Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

To że wygwiazdkujesz wulgaryzmy nic nie zmienia - to dalej jest słownictwo niedopuszczone na tym forum!!! Nie przeklinaj ! Nie groź ! Rozumiem że zostałeś oszukany jednak nie usprawiedliwia to takiego zachowania. Szmer.

Samo życie Szmerglu. Na tych gości (airsoftxtreme) chyba nie ma lepszej metody.

 

Pytam jeszcze raz - kto po tylu przekrętach kupuje tam coś jeszcze i w dodatku płaci przelewem?

Mnóstwo ludzi nie ma pojęcia o istnieniu tego forum czy tego tematu, a chce kupić militarne gadżety. Spośród nich zawsze znajdzie się taki, co trafi do airsoftxtreme.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Menowski19 jedź do Wawy i później zdaj relację. Z rozkoszą przeczytam :)

 

To taka sama sytuacja jak taki scenariusz. Zamawiasz sobie do domu meble, zajefajne marzyłeś o nich z żoną od dłuższego czasu, A do tego możesz je mieć troszkę taniej. Płacisz za nie a tu lipa, gość śmieje Ci się w Twarz a ty nic nie możesz zrobić. Policja nie reaguje i kupsztal.

 

To troszkę inna skala, ale dokładnie to samo. Właściciel tego sklepu to najzwyczajniej oszust który wykorzystuje nieudolność Polskiego prawa.

 

Menowski19 jak masz możliwość i rodzinę która może Ci pomóc, to resocjalizuj w trybie pilnym pana X-ińskiego z tego "sklepu"

Link to post
Share on other sites

Mam kolege w warszawie, byl w tym sklepie- byla wywieszona kartka, iz sklep do dnia 28 lipca br. jest zamkniety, dzisiaj powinien byc otwarty.. lecz nie da sie do nich dodzwonic. Jutro moj znajomy tam pojdzie, to zdam relacje czy sklep jest juz otwarty i jak potoczyly sie sprawy. Jest teraz okres letni, wiec mozliwe, ze gdzies wyjechali, lecz nie zmienia to faktu, ze ta informacja, powinna byc umieszczona na ich stronie www..

Edited by dragula88
Link to post
Share on other sites

Po dwóch miesiącach walki z tym sklepem udałol mi się odzyskać pieniadze... jedyną możliwościa na odzyskanie swoich pieniazków jest wybranie się do sklepu osobiście badź podesłac kogoś znajomego. Ja wysłałem kuzyna kilka razy, mieli juz oddac kase na konto ale przez 3 tyg. nie umieli tego zrobić, wkońcu oddali gotówke ale w sklepie. to jedyna opcja: ZAŁATWIAĆ NA MIEJSCU!!! w moim przypadku dostałem "gówno" nie karabin za pobraniem dlatego złożyłem reklamacje na stronie www...... i napisalem odstapienie od umowy i oczywiście upoważniene dla niego ggdyby im cos odjeb...... Całolść wysłalem do kuzyna i on walczył z nimi na miejscu. Sklep jest czynny na pewno caly czas a szef sklepu nie ma pojęcia co się tam wyprawia \

Edited by morus71
Link to post
Share on other sites

Panowie, radził bym zadzwonić jeszcze raz pod numer

 

505-513-007,

 

(022)670-05-59

 

lub

 

518-797892

(ten numer dostałem na forum)

 

i na ten numer się dodzwoniłem i trochę się spraw wyjaśniło, jutro (w czwartek) wyjaśni się reszta. Więc również dam znać i zachęcam do "przekręcenia" do nich. Podobno byli na urlopie, dlatego mieli taki spory poślizg.

 

Pozdrawiam,

Virus :killer:

Edited by dragula88
Link to post
Share on other sites

Heh, najpierw nie odbierał, teraz wylaczyl komórke, to jest bezsensu.

 

 

@ edit

 

Sluchajcie szok, powiedzial, ze jutro wysyla paczke, a w zamian za przeprosiny cos od siebie dorzuci.

Łał.. dam wam znac czy paczka przyjdzie czy nie.

Edited by harry299
Link to post
Share on other sites

słuchajcie, sklep stacjonarny działa, ostatnio jak byłem, to widziałem,że nawet mają jakiś towar na półkach... Nie żebym ich specjalnie lubił, ale mam blisko i wpadam tam po kulki albo inne pierdoły. Mają trochę nowych karabinów na ścianach - co prawda jakieś jingongi i inne takie, ale wpadajcie i wykłóćcie się.. albo : wyślijcie komuś znajomemu z W-wy formularz zamówienia, potwierdzenie wpłaty i ktoś się się do nich przejedzie i ładnie poprosi :evil: . Złapcie jakiś kontakt przez warriora.pl z kimś poważnym z warszawy i jazda...

Edited by wojtek76
Link to post
Share on other sites

Finał historii: Kasę wpłaciłem 08.04.09 czyli dokładnie 4 m-ce wcześniej. Otrzymałem paczkę 08.08.09. Nadana została 05.08.09. Policja interweniowała 06.08.09. Czyli przed interwencją w mojej sprawie paczkę wysłali. Czy były interwencje w innych sprawach i moja paczka załapała się na ogólne rozwiązywanie zaległości - nie wiem. Zdania na temat sklepu i tak nie cofnę - 4 miesiące czekania, mnóstwo telefonów, kilka maili, złożona reklamacja, dwie wizyty osobiste i wreszcie zgłoszenie na policję to chyba dosyć by tak czy siak omijać sklep szerokim łukiem.

Link to post
Share on other sites

akurat czytałem wasze skargi i akurat znam ten sklep bo mieszkam w okolicy Warszawy i znam ten sklep ; będąc w nim widywałem zadolonych klientów zakupujących towar ... ale jak coś będe uważał na nich ; dzięki za info ...

Edited by jason_m
Link to post
Share on other sites

Ja dowiedziałem się, że ta strona jest trefna, gdy czekałem długo na przesyłkę i grupa powiedziała mi, abym się tutaj zarejestrował- zacząłem szukać i znalazłem. Teraz każdy jest mądry i dziwi się, czemu tu ktoś, cokolwiek zamawia. A powiedzcie mi, skąd ja to miałem wiedzieć, hmm ? Na stronie wyskakuje baner : "UWAGA, NIE KUPUJ" ? Heh, w ogóle już tutaj nie będę pisał, bo co i rusz, jakiś inteligent się odzywa i pisze to samo, co ktoś wcześniej.

 

Jak ktoś zamówił przesyłkę za większy hajs, to się pofatyguje osobiście lub przez znajomego- pieniądze odzyska, jak ktoś wtopił mało mamony, nie ma kogoś w Wawie, no to ma w plecy.

Proste, jasne i klarowne. Odcinam się od tego tematu, nie będę go subskrybował.

 

cYa

Edited by dragula88
Link to post
Share on other sites

panowie tak jak pisal ktos wczesniej szukajcie powaznych ludzi z warszawy ktozy beda tam chodzic i domagac sie swojego w waszym imieniu(oczywiscie przyda sie upoważnienie na dlego osobnika)!!!! ja tak zrobilem i po ok2 miesiacach odzyskalem pieniadze!!! polecam ten sposób, dzwonienie to kicha tez tak robilem i słyszalem to samo co wy("za chwile to wyjasnie i oddzwonie") gdyby nie znajomy do dzis pluł bym sobie w brode ze nie mam swoich cieżko zarobionych pieniedzy a tym bardziej upragnionego karabinu

Link to post
Share on other sites

Około dwa tygodnie temu zrobiłem zakupy w sklepie http://www.airsoftxtreme.pl/ dostałem meila potwierdziłem i nie zostało mi nic innego jak czekać na kuriera.

 

Jednak po tygodniu ciszy i oczekiwania postanowiłem zadzwonić do sklepu i zapytać co się dzieje z moim zamówieniem... nikt nie podniósł słuchawki do dziś pomimo, że dzwonie codziennie tak samo jak pisze na pocztę elektroniczną...

 

stan zamówienie od tygodnia nie zmienił się ciągle REALIZOWANE...

W chwili składania zamówienia każdy produkt był dostępny w magazynie...

 

Czy mam prawo wycofać się z zakupów?

Edited by Sfan
Link to post
Share on other sites

Kolega nic nie napisał o tym, że przelał pieniądze. Jeśli nie przedpłaciłeś, to możesz zamówienie anulować. Najlepiej jak im wyślesz list polecony z takową informacją (oczywiście podpisany przez Ciebie).

 

Jeśli zapłaciłeś, to masz przerąbane, i racz zapoznać się z opiniami o tym sklepie w dziale Polskie sklepy->opinie. Znajdziesz tam również różne sugestie nt. "Co robić dalej".

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie !!

po 2 miesiącach zadzwoniła do mnie pani z firmy kurierskiej że ma dla mnie przesyłkę powiedziała że w poniedziałek przyjedzie paczka. Podejrzewam że dzięki policji paczka przyjdzie, u mnie w mieście rzecznik jest do bani :wink: , więc zdałem sie na policję , ciekawe co przyjdzie ???

jak przyjdzie paczka napiszę czy przyszło to co trzeba czy jakaś lipa

Link to post
Share on other sites

Przyszła paczka w pon. około 13-14 .

 

W moim zamówieniu miało byc :

- karabin m4 ris dboy

(karabin, pas nośny rączka taktyczna, ładowarka batka, atarpa lasera)

- 2 x 3500 szt kulek 0,25g

- magazynek low cap

razem 736 PLN :!:

 

a przyszło :

- 1 paczka kulek 3500 szt 0,25g

- karabin m4ris A&K

(raczka taktyczna, karabin , ładowarka, batka , magazeynek)

- magazynek (niezydentyfikowana firma)

razem około 550-600 PLN :!:

 

Do paczki był załączony paragon z data 19 czerca 2009 a zamówienie złozyłem 8 czerwca 2009, a do tego na paragonie są nabite kulki i krabin (żaden karabin nie był u nich w sklepie w takiej cenie bo sprawdzałem)

W pudełku nie było papierów np. jak ładować batkę, instrukcja do broni czy gwarancja

 

W nastepny dzień poszedłem wypróbować :killer: replikę , więc okazało sie że ma około 350 - 380 fps i zasięg około 60 m.

 

Nie wiem co dalej zrobić, karabin niby jest, kolega mi powiedział że ta firma to odpowiednki PJ , ale czy brać się dalej za ten sklep ...

przynajmniej mam nauczkę żeby sprawdzać sklepy przed kupnem towaru lub jechać osobiście i brać przesyłkę za pobraniem !!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ja załatwiłem już tą sprawę. Zażądałem zwrotu pieniędzy (811zł!), właściciel złożył podpis pod tym, dopisano, że w ciągu 7 dni roboczych pieniądze wpłacą na konto. Nic dziwnego, że po tym podpisie iii zadeklarowaniu się, to zrobił- to już był na niego haczyk- bo jak by nie wpłacił to było by już jawne przestępstwo na papierze ;)

 

Więc radze tak te sprawy załatwiać, zwrócić towar, zamówić z porządnej strony np.capri asg, taiwangun (dostałem paczki po 24h od zamówienia ich na stronie, więc te sklepy mogę polecić!) lub z allegro, paczkę otrzymałem również pod dwóch dniach od super sprzedawcy :). Najgorsze było to, że musiałem w finale, czekać na ten karabin ponad miesiąc, pożyczać na strzelanki od kogoś.. Sporo nerwów, gdy okazuję się, że mogło się utopić 8 stów, ale na szczęście wszystko jest już cacy :).

 

Więc radzę omijać sklep airsofxtreme.pl szerokim łukiem, a korzystać z renomowanych firm oraz płacić przy odbiorze (za pobraniem) ;). Jak by paczka się spóźniała, zamawiać następna, a jak by poprzednia przyszła po czasie- nie odbierać :twisted: i po problemie ;).

 

Pozdrawiam,

:killer: Virus :killer:

Link to post
Share on other sites

Poradźcie mi co ja mam zrobić!

 

Moja sytuacja wygląda tak:

Złożyłem tam zamówienie na replikę 16 sierpnia no i już czekam 10 dni dałem opcje płatności za pobraniem. Czytając Wasze posty to widzę że będę musiał na nią czekać w nieskończoność i nie wiem co robić. Czekać na nią miesiące nie mam zamiaru bo chcę postrzelać jeszcze w najbliższych dniach. Myślałem by dać na stronce 'anuluj zamówienie' no ale nie wiem jak to zadziała bo to już 10 dni a jak przesyłka jest już rzeczywiście w drodze to co przyjedzie pod dom a ja jej nie wezmę i nie wiem czy nie będę miał z tego jakieś problemy bo nie zapłaciłem za zamówioną przesyłkę. Myślałem też nad tym by pozmieniać dane na koncie takie jak adres imię i nazwisko (na fikcyjne) to replika (o ile wg będzie ona wysłana choć w to wątpię) by przyszła na... no właśnie nie wiadomo by było gdzie ma przyjść :-F i wtedy nie miał bym problemu.

 

Doradźcie mi co robić i czy w tym 1 przypadku mógłbym mieć jakieś problemy...

 

z góry dzięki 8-)

Link to post
Share on other sites

Dziś dostałem paczkę z tego sklepu

Oto co zamówiłem :

-Kulki 0.30 [1 paczka(dla kolegi)] oraz 0.25 [1 paczka]

-Akcesoria* tzn montaż do lunety wyskoki

-Gogle

-Karabin M4A1 R.I.S. FULL METAL

776.49 zł

 

A otrzymałem :

-Kulki 0.25 | 0.30 BRAK

-Akcesoria - montaż NISKI ( w tym przypadku jest mi do niczego niepotrzebny 19.50zł)

-Gogle

-Karabin (stan dobry nie uszkodzony nie zarysowany wygląda na nowy co powinno być w pudełku chyba było)

 

Odliczając kulki i Akcesoria Wartość paczki 687,99 zł

No i rachunek na którym są nabite kulki a których nie dostałem 69 zeta w plecy łącznie -88 zł. I co dziwniejsze paczka ubezpieczona na 500 zeta :???:

Data złożenia zamówienia oraz dokonania przelewu 18.08.09 Data na rachunku 25.08.09 e-maila z informacją iż rezygnuje z zamówienia wysłałem 21.08.09 a paczkę otrzymałem dziś tzn. 28.08.09

 

Ale zaczynając od końca.

O tym iż paczka jest dowiedziałem się od sąsiada który ją odebra bo jak powiedział mu kurier od 3 dni mnie w domu zastać nie może (dodam że nie dzwonił do mnie mimo iż numer tel. jest podany! a ja od kilku dni w domu jestem )

Nie wiem czy sklep się przestraszył tym iż musiał by oddać pieniądze i dlatego tak szybko wysłali niekompletną przesyłkę ...

 

W niedziele się strzelanka szykuje więc będzie można przetestować karabin czy sie nie spier*** w trakcie. Tak na marginesie nie wiem skąd oni towar biorą ale na opakowaniu karabinu jak i na akcesoriach zalepili nazwę jakiegoś sklepu z Wrocławia.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Chciałem zapytać, bo oczywiście po fakcie wziąłem się za przeglądanie opinii o tym sklepie i zamówienie na 700zł po tygodniu wciąż widnieje jako "oczekujące na wpłatę", której dokonałem we wtorek 24.08 (niestety - przedpłata), nie miałem nigdy problemów z zakupami w internecie więc aktualnie jestem w kropce. Wysłałem do nich 2 maile, jeden z potwierdzeniem przelewu, drugi z prośbą o przesłanie zamówienia do 04.09, bądź zwrot pieniędzy. Tylko... Co jak do 04 dalej airsoftxtreme będzie miał mnie za przeproszeniem w dupie? Chciałem w sumie zapytać, czy jest tu może ktoś z Warszawy, komu nie sprawiłoby problemu przejście się i dopytanie właściciela o moją przesyłkę... Będę próbował jakoś się odwdzięczyć, bo sam niestety dojazd do Warszawy mam co najmniej kiepski(500km), a że mi się zaczyna szkoła jutro, wyjazd tam całkowicie nie wchodzi w grę... Jakby ktoś był w stanie w jakikolwiek sposób mi pomóc proszę o kontakt...

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

w pudełku była jeszcze instrukcja do repliki

Na pudełku pod nalepką airsofxtreme jest naklejka innej firmy z Wrocławia ...

 

Chciałem tylko się tu wtrącić, bo zaistniała sugestia, jakoby 'firma z Wrocławia' - czyli zapewne mówimy o Gunfire - miała jakieś związki z airsoftextreme.pl. Otóż gwoli wyjaśnienia: jedynym związkiem jest fakt, że airsoftextreme.pl jest klientem hurtowym GFC. Stąd nalepki GFC na niektórych pudełkach z replikami, zakupywanych w Gunfire przez airsoftextreme.pl. To tyle związków. Żadnych więcej nie ma, a próby dopatrywania się ich byłyby objawem narastającej paranoi tudzież manii prześladowczej ;)

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...