Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

śledzę temat już od jakiegoś czasu. Po tym jak ktoś zwrócił uwagę na punkt regulaminu i podobieństwa sklepów airsoftxtreme.pl i gunsport.pl napisałem maila do Krakmana ( lupie ten sklep bo nigdy mnie nie zawiódł a wydalem tam bardzo dużo pieniędzy). Panowie od Krakmana odpisali ze zajmą się sprawa. zobaczymy...

 

Natomiast zainteresowałem się kwestia podobieństw tych dwóch wyżej wymienionych sklepów. Najprostszym sposobem było sprawdzenie właściciela domeny za pomocą WHOIS?

 

i o to jakie wyniki otrzymałem (dane podane przeze mnie poniżej są ogolno dostępne wiec nie naruszaja ustawy o ochronie danych osobowych)

 

1) airsoftxtreme.pl

airsoftextreme.jpg

 

2)gunsport.pl

gunsport.jpg

 

Myślę ze da to do myślenia - a jeśli chodzi o administracje forum prosił bym o dodanie sklepu gunsport.pl do listy sklepów traktowanych w tens sam sposób co sklep - airsoftextreme.pl

Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pięknie. Teraz to już sobie dosłownie ********i ;)

Z mojego profilu zostało skasowane zamówienie.

Na szczęście wszystkie potrzebne dokumenty mam. Pozostaje tylko wydrukować i udać się na policję. Sami sobie zgotowali ten los.

Więc morał płynie taki - LUDZIE, NIE KUPUJCIE TAM!!

 

Na forum nie używamy wulgaryzmów !!!!Szmer

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Zamówiłem towar 03.03.2009 i tego samego dnia dokonałem wplaty, 05.03.2009 otrzymałem wiadomość, że przesyłka została wysłana lecz do tej pory nic nie przyszło do mnie. Chyba 50 wiadomości wysłałem, tel kom i stacjonarnego nie odbierają. Złodzieje jednym słowem. Nie wiem co teraz zrobić.

Link to post
Share on other sites

Niestety ja też zostałem oszukany. Zamówiłem Ak-47 cymy ze składana kolba (Cm 0.28s) kupiłem za 300zł. Dostałem go po 5 dniach, nie strzelał lufa była zatkana kulkami i nosił silne ślady użytkowania. W zestawie nie było paska na broń ale to szczegół. Napisali żebym go odesłał z powrotem do nich i że go naprawią. Wysłałem i od tej pory ZERO kontaktu. Najgorszy sklep ASG w Polsce.

Edited by mlody_94
Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem w tamtym tyg. komorę hop up z elementa, to była niedziela, wpłaciłem im kasę na konto, status się zmienił do środy 25.03 na gotowe, i do teraz nie wysłali jeszcze paczki, najgorsze jest to że swoją komorę mam zepsutą i zamiast śmigać po terenie siedzę w domu...

Link to post
Share on other sites

To forum znalazłem niestety po szkodzie.

Co prawda "ledwo" przed tygodniem złożyłem zamówienie i zapłaciłem przelewem (na stronie z moim zamówieniem figuruje nieopłacone)

Nie będę jednak czekał kolejnego tygodnia i w poniedziałek idę z zrzutami ekranu (gdyby usunęli zamówienie) i dowodem wpłaty na policję i do rzecznika praw konsumentów.

Robiłem zakupy w różnych sklepach internetowych i nigdy nie było z nimi problemu.

Działalność tego sklepu musi zakończyć się zatrzymaniem właściciela przez stosowne służby.

Nie tak dawno posadzili właścicieli sklepu ze sprzętem foto. Może będą siedzieć w jednej celi.

Airsoftextreme to podejrzana działalność Nic tam nie kupujcie!!!

Pozdrawiam Tomek

Link to post
Share on other sites

Hej.

Juz nie mam siły do tego zasranego "sklepu".Wysłałem im pismo ze rezygnuje z umowy ,dałem im czas na zwrot kasy ,wysłałem tysiace mejli( nawet taki jaki podesłał mi jeden user ktory dostał zwrot kasy po tym co napisał) masa telefonow i nic.wW srode ide na policje,do Rzecznika Praw Konsumenta oraz Urzedu Skarbowego.

Jezeli ktos jest w posiadaniu jakis dokumentow ktore pozwola upupic ten sklep to prosze bardzo mi je przesłac.

z gory dziekuje za pomoc.

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wydaje się, że jedyna możliwość to osobiste stwienie się w sklepie.

W osobistym kontakcie nie jest tak źle. Mieli zamówiony przezemnie towar tylko - zepsuty. Obiecali, że jutro będzie nowa sztuka. Odbiorę po świętach.

Jednak co do zakupów w sklepie internetowym to ani policja ani rzecznik nic nie pomoże. jak widać zlewają to ciepłym moczem.

Link to post
Share on other sites

Zairze do obu sklepów w tą niedziele bo będę przejeżdżał niedaleko i dam info czy to zmiana nazwy czy coś innego.

 

Działaja nadal. Dzisiaj odebrałem swoje zamówienie.

Polecam odbiory osobiste i płatność na miejscu.

Ceny mają dobre.

Zadnej wpłaty na konto!!

Link to post
Share on other sites

Witam, w środę ok. godz. 17;00 wysłałem im przelewem 419zł, i na stronie w statusie przesyłki pisze dalej ,,oczekiwanie na wpłatę" i lipa. Dzisiaj dopiero przeczytałem opinie na temat tego sklepu.

Zapytam z góry, mam jakieś szanse na odzyskanie moich pieniędzy? (przypomnę, że mam 17 lat, w czerwcu skończę 18).

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Piotrek.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tego nie można nazwać sklepem to jedna wielka kpina zostałem oszukany zbieram wszystkich oszukanych przez ten niby sklep jutro zawiadamiam o fakcie policje, urząd ochrony konsumenta już został dzisiaj powiadomiony Wszyscy poskodowani zgłaszajcie sie tak nie może być!!!!!!!!!!! m.spychala@gmail.pl

Link to post
Share on other sites

To i ja się dołączę. Zamówienie i wpłata przed Wielkanocą. Paczki wciąż nie ma. Nie odpowiadają na maile, telefony itd. Jestem za granicą (jeszcze przez jakieś dwa miesiące) więc niech ktoś będący na miejscu zgłosi to na policję. Przecież ta strona wciąż działa i ludzie składają zamówienia i wpłacają kasę!

Link to post
Share on other sites

ja kupuje tylko u nich i nigdy nie mam żadnych problemów a nawet zdarzy się gratisik dostać ;-)

 

 

nie jestem pracownikiem sklepu, tylko pisze jak jest kupiłem u nich dwie giwery

i wszystko było O.K. :uśmiech:

Mało wam jeszcze ***?

 

Masz dowody? To wątek z opiniami o sklepie, nie do dyskusji i oskarżania przez osoby niedokonujące w nim zakupów.[R]

Link to post
Share on other sites

ja tez niestety dalem sie naciac na zakupy w tym sklepie. na razie czekam na paczke 11 dni ale nie sadze aby kiedykolwiek dotarła. utopiłem 548 zł.

 

chetnie skontaktuje sie z osobami, ktore chca dochodzic swoich praw lub nawet jechac do nich do wawy aby odebrac kaske lub towar. mieszkam w legnicy.

 

pasztet1986

Link to post
Share on other sites

Ja chwile temu miałem niemiłą współprace ze sklepem... Pracownicy robią sobie chyba zarty, oddałem GB produkcji Classic Army razem z zestawem tuningowym, czekałem na zrobienie 2 tygodnie, po przyjechaniu dziś do nich usłyszałem od serwisanta,ze "GB to juz praktycznie złom,bo wyjalem go z repliki". Fakt,ze zrobili mi w nim burdel (oddalem skręconego, otrzymalem GB w cześciach, i nic nie mialo swojej pozycji, tłok w poprzek, zebatki porozrzucane po GB) i oczywiście brakowału spustu. Ludzie kompletnie nie poważni, raz mówią jedno, czeka sie latami na serwis, po czym swierdzają "ze sie nie da". Pan "prowadzący" sklep nie poważny, nie zawsze mu sie chce odebrac telefon, 2 razy odrzucił połączenie, za 3 dopiero odebrał, po czym powiedział cytuje "ze spustu poszuka na sklepie".

 

Absolutnie nie polecam, nie chce narażac kogos na nie potrzebny stres i strate czasu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...