Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmiana nazwy sklepu nie zmienia faktu że ten sklep robi ludzi w konia, tak czy siak dla własnego dobra lepiej tam nic nie kupować, a głownie chodziło mi o to że strona internetowa wciąż istnieje i jakiekolwiek zamówienie na niej złożone kończy się stratą kasy.

Edited by Blondi pl
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

niestety z przykroscia dolanczam do grona oszukanych... na spora kwote bo 680 zl... naraze czekam, dzwonilem na nr ale inny niz na stronie, meszczyzna obiecal zalatwic sprawe. bede czekal, jak nic nie wskuram bede szukal kontaktu do kogos w warszawy. dzwonilem do rzecznika i powiedzial zebym wyslal poleconym rozwiazanie umowy (list polecony jest traktoany zawsze jako otrzymany i prawnie nie sposob zaprzeczyc jego otrzymaniu). bede walczyl o zwrot kosztow zanim laskawie wysla paczke bo pewnie nie bedzie ona tym co zamowilem. moj blad, nie poszukalem opinii wczesniej. poza tym w przeciwienstwie do innych na stronie pokazuje sie info ze paczka oplacona, spakowana i gotowa do wyslania. dla zainteresowanych moje gg: 960 30 37

Link to post
Share on other sites

UWAGA! DANE DO PRZELEWU W SKLEPIE AIRSOFTEXTREME SA IDENTYCZNE JAK ADRES KONTAKTOWY SKLEPU GunSport.pl !! LEPIEJ UWAZAJCIE NA OBA SKLEPY + WNIOSKI WYSUNCIE SAMI!

 

 

Na forum nie piszemy całych zdań dużymi literami! Zapoznaj się z regulaminem inaczej Twoje posty będą kasowane, nagminne "olewanie" próśb moderatora będą skutkowały czasowym lub stałym zablokowaniem konta! Szmer.

Link to post
Share on other sites

Sklep do niczego! Długo sie czeka na wysyłkę a jak wyślą to albo nie to albo, jak mi pistolet, repliki są jak używane. ZERO KONTAKTU! Jeśli ktoś chce tam coś kupować to albo w siedzibie sklepu i obejrzeć dokładnie towar a jak zamawiać to tylko kulki!

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem karabinek mp5 i inne rzeczy na łączną wartość około 600zł. Przez 2 miesiące zero przesyłki, żadnego kontaktu. Dopiero pojechanie do Warszawy osobiście (sklep w zapyziałej dzielnicy oczywiście zamknięty, natomiast wrażenia z podróży tam niezapomniane...dawno nie czułem takiej adrenaliny) i pójście na policję coś zadziałało. Zadzwoniliśmy po okazaniu maili i przelewu do niejakiego pana Serafina który zobowiązał się do oddania pieniędzy, niestety nawet policji się widocznie nie boi, bo kasy nie oddał. Dopiero po zgłoszeniu sprawy na prokuraturę i rozpoczęciu postępowania śledczego dostałem błyskawicznie towar, ale też nieco inny niż zamawiałem (mp5 sc5 a nie sd6), a w stanie raczej wątpliwym, ale wszystko działa więc nie chce mi się już awanturować z tymi oszustami.

Napiszę więc gwoli informacji:

!!! NIE POLECAM TEGO SKLEPU, NIE ZAMAWIAJCIE TAM NIC!!!

 

Czerwony proszę zostawić dla moderacji ;)

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Oczywiście ja debil nie wszedłem wcześniej na te forum nie sprawdziłem komentów. wyobraźcie sobie moją reakcje gdy to zobaczyłem prawie dostałem palpitacji serca. Od razu wpadlem w panikę. Napisałem ze 2 maile i zero odzewu, oczywiście wziąłem opcje przedpłaty. Dzisiaj po południu napisałem maila o zwrot pieniędzy. Dodatkowo kolega napisał do rzecznika praw konsumenta. Czekamy na odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

chlopcy dobrze sie bawia... reinkarnacja ich balaganu pod adresem: http://www.gunsport.pl/

Kiedy temat z został założony i kiedy ludzie zaczęli upominać się o swoje na policji? Czy Polskie prawo nie obejmuje złodziei? :poddanie:

założyłem konto, z prawdziwymi danymi na ich nowej stronie, jest możliwość przedpłaty. Więc po co się stresować i przelewać im kasę?

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

założyłem konto, z prawdziwymi danymi na ich nowej stronie, jest możliwość przedpłaty. Więc po co się stresować i przelewać im kasę?

 

Proszę rozwiń swoją myśl - chyba że chciałeś napisać "płatności przy odbiorze" zamiast przedpłaty.

 

:)

Link to post
Share on other sites
założyłem konto, z prawdziwymi danymi na ich nowej stronie, jest możliwość przedpłaty. Więc po co się stresować i przelewać im kasę?

W normalnym świecie kolejność świadczeń nie ma znaczenia. Płacisz i wymagasz. Tylko w świecie oszustów nie ufasz nigdy do samego końca. Jednakże nie zaniżajmy standardów z powodu kilku niechlubnych wyjątków.

 

PS. Jeśli uważasz, że na paczce pobraniowej nie można zostać oszukanym, to powodzenia życzę :P

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

A my pieniądze odzyskaliśmy - 1500 zł. Trzeba być nieugiętym, nie grozić jak dziecko, tylko podawać konkretne argumenty.. Aha, i Pan Rafał ,który podaję się tylko za pracownika jest tak na prawdę szefem i oszustem nr 1. W oszustwach prawdopodobnie pomaga także żonka - Małgorzata. Na jej imię każe zwracać towar, który nie odzyskujemy. Pan Rafał boi się bardzo konfrontacji z kontrahentem, dlatego nie ma możliwości zwrotu osobiście "bo nie może zaksięgować zwrotu pieniędzy", tym też go można postraszyć. Głównym sposobem jakim ten oszust się kieruje ,jest zniechęcenie kupujących do dalszych kłopotów z nim i odpuszczenie sobie - NIE RÓBCIE TAK, na to czeka. Pragnę też poinformować ,że Pan Rafał nie boi się Policji ani Rzecznika Praw Konsumenta tyle co Prokuratury oraz Urzędu Skarbowego, którzy mogą mu wystawić rachunek po dowiedzeniu się o tak prowadzonym interesie. Na koniec dodam ,że Pan Rafał jest ścigany przez zielonogórską prokuraturę - http://www.zielona-gora.po.gov.pl/index.ph...8&q=serafin

Edited by tbx753124
Link to post
Share on other sites

... i jakie szczeście, że tu trafiłem :)

wczoraj dokonałem zakupu repliki i wyposażenia, wybrałem opcję przedpłaty na rachunek, jednak dziś chcąc podpytać o kolejny produkt okazało się iż numery telefonów nie istnieją. Na moje szczęście kaski jeszcze nie wpłaciłem i coś mnie pokusiło aby sklep sprawdzić. Oczywiście nie polecam...

Link to post
Share on other sites

U mnie to było tak

Zamówiłem Plate Carrier Side Cummerbund System w kolorze OLIVE dnia 6 kwietnia .

8 kwietnia paczka doszła , otworzyłem ją i moim oczom ukazała się kamizelka koloru czarnego i na dodatek z Quick Relase , którego nie ma w Plate Carrierach .

Jutro do nich zadzwonie i dogadam całą sprawę.

Minus dla sklepu !!

Link to post
Share on other sites

Jeżeli się dodzwonisz - czego bardzo ci życzę to poinformuj nas o tym.

 

Kolejnym minusem dla sklepu jest to ,że nie odbierają telefonów - ani jednego z nich. Jednakże możesz zadzwonić do dostawcy i od nich otrzymać nr i skontaktować się z nimi przez telefon prywatny.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie zamówiłem u nich broń, ale po przeczytaniu tego tematu od razu napisałem im że odwołuje, nie przyjmę paczki itp.

po kilku dniach dostałem odp:

 

Witam

jeśli przesyłka nie zostanie odebrana zostanie Pan obciążony kosztami

przesyłki w dwie strony, jeśli te koszta również nie zostaną opłacone sprawa

trafi do firmy windykacyjnej co oczywiście znacznie zwiększy koszta

 

pozdrawiam

Rafał Serafin

www.airsoftxtreme.pl

 

 

w związku z tym co mogą mi zrobić dodam tylko że nie jestem pełnoletni

Link to post
Share on other sites

Sklep nie ma prawa do tego typu czynności jeżeli zrezygnowałeś z zamówienia nim zostało wysłane. Pewnie nie zostałeś poinformowany o fakcie wysłania przesyłki więc można domniemać że do jej nadania nie doszło. W tym momencie zrezygnowałeś nie obciążając nikogo dodatkowymi kosztami = sprawa wygrana.

Link to post
Share on other sites

Pozwólcie, że sprostuję post Machii'ego. Mail o tym, że Machii anuluje zamówienie został wysłany po zmianie statusu zamówienia na wysłane.

Chyba jednak musi im oddać kasę, c'nie?

 

PS.: Da się sprawdzić o której paczka została przekazana kurierowi? (Siódemka)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...