Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

moze mi ktos w skrucie napisac czemu przez tyle lat ta strona dalej istnieje a koles okrada ludzi bez zadnych konsekwecji ???

 

Taki kraj. Poza tym zawsze się znajdą debile, którzy tam zrobią zakupy. I pomyśleć, że kiedyś środowisko było w stanie zgnoić machineguna.pl za "niesolidność".

Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powała - a co Ty właściwie masz do zarzucenia militarialodz.pl oraz tanim miliatariom? Niezbyt rozumiem ich obecność w Twojej liście.

 

Co do samego ASXtreme, co by nie spamować - pseudo "sklepów" działających na podobnej zasadzie w innych branżach jest na pęczki. Polskie organy ściagania są niestety zbyt zajęte innymi sprawami by sukcesywnie prowadzić postępowania w takich sprawach, a samo prawo zbyt Nam - kupującym, nie pomaga.

Link to post
Share on other sites

Powała - a co Ty właściwie masz do zarzucenia militarialodz.pl oraz tanim miliatariom? Niezbyt rozumiem ich obecność w Twojej liście.(...)

Złe doświadczenia! :maniak_zle:

Pewnie nie mają w swojej ofercie G36k JG, MP5SD6 JG i G36k od Aresa.

Z całym szacunkiem, powstrzymaj się z głupimi wypowiedziami, nie wnoszą niczego twórczego do tematu, a nie świadczą najlepiej o Tobie. :sciana:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wszystko do czasu, vide Ambergold.

Dopóki będą naiwni, kupujący, to takie firmy jak Airsoftxtereme.pl, Metalgun.pl, Militarialodz.pl, Taniemilitaria.pl itp będą istnieć i prosperować.

Złe doświadczenia! :maniak_zle:

 

Z całym szacunkiem, powstrzymaj się z głupimi wypowiedziami, nie wnoszą niczego twórczego do tematu, a nie świadczą najlepiej o Tobie. :sciana:

 

Powała chcesz coś jeszcze dodać?

 

Swoją droga Brit nie należy ludzi nazywać "debilami" bo jak idę do sklepu np z odzieżą to nie szukam wpierw info czy mnie nie oszukają więc takie osoby mogą się zdarzyć. Stało się i na tym żerują złodzieje sklepowi i tak będzie :/

Link to post
Share on other sites

Sorry za offtop.

Powała, zamawiałeś coś w militariałódź, zapłaciłeś i torar nie doszedł, czy może twoje złe doświadczenia polegają na tym że twój sklep asg nie wytrzymał konkurencji z militariałódź właśnie?

Po pierwsze, nigy nie mialem sklepu! :icon_eek:

Po drugie, robiłem w tym sklepie stacjonarnym jeszcze w starej lokalizacji (nie wymienię nazwy, bo to nie w tym temacie) i wszystkie niestety nieudane.

Powało, twoje posty też nic nie wnoszą do tematu, i świadczą o nieumiejętności czytania ze zrozumieniem, bo temat jest o airsoftxtreme, a nie o tym że użytkownik Powała uważa militarialodz.pl czy taniemilitaria.pl za sklepy pokroju airsoftxtreme.

Sorry, w tym przypadku przyznaję, niepotrzebny wtręt z mojej strony. :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Ot w ramach ciekawostki, choć nie do końca związanej z airsoftem.

 

Wiosną dla firmy kupowałem tablet. Zamówiłem go w podówczas dosć chwalonym sklepem, który prowadził również działalność na allegro. Zaczęło się od problemów z dostarczeniem, potem okazało się, że sprzęt nie spełnia warunków oferty - nie obsługiwal nawet języka polskiego, pomijając gorsze parametry. Oczywiście właściciel firmy - choć wcześniej wymiana maili była bez zarzutu - przestał się odzywać i odbierać telefon.

 

Skierowaliśmy sprawę do prokuratury w Zabrzu. Ta przekazała ją Lublinowi i... cisza. Skontaktowałem się z nimi pod kilkudziesięciu dniach i w przemiłej rozmowie z panią prokurator dowiedziałem się ostatecznie, że postępowanie jest... zawieszone z powodu niemożności ujęcia sprawcy. Pani prokurator przyznała, że nie dość, że w sprawie tegoż pana mają sporo podobnych zgłoszeń, to również prowadzą kilkadziesiąt podobnych postępowań. I po prostu nie wyrabiają. A wolą zamknąć mordercę czy gwałciciela niż ścigać gościa, który ukradł parę stów i zniknął w Wielkiej Brytanii. Jak się pokaże - to ok. Ale póki co nie ma na to szans.

 

Przez zawalone prokuratury airosftextreme i podobne działają dalej w najlepsze. Pomijając to, że większość społeczeństwa nawet nie za bardzo będzie chciała pisać zawiadomienia do prokuratury.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Właśnie miałem składać w tym sklepie zamówienie bo znalazłem część w sporo niższej cenie niż w innych sklepach.. Całe szczęście że przeczytałem Wasze opinie.

 

Jesteśmy zaszczyceni tym, że nasze doświadczenia z tym "sklepem" nie poszły na marne. :icon_razz2:

 

 

[edit]

Proszę nie zaśmiecać tematu. Każdy następny post w tym stylu poleci w kosmos.

K2

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

to mój pierwszy post, mam na imię Sebastian, jestem z Poznania.

Szkoda że dopiero teraz o tym sklepie przeczytałem tyle negatywnych opini :(

Od mojego zamówienia, minęło już ponad rok w tym sklepie,

zamówiłem u nich kamizelkę PT Body Armour, no i straciłem około 80pln.

Jak u poprzednich Kolegów, do czasu wpłaty, kontakt OK, po wpłacie zero,

a właściwie tylko dwa maile potwierdzające przelew i info o przygotowanej

do wysyłki paczce :( Telefony, nagle zamilkły...

Jak długo jeszcze ten sklep bezkarnie będzie funkcjonował???

Link to post
Share on other sites

Czyli będzie funkcjonował dalej...

Nagłośnienie przez media? Kto za to zapłaci, oszukani?

 

Ha, mam pomysł. "Zaraźmy" jednego z dziennikarzyn TVNu, zasugerujmy, żeby zrobił zakupy w asgxtreme - hałas gwarantowany.

 

Jednocześnie z góry przepraszam szanowną moderację za Offtop.

 

[edit]

Przeprosiny przyjęte.

Tym bardziej, że jako żywo przypomina mi on nieśmiertelne, staropolskie, "nocne polaków rozmowy".

Samym gadaniem nic jeszcze nie udało się osiągnąć.

 

Proszę dalej nie ciągnąć tego offtopa. Każdy kolejny post nie na temat poleci w kosmos.

 

K2

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podbije trochę temat do góry, niestety zrobiłem zakupy w tym sklepie na ponad 1000zł (przelew) póki co sklep się nie odzywa, jeśli tak pójdzie dalej temat zostanie zgłoszony policji w pon/wtorek. Niestety najpierw kupiłem potem szukałem opinii o sklepie. Tak czy inaczej puszcze info na forum co z tego wynikło

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Witam!

Jestem zupełnie nowy, nie zajmuję się airsoftem.

Polecono mi tę stronę/was. Może ktoś z was (a na pewno) znalazł się w podobnej sytuacji.

 

Nie wiem co mnie podkusiło by na stronie airsoftextreme.pl zamówić dla siebie i dwóch ziomków 3 latarki taktyczne. Ładne, okrągłe z żaróweczką, ich przeznaczenie było jedno, miały sprawdzić się jako dobre oświetlenie rowerowe.

Zakupy zrobiłem na łączną sumę 167zł. 30 marca złożyłem zamówienie, cierpliwie czekałem do 12 kwietnia. (2 tygodnie). Wysłałem pierwszego maila i nic. Dzisiaj już się ... troszkę i wysłałem drugiego maila. A że jestem z tych co są impulsywni i agresywni to postanowiłem w końcu zadzwonić. Dwa numery podane na stronie są złe! *[NIE MA TAKIEGO NUMERU] mówi cały czas abonament. Wygooglałem opinie o tym sklepie i spostrzegłem w jakie bagno wlazłem. Od razu wsiadłem w pociąg przejechałem 8 stacji, wysiadłem na Pradze, szukałem ul. Międzyborskiej 90. (Taki widnieje adres sklepu na stronie). A tak zakład fryzjerski!

 

Kobiety w środku powiedziały mi, że od ponad roku ten sklep tam nie działa. Że nie jestem jedyny, który tam przyjeżdża po towar lub pieniądze. Opowiadały o chłopakach co wychodzili z płaczem bo tracili ponad 1000zł na zakupach.

Gość również zalegał z zapłatami za wynajęcie lokalu właścicielowi. Teraz ten z nim się procesuje ale airsoftextreme jest NIEUCHWYTNY!

 

Chciałem się doszukać więcej w internecie o nim.

Doszukałem się, że FACET korzysta z gotowych sklepów internetowych firmy IAI-SHOP http://www.iai-shop.com/. Na tą właśnie firmę poszedł też mój przelew. Najwidoczniej obsługują mu też transakcje bankowe. Po wpisanie numeru KRS/NIP airsoftextreme w google wyskoczyło mi, że taki sam ma też strona gunsport.pl.

Dwa portale jeden właściciel?

 

Na stronie IAI-Shop jest lista klientów, którzy korzystają z ich usług.

1. AirSoftGuns, Hurt-AirSoftGuns i Gunfire (http://www.iai-shop....casestudy.phtml) - powiedzcie mi. są uczciwi?

2. Są też inne sklepy ale ich nie widać na pierwszy rzut oka. Aby je znaleźć trzeba wpisać w wyszukiwarce produktów hasło np. airsoft http://tomogekupic.pl/

I pokazuje się lista produktów i sklepów obsługiwanych przez IAI a w tym:

* http://hurtownia.airsoft-militaria.pl/

* http://www.airsoft-militaria.pl/

Które korzystają z tych samych skryptów co extreme czy gunsport.

Teza: Gość jest nieuchwytny, oszukuje ludzi i jest właścicielem 4 portali!

 

A teraz moje pytanie, kto został oszukany? Jak sobie z tym poradziliście? Jakie macie opinie o wspomnianych prze ze mnie sklepach? Komuś udało się wygrać?

Link to post
Share on other sites

poszedłem na policje. jakiś czas później paczka doszła. Niektórych rzeczy wcale nie było, reszta to zamienniki. Jedyne co się zgadzało to magazynek, którego i tak nigdy nie rozpakowałem, bo nie pasował do repliki którą mi przysłali. w końcu odpuściłem, bo w tym kraju nic nie potrafią zrobić z takimi ... jak właściciel tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Ja muszę czekać 7dni roboczych, potem zgłoszenie policji. Puszczę również informacje do medii, że nasza prokuratura sobie z tym nie radzi a facet w najlepsze działa i okrada kolejne osoby - telewizja uwielbia takie tematy. Za jakiś czas do kulku osób z tego forum się odezwę by załatwić temat bardziej zbiorowo. 1155zł to nie są gorsze a na taką utratę gotówki po prostu mnie nie stać chyba że jakimś cudem dostanę to co zamówiłem wtedy odpuszczę.

Edited by klimek2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...