfelem. Ergo- będzie odradzał się jak Hydra, albo Feniks z popiołów i zgliszcz.

 

Można jednak zrobić im psikusa na miarę XXI wieku wykorzystując najpopularniejsze medium bojkotu i uprzykrzania życia - o wdzięcznej nazwie TwarzoKsiążka (czyli Facebook).

Niech wszyscy oszukani, okradzeni, zrobieni w balona skrzykną się na FB, założą anty-fanpage sklepu i ładują na tablice screeny z korespondencji, informacje o niezrealizowanych zamówieniach, przekrętach i czym tam jeszcze uważają za stosowne!!!! Kulturalnie, bez rzucania mięsem i osobistych wycieczek (bo to znów uderzy w nich samych).

 

Młodzi siedzą na FB całymi dniami - więc jak zrobi się odpowiednio duży ruch w tym temacie, z czasem zacznie im ubywać klientów. Przynajmniej tych, którzy potrafią zrozumieć, że skoro 99,95% klientów tego sklepu władowało kasę w czyjaś kieszeń "za darmo", to jednak nie warto oszczędzać tych kila groszy i kupić u sprawdzonych sprzedawców.

 

sugeruje tylko ustanowić tam ostre zasady moderacji i wywalać wpisy zarówno oszołomów bluzgajacych i grożących spaleniem sklepu jak i "laurki" z dzikich kont typu: "jaki to super sklep i jak się udało z nimi świetny deal zrobić.

Link to post
Share on other sites

kumpel zamówił STG44

po tygodniu piszą mu ze repliki nie ma czekamy na dostawę

ale wszystko odbędzie się szybciej gdy pieniądze będą na naszym koncie...

oczywiście kumpel nic nie zrobił tylko zrezygnował

(coś w ten deseń)

 

 

Interpunkcja parzy w łapki ? Na przyszłość niech się "kumpel" wypowiada. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...