Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też można, ale większość nie ma jako takich dowodów. U mnie paczkę odbierał kumpel, który nie wiedział, co ma się w paczce znajdować, więc podpisał, że wszystko gra. Rozmawiałem z rzecznikiem i pozwiedzał, że mogę iść do kuriera i sprawdzić ile paczka ważyła, a ile miała waży w rzeczywistości, ale jest z rym trochę biegania a ja nie mam ani czasu ani chęci. Inne osoby natomiast, kiedy w końcu po tych 3 czy iluś tam tygodniach dostają swoje paczki i brak w nich kulek czy jakieś innej małej rzeczy po prostu machają ręką.

Link to post
Share on other sites

Moja sprada nadal nie została rozwiązana... :wink:

Wysłalem do szanownego pana S list z żadaniem zwrotu pieniedzy. List oczywiście wyslalem za potwierdzeniem odbioru. Czas zwrotu pieniedzy jaki mu dalem - 7 dni minał juz wczoraj. W poniedzialem ide z tym na policję bo juz mam dość tych zabaw. :killer:

Link to post
Share on other sites

Ja jakiś czas temu zrobiłem u nich zamówienie na granaty 40mm do granatnika i po długim czasie otrzymałem wkońcu upragnione zamówienie. Bo też się naciełem u nich zrobiłem zamówienie i zapłaciłem przelewem a kumpel zaczął się ze mnie śmiać jak mu powiedziałem że zrobiłem zamówienie w tym sklepie i powiedział mi tak "WEŹ I WEJDZ NA FORUM WMASG I POCZYTAJ SE OPINIE O TYM SKLEPIKU TO CI MINA ZRZEDNIE" jak wpadłem do domu i odpaliłem kompa to rzeczywiście mina mi zrzedła. Ale końcem końców dostałem swoje dwa granaty 40mm. A dziś jak załadowałem je kulkami do pełna i chciałem wysypać nadmiar to wysypały mi się praktycznie wszystkie kulki a w granacie zostało zablokowane gumką 32 sztuki z 132 sztuk po prostu myślałem że mnie coś zaraz trafi ale ja im nie podaruje takiego wała.

Powiem krotko CZŁONEK IM W CZTERY LITERY jak pojadę do nich to normalnie ich rozniosę i ten sklep. :killer:

Link to post
Share on other sites

Nie ma bariery. Powyżej 230 złotych (a może 250 teraz? nie wiem) jest przestępstwo, poniżej jest wykroczenie. Tak czy inaczej możesz spokojnie iść na policję. Najlepiej, jak ktoś w końcu zgłosi, że to jest prawdopodobnie szerszy proceder.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie czy sklep stacjonarny działa? i czy można tam kogoś zastać?

 

Dzięki już sam sobie odpowiedziałem.

 

Pojechałem do sklepu, przecież z Krakowa to dosłownie kilka kilometrów. Zastałem właściciela. Trochę zdziwiony, przestraszony. Oczywiście mojej repliki nie było w sklepie, ale mogła być wysłana najpóźniej w piątek ( czyli dokładnie tydzień po tym jak deklaruje sprzedający). Postanowiłem nie ryzykować i brać co jest, oczywiście zamówionych springów też nie było.

 

Dopłaciłem do SPR NOD2.

 

Dodam jeszcze, że w sklepie jest łącznie około 15 replik, każda inna, trochę szpeju w postaci kamizelek, nakolanników, kasków itp. trochę części. Z PEWNOŚCIĄ nie ma asortymentu proponowanego na stronie sklepu, gdyż ma on powierzchnię ledwo kilkanastu metrów kwadratowych. Na pudełkach niektórych replik naklejki od Krakmanów.

 

Ogólnie odradzam zakupy, chyba że ktoś może osobiście podejść i dać kasę dopiero jak zobaczy replikę i nie liczy na ewentualny serwis.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.

 

Na airsoftxtreme zamówiłem 26 replik wartości kilku tysięcy złotych.

Tak tak nie czytałem waszych opinii i żałuję.

Ale po kolei:złożyłem zamówienie i oczywiście dostałem potwierdzenie że kasa

zaksięgowana.Wysyłka obiecana za dwa dni.Czekałem 9 dni.Dnia 10-tego

wsiadłem w samochód i postanowiłem odwiedzić ten sklep osobiście.

Jestem z Gorzowa Wlkp. więc przejechałem 500 km w jedną stronę.

Mister ze sklepu mocno się zdziwił jak mu opowiedziałem o opiniach na jego temat

z tego forum. Zgodnie z prawdą powiedziałem mu że 10 dni czekania to przesada a

on na to że też czeka na dostawę. Ja czekać nie mogłem i nie lubię więc zabrałem

wszystko co miał w sklepie, co spełniało lub było bliskie mojego zamówienia.

Tutaj muszę powiedzieć że pan który przedstawił się jako Rafał był bardzo uprzejmy

i pomocny.Całą winę za zaistniałą sytuację zwalał na swojego szefa(kimkolwiek on jest)

Pomimo dogadania się z panem Rafałem, w sklepie zabrakło repik odpowiadających

moim wymaganiom i zgodnych z zamówieniem.Otrzymałem zapewnienie że brakujące

8 sztuk dotrze do mnie w 4 dni i dostanę gratisa za opóźnienie i mój czas.ZOBACZYMY!

 

Podsumowując: Można kupować w tym sklepie ale tylko OSOBIŚCIE,oni stosują taktykę

bierzemy pieniądze od klienta zamawiamy w chinach (a to trwa około 2 tyg) a potem wysyłamy (kolejny tydzień)

 

Zapomniałem dodać RADĘ PANA RAFAŁA : nie próbujcie dzwonić to nic nie da.

Wyślijcie sms i podajcie szczegóły zamówienia w mniej skomplikowanych

i roblemowych dla niego sytuacjach oddzwoni i sprawę wyjaśni.

Jeśli nie oddzwoni to poczekacie jaszcze ze dwa tygnie albo lepie

Moja sprawa nie jest zakończona więc będę na bierząco raportował.

Link to post
Share on other sites

Witam pasjonatów ASG.

Zakupu w internecie dokonujemy już od dłuższego czasu, nie mieliśmy nigdy żadnych problemów, co najprawdopodobniej uśpiło naszą czujność. Niestety przed zakupem nie miałem pojęcia o istnieniu strony wmasg.pl inaczej NIGDY nie dokonalibyśmy zakupu w tym, pożal się boże sklepiszczu internetowym. Zamówiłem dla moich nastoletnich synów (oczywiście bez sprawdzenia, opinii o airsoftextreme.pl) 2 karabiny: AK-47 CM.048 FULL METAL +drewno o wartości 739 zł za sztukę. Razem: 1478 zł. Przesyłką, zostaliśmy zaskoczeni - nie było żadnego e-maila, dostarczył ją kurier (naszym życzeniem była przesyłka przez pocztę), do przesyłki nie załączono faktury ani innego dokumentu potwierdzającego nasz zakup. Po otwarciu kartonu, okazało się ,że przesłano zamiast opłaconych karabinów inne modele: AKM[CM.036-A] o wartości 650 zł drugi ukryty był pod nim AK-47[CM.028-A] o wartości 357 zł. Łączna wartość przesyłki wyniosła zatem 1007 zł. Zostaliśmy oszukani na sumę 471 zł. Potwierdzają się złodziejskie metody handlarzy bronią ASG z airsoftextreme.pl:

1. Nieterminowe dostawy (przesyłkę przysłano za wcześnie, by wykorzystać element zaskoczenia - "a może przesyłkę odbierze ślepa i głucha, dobroduszna staruszka niemająca pojęcia co podpisuje"

2. Zamiast przez pocztę (jak sobie życzyłem) przez kuriera, żeby w pośpiechu odbierający towar nie mógł dokładnie obejrzeć przesyłki.

3. Przesyłanie zupełnie innego (tańszego) niż zostało zamówione i zapłacone przy odbiorze towaru.

4. Niezaopatrywanie przesyłki w faktury oraz inne dokumenty zwyczajowo towarzyszące tego rodzaju zakupom.

W naszym przypadku również handlarze-złodzieje-oszuści nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na e-maile. Jedynym pozytywem sprawy jest to ,że płaciliśmy przy odbiorze stąd nie straciliśmy jak inni wszystkich pieniędzy a "jedynie" 471 zł. Tym bardziej wkurzyło mnie to wszystko ,że karabiny te miały być podarunkiem dla moich synów z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przez te złodziejskie sztuczki "warsiafskich", drobnych cwaniaczków chłopaki nie będą mieli to o czym marzyli. Niektórzy na tym forum nie wiedzą co zrobić z tym fantem, a widzę ,że liczba oszukanych (a pewnie nie piszą tu wszyscy) jest całkiem spora. Ja nie czekam aż zbierzecie się, aż ktoś pojedzie, aż ktoś zadzwoni, aż ktoś się zlituje. Biorę sprawę w swoje ręce. O całym złodziejskim procederze w poniedziałek rano informuję : Policję, Prokuraturę, Urząd Skarbowy - odnośny miejscu działalności naciągaczy, Państwową Inspekcje Handlową, Państwową Inspekcję Pracy oraz Rzecznika Praw Konsumenta. Miejsce złodziei ,jest za kratami a nie w sieci internetowej. Nie wierze ,że pozytywne posty pisane są przez klientów, odnoszę wrażenie ,że ktokolwiek miał kontakt z tymi krętaczami został w ten czy inny sposób oszukany. Jak w europejskim państwie prawa może egzystować taka NIKCZEMNA PARODIA sklepu internetowego?! Jak długo banda drobnych cwaniaczków ma bezkarnie żerować na pasjonatach ASG? Sklep ten gorąco polecam kretynom, idiotom, imbecylom oraz wszystkim moim wrogom i ludziom o mentalności "biznesmenów" z airsoftextreme.pl.

Edited by trx753124
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to ja też się dorzucę i przestawię moją sytuację.

Zamówiłem na stronce gunsport.pl (to jest ten sam właściciel co airsoftextreme.pl)

replike karabinku M16A3 JG [JGF6610]. Oczywiście przesyłka byla dosyć szybka i żadnego problemu z nią nie było bo dostałem ją w 24h. Otwieram już w domu paczkę a tam replika m16a3 A&k m-series. W ogóle nie wiem co to jest. Informacji na temat tej repliki ciężko znaleźć. Do tego w zestawie miała być bateria 1500 a otrzymałem 1200. Chciałem się jakoś skontaktować ze sklepem i wyjaśnić sprawę ale niestety nikt nie odpowiadał. Ciagle sie zgłaszała sekratarka to po 2 tyg dzwonienia sobie odpuściłem. Zamiast 440fps to coś ma 380...zrobili mnie w balona wysyłając mi jakieś gó****.

Nie polecam tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

No więc byłem u tego rzecznika praw konsumentów, powiedział, żeby wysłać do nich listy polecone za potwierdzeniem i opisać tam sytuacje, zagrozić, że jak do określonego czasu nie oddadzą gotówki to oprze się to o sąd.. tak więc zrobiłem.

Oczywiście nie było odpowiedzi.... żadnej reakcji.

W jakoś w zeszłą środę (16.12) kolega poszedł do sklepu z dokumentem upoważniającym go do odbioru gotówki w moim imieniu, ale oczywiście sprzedawca mu jej nie dał, stwierdził, że nie może wydawać kasy, gdy nie ma szefa..., ale zobowiązał się zrobić porządek z tym "kramem" jak to nazwał i że do piątku, góra poniedziałku odzyskam pieniądze..

oczywiście pieniędzy nie ma. minęły już 4 miesiące od zakupu...

jeszcze raz tam kolega pójdzie, a jeśli to nic nie da, to podam ich do sądu.

Edited by aimseven
Link to post
Share on other sites

Paczkę zamówiłem dokładnie 19 czerwca 2009 roku, mimo zgłoszenia sprawy na policje mimo wieli listów do tych *** bo inaczej ich się nazwac nie da, a trzeba rzeczy nazywac po imieniu.. dalej nic.

 

Może jakieś propozycje?

 

Mimo zrozumienia dla sytuacji, zwracam uwagę na język jakim się tu posługujesz [R]

Edited by Regdorn
Link to post
Share on other sites

JA TEŻ MIAŁEM KŁOPOTY Z TĄ STRONĄ ,MIANOWICIE KUPIŁEM REPLIKE I BYŁO OK-SZYBKA DOSTAWA, PRZYZWOITA CENA,PO JAKIMŚ CZASIE ZAMÓWIŁEM KILKA INNYCH RZECZY I WTEDY JUZ BYŁA KLAPA BO WYSŁALI MI CAŁKIEM CO INNEGO NIZ ZAMÓWIŁEM -JAKIEŚ CIENKIE BADZIEWIE KTÓRE BYM KUPIŁ W SKLEPIE PO 4 ZŁOTE A DO TEGO PO JAKIMŚ CZASIE ZOBACZYŁEM ŻE JEST ZESKROBANA PLOMBA GWARANCYJNA W MOJEJ REPLICE- NA WYSŁANYCH 20 WIADOMOŚCI I TYLE SAMO TELEFONÓW ŻADNEGO KONTAKTU- KOMPLETNIE NIC, DLATEGO JAK BĘDE TAM PRZEJAZDEM TO ZAJADE I WYJAŚNIE GOŚCIOWI JAKIM TO JEST SPRZEDAWCĄ. NIE POLECAM TEGO SKLEPU - NIE ZAMÓWIĘ TAM JUŻ NIC I WAM RADZE TEŻ TAK ZROBIĆ=FACET PEWNIE KAŻDEMU WYSYŁA PIERWSZĄ ZAMÓWIONĄ RZECZ ŻEBY WZBUDZIĆ ZAUFANIE A POTEM LECI W KULKI

 

Cyt. Netykieta, II. Obowiązki użytkowników, ramka pt. "Obyczaje na WMASG.pl", pkt. 3: "Nie krzycz! Błędem popełnianym czasami przez początkujących użytkowników jest używanie SAMYCH DUŻYCH LITER. Bywa, że przez część użytkowników jest to odbierane za niegrzeczne. Wg ogólnie przyjętej konwencji w Internecie duże litery oznaczają krzyk." Mamy dobry słuch [R]

Link to post
Share on other sites

mój znajomy kupił tam replikę i tylko napisali, że wysłali potem nic... nie można było se z nimi skontaktować ani nic. rewplika przyszła po ponad 2 tygodniach i dodatkowo nie ta o którą prosił. to tylko wyłudzacze.

 

Zdania zaczyna się wielką literą.

Edited by Promant
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie, to znowu ja. Mam w sumie dobrą wiadomość.

Otóż napisałem jakiś czas temu drogą mailową do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Warszawie najpierw na maila z opisem całego problemu*.

 

Oto jest adres emailowy:

sk_warszawa@wiih.org.pl

 

Po jakimś czasie (około 4 dni) dostałem emaila z prośbą o dosłanie potrzebnych dokumentów związanych ze sprawą.

 

Od posłania emila z informacjami czekałem dłużej, około 2 tygodni, aż dzisiaj w skrzynce pocztowej (realnej:]) był list od Inspektoratu- dla mojej wiadomości, kopia listu, który został wysłany do właściciela.

Powołują się tutaj na ustawy i mam pełne wsparcie Inspektoratu.

Wszystko jest teraz na dobrej drodze do odzyskania skradzionych pieniędzy.

 

Tutaj podaję bezpośredni adres do Inspektoratu w Warszawie:

ul. Sienkiewicza 3

00-015 Warszawa

tel. 826-18-30, 826-42-09

 

____

*airsoftxtreme przysłał mi tańszy model repliki, próbowałem się skontaktować, dopiero kolega tam poszedł i wziął jakiś (chyba prywatny) numer, udało mi się dodzwonić i sprzedawca (oczywiście miły i zatroskany) powiedział, żeby sprzęt odesłał i przyślą dobry. Możecie zgadywać jak to się skończyło :P skoro napisałem do Inspektoratu...

Edited by aimseven
Link to post
Share on other sites

Witam

Moja sprawa wygląda następująco a raczej wyglądała. Zakupiłem na stronie Airsoftxtreme gearbox v3 nic nie wiedząc o tym sklepie. Dopiero później zajrzałem na WMASG do opini o tym sklepie wtedy się przeraziłem. Tak więc spisałem moją "inwestycje" na straty. Oczywiście były próby interwencji w samej Warszawie ale kiedy miało już dojść do konfrontacji z właścicielem sklepu okazało się że SKLEP JUŻ NIE ISTNIEJE. Tak więc ostrzegam was nie zamawiajcie nic z ich strony. Po dwóch miesiącach od zamówienia przysłali mi łaskawie gearbox miałem niezłe zdziwienie widząc kuriera z moim gearboxem :-P Tak więc jeszcze raz dużymi literami

!!!SKLEP JUŻ NIE ISTNIEJE!!!

Edited by Blondi pl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...