Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

Mam ten sam przypadek tyże że wydałem 736 zł, forma płatności przelew

zero kontaktu na telefony i mail-e - NIC

Jak widzę we wcześniejszych wypowiedziach na forum to wszyscy albo udają sie do sklepu osobiście lub z rzecznikiem praw kosumenta i policji

Może ten przypadek naciaganiapieniedzy przez ten sklep i nie realizowania zamwień powinno sią zgłosić do jakiejś telewizji- tak myslę.

 

Nie wiem moze do Uwaga albo do tvp info .

 

wiem wiem pomysły są ale ich realizacja jest trudna

 

Jutro idę do rzecznika i zobaczę co powie moze jeszcez do kolegi zadzwonie który jest w stolicy niech sie do nich przejdzie wszystko okaże sie jutro

 

Ale żeby takie rzeczy nawet w sklepach ASG się działy to skandal

Chyba takie jst juz zycie każdą dziedziną trzeba zapsuc

Edited by jurand
Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam jak pisałem pare postów wczesniej miałem podać sklep na policje i tak zrobiłem 2 tygodnie temu ale jak to bywa z naszą policją kazali mi być ccierpliwym wiec czekam mam nadzieje ze pójdą siedzieć polecam wszystkim oszukanym wizyte na komendzie im więcej zgłoszeń tym większe szanse :wink:

Link to post
Share on other sites

Byłem niedawno w stacjonarnym, pierwsze wrażenia: stara buda sypiąca się rdzą, na początku było zamknięte okazało się że gość był obok w innym sklepie (czyli nie ma zbyt dużo klientów), na ścianie wisiało z 10 replik i to takich jakich nie ma na stronie (na której jest ich z tysiąc), obok stały pudełka z karabinkami, niechcący je popchnąłem okazało się ze były puste bo prawie je wszystkie przewaliłem :???: . O sprzedawcy już nie będę mówił bo jakiś taki... Sklep po prostu szkoda gadać. Tak jak wszyscy ODRADZAM

Edited by Wojtasek1
Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie taki sam problem jak wszyscy. Pieniądze wpłaciłem, wysłali niby na drugi dzień a paczki do dziś nie ma choć minęły już 2 tygodnie.Telefonów oczywiście nie odbierają. I tu moje pytanie co robić? Czekać i łudzić się dalej że przyjdzie, czy może zgłosić na Policję czy do Rzecznika PK? Co zrobić? Tak czy inaczej NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites

Czy ktokolwiek miał z nimi kontakt przez maila bądź gg , telefon przez ostatnie 3 tygodnie? Czekam już 3 tygodnie na replikę, niby wysłali, i a tu nie ma i nie ma. Telefonu ani razu nie odebrali (dzwoniłem z 20 razy) , na gg ,maila też nic. Teraz pytanie: czy drogą policyjną da radę odzyskać pieniądze?

Link to post
Share on other sites

z tego co cztałem w całym tym temacie to policja nic nie robi. przyda sie ewentualnie tlyko wtedy gdy przyjdziedzie na miejsce i w razie problemów wezwiecie radiowóz.

 

ja bylem u rzecznik praw konsumenta. zredagowal dla mnie pismo o ponagleniu wywiazania sie z umowy o takim a takim numerze pod kara cywilnoprwna czy jakos tak. na dole napisal,z e sprawa jest rowniez do jego wiadomosci. kazał wysłac priorytetem. powidział,z e musze to zrobic w swoim imieniu bo to jest ostatni krok z mojej strony, ktory musze sam wypelnic po to aby pozniej mozna bylo napisac o rezygnacji z umowy i zwrocie kaski.

 

wysłałem wiec za potwierdzeniem odbioru itd i na razie wróciła do mnie zwrotka , ze zostało odebrane.

 

jutro ide do rzecznika, zobacze co bedziemy robic dalej.

 

 

NA NIC NIE CZEKAJ, REPLIKA NA PEWNO NIE PRZYJDZIE. IDZ DO RZECZNIKA, NA POLICJE CZY GDZIE TAM CHCESZ.

Edited by pasztet1986
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mnie też oszukali, - wplacilem w banku kase 2 tyg temu, a dalej napisane jest, ze oczekujemy na wplate..Dodam, ze zaplacilem w tym samym momencie na Taiwangun, dzis dostalem juz paczke.. ODRADZAM oszusci!

Jest taka mozliwosc by za nim wysla mi paczke, prosic o zwrot pieniedzy ? jesli tak, to jak ?

 

Żal mam do Was, że nie mimo tego, ze oszukują od roku, nie napisaliscie w nawiasie ( nie polecamy ) bylem przekonany, ze gdyby tak bylo jak tutaj piszecie, bo jestem zszokowany.. to by taki napis widnial

Edited by harry299
Link to post
Share on other sites

Jak byś nie zauważył, to redakcja stara się umieścić tam wszystkie sklepy funkcjonujące w PL.

 

Z drugiej strony to faktycznie, mogliby tam dodać adnotację, że sklep ma dużo negatywnych opinii.

 

Tak czy inaczej, pretensje miej głównie do sklepu i do siebie w drugiej kolejności.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tyś nie poważny jest.

Myślisz, ze napis " nie polecamy" starczy?

wobec oszustom którzy działaja do dziś, od powstania tego tematu, czyli od roku? I NIC? i dalej jesetsmy oszukiwani, wiec jak widac, ze temat nie pomaga, bo malo widoczny, to winno sie cos z tym zrobic. na głownej stronie jakis news, w liscie sklepy ( UWAGA OSZUSCI )..

 

Ludzie, to wola o pomste do nieba.

Link to post
Share on other sites

Myślisz, ze by poszli do sądu majac kilka innych spraw w sadzie o oszustwo? coś za coś.. myśle, ze lepiej napisac oszusci, a zeby bylo bezpieczniej, ze juz nikogo nie oszukaja..

 

Mniejsze zło, za wieksze zło..

 

Myślę że powinniśmy skończyć generować nie potrzebny OT ;) Szmer.

Link to post
Share on other sites

Zdziwiony byłem, że mieli na stanie komore KA, która nie była dostępna w polszy.. Robiłem ze znajomym zamówienie wspólne, wysłałem im maila - dostałem odpowiedz, ale do odbierania telefonu nikt z tego sklepy się nie kwapił... I dobrze, nie tracimy nerwów.

Link to post
Share on other sites

Sklep jest o tyle dziwny, że bardzo trudno go znaleźć czyli brak żadnej wywieszki na miejscu. Przeszedłem koło niego kilka razy i dopiero jak popytałem w sklepach obok to dowiedziałem się że to tam gdzie jest szyld"odzież". Natomiast faktem jest że co chciałem kupić to kupiłem.

Link to post
Share on other sites

zdobyłem numer telefonu do tych sk....... który działa. Publicznie pewnie nie mogę go podać bo cośtam cośtam (a oczywiście oni w pełni oficjalnie i publicznie mogą klientów oszukiwać-eh szkoda słów, wszyscy umywają ręce) Jeśli ktoś chce ten numer niech pisze na radetzkyx@wp.pl - chętnie podam. Poza tym idę złożyć zgłoszenie na policję - jak to jest, że strona która oszukała wielu klientów wciąż działa?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było to poruszane, temat ma 11str więc zrozumcie :roll: Tu macie lekture http://www.poradaprawna.pl/index_pytania.p...cja&id=1057

 

Po za tym jest Inspekcja Handlowa której należy zgłaszać wszelkie nieprawidłowości. Oczywiście często inpekcja sama kontroluje wyrywkowo, ale moją firmę skontrolowali bardzo niedokładnie,oczywiście dobrze dla mnie ale akurat ja nie oszukałem nigdy nikogo. Mogłem się tylko pomylić. Dodam, że IH robi zapowiedziane kontrole. Uważam, że wszyscy powinni się zgadać i w jednym okresie złożyć zawiadomienia do odpowiednich organów a napewno ktoś się zainteresuje nieprawidłowościami zgłąszanymi przez konsumentów.

 

A adres najbliższego rzecznika konsumentów można znaleźć na www.uokik.gov.pl lub dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii 0800 800 008 (w godzinach od 9.00 do 17.00).

Edited by loginald
Link to post
Share on other sites

Cześć. Ja zamowilem u nich karabin m16 a3 jg paczke dostalem na drugi dzien ale okazalo sie ze to nie jest ten karabin tylko a&K jakis stary model. zwrocilem im karabin , mieli mi oddac pieniadze przelewem (mam to udokumentowane) w terminie 3 dni a bylo to w zeszla srode. niestety znow zero kontaktu ze sklepem chyba jedynie mozna do nich jechac. dostaje juz bialej goraczki jak nie wytrzymam to pojade tam;/;/;/;/ moze sa jacys chetni ???????

Edited by morus71
Link to post
Share on other sites

MOje zdanie na temat airsoftextreme jest takie:

 

Na plus zaliczam:

-spory wybór replik do pomacania i przypasowania

-przystępne ceny

-będąc w Wawie (3 miesiące tam siedziałem) zapragnąłem mieć Glocka 18c elektryka, poszedłem, nie ma.... Ale sprzedawca powiedział że nie ma problemu akurat robi zamówienie. Dokonałem przedpłaty 10zł (potwierdzonej kwitkiem) i po 3 dniach miałem repliczke do odbioru

- w miare konkretny wybór oporządzenia, ładownice, paski, okulary itp w przystępnej cenie

 

Na minus:

-zależało mi ba kamizelce taktycznej w kolorze oliwkowym spytałem kiedy bedzie, za tydzień... OK i tak zleciało 1,5 miecha aż wróciłem do Poznania bez kamizelki

 

Neutralne: naprawdę nie wiem jak to jest z wysyłką. Nie doświadczyłem bo jak coś chciałem to miałem blisko do sklepu

Kolejna sprawa jest taka, że sklep obsługują 3 osoby z czego jedna (prawdopodobnie właściciel) jest osobą naprawdę konkretną, a pozostałe dwie.. no cóż nie bede obrażał nikogo, ale ci panowie nie nadają sie do tego typu sklepu.

Link to post
Share on other sites

Powtarzam dla zainteresowanych: Jeśli ktoś chce działający numer do tego "sklapu" niech pisze na radetzkyx@wp.pl - chętnie podam. Poza tym ZŁOŻYŁEM zgłoszenie na policję. Jeśli ktoś chce podać swoje dane i włączyć do tej spawy to prosze na ten sam mail. A jeśli ktoś już był na policji też niech się odezwie - wartoby połączyć zgłoszenia.

Link to post
Share on other sites

Witam...Tydzień temu kupiłem w tym jeba*** sklepie glocka 18c od cymy, magazynek do niego, mausera sprężynowego i kaburę udową marpata...Pieniądze wysłałem w ten sam dzień, a do dzisiaj ma stronie jest statut-oczekuje na wpłate...dzwoniłem, ale nie odbierają, e-maile pisałem, wysłałem fax z potwierdzeniem przelewu...Ja im nie popuszczę!!!Mam 2 wujków w policji...Napisałem im ostrzegawczego maila...Jeżeli mnie wkur** do reszty to zapamiętają mnie na zawsze...Pół roku zbierałem na ten pistolet...pół roku wyrzeczeń...I żaden, kur** żaden jeba** frajer nie popsuje mojego marzenia o prawdziwym pistolecie ASG!!!Jeżeli tak dalej pójdzie to pojadę z ojcem (funkcjonariuszem SG) do Wawy i skujemy gościowi mordę!!!Szkoda, że dowiedziałem się o tym forum dopiero jak poprosiłem o pomoc kolegę...

 

To że wygwiazdkujesz wulgaryzmy nic nie zmienia - to dalej jest słownictwo niedopuszczone na tym forum!!! Nie przeklinaj ! Nie groź ! Rozumiem że zostałeś oszukany jednak nie usprawiedliwia to takiego zachowania. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...