Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

czy znacie aktualny adres tego sklepu poniewaz zamowilem towat za 1120zl i nie dostalem nic . i wyglada na to ze musze osobiscie dorwac wlasciciela bo podobno pod starym adresem niema sklepu--pomozcie

 

 

Pisz po polsku - jeśli nie masz możliwości używania polskich znaków, zaznacz to w swoim podpisie. Szmer

Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tym sklepem nie ma żadnego kontaktu! Zamówiłem u nich towar wart 200zł i na szczęście płatność przy odbiorze, po kilku dniach chciałem się z nimi skontaktować kiedy wyślą paczkę, lecz nie udało mi się z nimi skontaktować. Anulowałem zamówienie i kupiłem w sprawdzonym sklepie.

Link to post
Share on other sites

moja sprawa zostaął połowicznie rozwiązana

przysłali karabin wart o 200 pln mniej

policja pomogła tylko wyegzekfować przesyłke (jakąś)

a rekompensaty żadnej

niestety rzecznik w moim mieście jedst do ... tak więc moja sprawa jest juz zamknieta

 

dziękuję za wszelka pomoc innych uzytkowników w podpowiedzeniu jak załatwić sprawe thx :uśmiech:

Edited by jurand
Link to post
Share on other sites

Oto e-mail który wysłałem (drugi gdyż pierwszy pozostał bez odpowiedzi):

 

Witam

Dnia 12.08.09 zamówiłem u Państwa trzy magazynki, pasek nośny i okulary ochronne. Przelew wykonałem tego samego dnia. Po długim czasie bezowocnego oczekiwania (3 TYGODNIE!!) wybrałem się do sklepu (mieszkam w Szczytnie), gdzie otrzymałem OKULARY I PAS NOŚNY. Zapewniono mnie że wysyłka brakujących magazynków nastąpi następnego tygodnia we wtorek. Paczki nie wysłano a ja czekam już czwarty tydzień.

Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie wysłać mi tych magazynków żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy wraz z opłatą za przesyłkę (102zł)

Jeżeli jednak jesteście Państwo w stanie wysłać te magazynki ŻĄDAM (już nie proszę bo ileż to można) natychmiast je wysłać.

 

W dalszym ciągu Z WYRAZAMI SZACUNKU:

Dominik Gąsiorowski

 

 

PS: Nie muszę chyba pisać jakie konsekwencje poniesiecie w wypadku braku reakcji?

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie jakie padly o tym sklepie... Zamawialem u nich shotguna + kulki... po tygodniu postawnoilem do nich zadzwonic o co c'mon (0 jakiegokolwiek kontaktu, potwierdzenia czy odpowiedzi na maile), numery tel. podane na ich stronie byly niedostepne. Na szczescie nie wybralem przelewu bezposrednio na ich konto a pobranie, dlatego postanowilem ich olac - anulowalem zamowienie i kupilem w innym sklepie. JESLI CHCECIE WTOPIC KASE BADZ CZEKAC MIESIACAMI NA PACZKE TEN SKLEP JEST DLA WAS!

Link to post
Share on other sites

Sukces!:D

Po zgłoszeniu sprawy na policję, po miesiącu oczekiwania.

Dzisiaj(minęły 2 miesiące od zamówienia) przyszły mi pieniądze listem poleconym:P

Jednak zastraszenie policją działa...Ale od gościa żadnych przeprosin nie dostałem, tylko kase...No ale i tak jestem szczęśliwy.

Bądź co bądź powinni zamknąć jego stronkę.Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zamowilem w tym sklepie ak47 tactical 2x 2,5k kulek 23g i okulary ochronne za pobraniem. No i oczywiscie po fakcie przeczytałem te wszystkie komentarze i jestem w rosterce. na storonie napisali ze przesylke wysylaja w ciagu 24h, a kurierem powinna dojsc na nastepny dzien. Teraz nie wiem czy jak przyjdzie przesylka to ja odebrac? (zeby nie okazalo sie ze w srodku nie ma tego co zamowilem) Za całosc mam do zaplaty 487zl i troche sie boje co o tym sadzicie? Dodam ze caly dzien nie moglem sie dodzonic na wszyskie podane numery oraz pisalem na gadu-gadu na co rowniez nie uzyskalem odpowiedzi. :???:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak przesylka pobraniowa, a mozna tak otworzyc przesylke przed zaplaceniem??

 

 

Nie wiem jak w innych firmach ale, w DHL nie mozesz otworzyc paczki przed jej odebraniem (podpisaniem listu), jesli opakowanie zewnetrzne nie jest uszkodzone. Jedyne co mozesz zrobic to powiedziec kurierowi, ze przyjmujesz ale chcesz sprawdzic i w razie czego napisac protokol. Paczka tak czy inaczej zostanie u ciebie. Dopiero ewentualnie pozniej mozesz odeslac ja na koszt sklepu. Albo poprostu odmowa przyjecia.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

 

Niestety ja też nadziałem się na kupno sp-rzętu asg w tym sklepie. Juz 2 tydzien czekam na wysyłke i chyba sie jej nie doczekam :evil:

Jesli w tym tygodniu sprawa sie nie zakończy pomyślnie pojade tam do nich i wyrażę swoje niezadowaolenie przy czy zarządam zwrotu pieniędzy :!:

Jeśli ktoś wyrażałby chęć odwiedzenia tego sklepu razem ze mną serdecznie zapraszam. Mam zamiar ich odwiedzić <niebawem>. Niestety bede musiał jechać autokarem bo sam nie posiadam autka :lol:

 

Pozdrawiam

Baca170

Edited by baca170
Link to post
Share on other sites

u mnie tak samo. 31.08.09 roku zlozylem zamowienie, zaplacilem 01.09.09 za bron, do tej pory nie wysłali mi broni, pisze tak:

Objaśnienia dotyczące stanu zamówienia:Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Twoje zamówienie zostało już skompletowane i spakowane. Obecnie paczka oczekuje na wysłanie.

 

No nic, szykuje sie rozprawa z tymi *** złodziejami.

 

Nie przeklinamy, tak? [R]

Link to post
Share on other sites

Spokojnie jestem z Tomaszowa Mazowieckiego- jakies 100klocków od wawy. Nie chce mi sie bawic z policja na odległość. Jak bedzie trzeba to wezwe ich na miejsce jakby wlasciciel/sprzedawca stwarzal jakies problemy :killer:

Bez nerwów bartuch ja jestem w takiej samej sytuacji. Kase wpacilem, towaru nie otrzymalem a kasa pilnie potrzebna teraz bo okazja sie trafila. Trudno jak sobie robią żarty z klientów to ja sobie teraz z nich pożartuje.

Pozdrówka i 3-m sie 8-)

baca170

 

Hey tak miedzy nami to jak bede w tej wawie to moge sie zapytac w twojej sprawie bartuch. Powiedz tylko co i jak to postaram sie od nich wyegzekwowac przesylke do ciebie. Jak cos to pisz: baca280@op.pl <tylko fast!!!> :lol: :lol:

Pozdro :roll:

Link to post
Share on other sites

Buhahaha... :wink: AnR jeśli tak myślisz to jesteś w błedzie. Chciałbym przez to powiedzieć, że interwencje niektórych osób z wawy jednak w mniejszym lub większym stopniu dawały rezultaty. Chociażby wyegzekwowania tej wysylki. Myślę, że to wszystko zależy od podejścia do sprawy.

No nic zobaczymy...wkrótce :lol:

 

P.S kolego bartuch rzyczę powodzenia na policji. Może wreszcie ruszą dupy i coś z tym zrobią... :roll:

Podro

baca170

Link to post
Share on other sites

Witam

Niestety też nadziałem się na airsoftxtreme. Kupiłem ak-47s od cymy (0.28s) i dostałem nie nowy i sprawny karabinek ale jakiegoś grata, używanego i do tego jakiś idiota strzelał z niego kulkami z farbą. Odesłałem go i zażądałem zwrotu kasy albo sprawnego karabinka, pół roku czekałem i teraz mają czas do końca października (wysłałem list z powierdzeniem odbioru) a potem może oddam do firmy windykacyjnej i równolegle złożę papiery na prokuraturę.

P.S. O*****i mnie na 300zł ;(

Link to post
Share on other sites

mlody_94 ale żeby zwlekać z tym pół roku to już przesada. Mogłeś próbować rozwiązać sprawe jak się tylko dowiedziałeś że cie oszukali. A możesz być pewny że kasy ci nie przyśla tak szybko bo pewnie wlasciciel tego jeb.. sklepu twoje pieniadze juz dawno przepił :wink: <żart>

No nic dobiegaj swoich spraw ja zdam sie na rozsadek wlasciciela i wysle mu list z żadaniem o zwrot pieniedzy. Jak to nie poskutkuje ide na policjie i oni sie tym zajmą, mam czas;moge poczekać i te 2 miechy :killer:

Link to post
Share on other sites

Witam. Robiłem zamówienie dla kolegi (akurat nie miał możliwości a że jeszcze miałem mu wymienić sprężynę, postanowił że da mi kasę a ja się tym zajmę). Niestety zamawiając karabin (L85 ARMY) byłem pewien że sprawdził sklep... Więc bez zastanowienia utworzyłem konto i zamówiłem towar (eLkę i spręzynę m120) z przedpłatą.

 

Wiadomo, stara historia, cisza, zero kontaktu.. Telefony - nie działające, kilka maili, najpierw grzecznie, ostatni ostry, z pogrożeniem policją i rzecznikiem praw konsumenta... kilkakrotnie też pisałem na gadu gadu. I o dziwo? Dziś wieczór dostałem odpowiedź, że:

 

skle airsoftextreme

22:00:27

Bardzo przepraszamy przesyłka została opóźniona z powodu braku sprężyny! Powinna wyjśc do Pana w dniu jutrzejszym firmą kurierską

 

ja

22:01:20

w porządku, dziękuję za pomoc

22:02:13

Oczywiście wpłata dotarła bez problemów?

 

skle airsoftextreme

22:02:39

tak,pieniążki dotarły !

 

Normalnie mnie zatkało. Mniejsza z tym, że zamawiałem pocztą polską.

 

Oczywiście to że napisali że wyślą... O niczym nie świadczy. Ale i tak mam przygotowane dokumenty w razie W.

 

Pozdrawiam

McGiver

 

PS. Choćby się udało bez problemów od teraz, i tak moja opinia się nie zmieni - nie polecam (jak wszyscy zresztą).

Link to post
Share on other sites

Nasuwają się pytania:na czy po tych wszystkich opiniach negatywnych nie da się zamknąć strony sklepu na serwerze,(może trzeba zgłosić to do administratora serwera),ilość wypowiedzi wskazuje,że nie są to pojedyńcze przypadki.Co na to prokuratura?A może W-wa jest pod szczególną ochroną?zastanawiające,może moderator wmasg wypowiedziałby się w tym temacie.Nie znam się ale pamiętam,że gdziekolwiek coś zakładasz jesteś poinformowywany o konsekwencjach działania niezgodnego z prawem do wyłaczenia konta włacznie.

Edited by shooter62
Link to post
Share on other sites
A może W-wa jest pod szczególną ochroną?

Póki wysysa pieniądze z prowincji, nic nie możesz zrobić ;).

 

Nie znam się ale pamiętam,że gdziekolwiek coś zakładasz jesteś poinformowywany o konsekwencjach działania niezgodnego z prawem do wyłaczenia konta włacznie.

Działanie niezgodne z prawem zaczyna się dopiero w momencie stwierdzenia jego niezgodności z prawem przez właściwy organ państwowy lub sąd.

 

Co na to prokuratura?

Z tematu wynika, że jak sprawa dociera do prokuratury, to sklep zwraca pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Po nerwowym tygodniu replika doszła. W stanie spod igły (jak na chińczyka). Zamiast sprężyny m130, spring m150. Już mniejsza z tym, zwłaszcza że droższa. Po nerwach, mailach grzecznych i grzecznych z pogróżkami, dobijanie się telefoniczne i na gg, odpuszczam. Bądź co bądź towar zamówiony jest. A już miałem umawiać się z Rzecznikiem :killer: :-F

 

Pozdrawiam

McGiver

Link to post
Share on other sites

Też się na nich nadziałem zamówiłem 2 karabinki, maskę i kulki, ogólnie zamówienie wynosiło ponad 1200 zł. Jakieś 6-7 dni po złożeniu zamówienia i napisaniu kilku wiadomości do nich, znalazłem ten temat :-F, Zacząłem straszyć policją i rzecznikiem, przesyłka zmieniła status na wysłana. Poczekałem 2 tygodnie znów się im odgrażając doniesieniem na policje i paczka w końcu doszła. Ale doszła nie na mój adres domowy jak zaznaczyłem w zamówieniu, tylko na moją stancje. Paczkę odebrał mój kumpel i niestety nie sprawdził zamówienia, brakowało w nim maski, jeden karabinek był w ogóle inny niż zamawiałem, (ale w tej samej cenie) i nie było jednego akumulatora, a kulki dostałem inne niż zamawiałem. Wyglądało to tak jakby na szybkiego pakowali do kartonu, co mieli pod ręką.

I tak patrząc na wszystkich ludzi, których okradli, oszukali oraz napsuli nerwów, mam pewien pomysł jak uchronić innych przed nimi. Mianowicie proponuje żeby wszyscy poszkodowani wpisali w komentarzach pod ich produktami jak oni to wszystko załatwiają, no i oczywiście podać link do tego tematu żebyśmy nie byli goło słowni. Czy znalazłbym chętnych na taką akcje?

Link to post
Share on other sites

Ano, walczyć z chamstwem trzeba, problem w tym, że akcja wymierzona komentarze może nie zadziałać, bo po prostu moderują je (już samo to, że brak ocen poniżej 4/5 daje do myślenia).

 

Oczywiście, jakby zebrać nieco osób, i jeszcze rozegrać o sprytnie (czyli ocena 5/5, komentarz bez już zahamowań, bo zdaje się tylko po ocenie moderują), mogłoby coś z teog wyjśc, ale osobiście uważam, że więcej ugrasz robiąc im negatywny wizerunek na forach, portalach w tylu cokupić czy innych skąpcach.

Link to post
Share on other sites

ja swoją replikę zamówiłem w tym sklepie z uwzględnieniem odbioru osobistego, każdy kolejny zakup w tym sklepie przebiegł pomyślnie, replika działa już rok bez żadnych wad i towar jaki zamówiłem, taki w sklepie odebrałem, plus dla sklepu ode mnie, ale dziwią mnie te komentarze trochę, co teraz czytam ;o sklep wydawał się ok

Link to post
Share on other sites

Jestem za. Ostatnio znaleźli sobie nową metode na okradanie ludzi. Podają inne konto na stronie i tłumaczą sie włamem na serwa. Oczywiście jest im bardzo przykro że klient ponosi strate (w rzeczywistości to sklep jest poszkodowany a klient powinien dostać towar). Całą sprawę opisze po rozprawie w sądzie (nie chce działać na szkodę oskarżonego). Jedyny kontakt ze sklepem to telefon do stoiska obok. Na maile nie odpowiadają, telefon nie działa. Lepiej dopłacic nawet 100 zł i kupować w dobrym sklepie. Nawet jeśli towar dostaniemy to może zniknąć po wysłaniu na gwarancji. Zdecydowanie odradzam robienia zakupów w tym beznadziejnym sklepie.

 

Dop.

Sklep żyje z tego że ma naprawde bogaty wybór na stronie i dobre ceny. Problem w tym że towaru klient nie otrzymuje...

Edited by blasstar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...