Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no jo....nie ma to jak sie spazyc przy pierwszej replice....

 

zamowilem mp5 jg full metal+szyne+koli od nich za lacznie 760zl....

widze ze sie ******* na calosc...do maila z potwierdzeniem zaplaty bylo ok od wtedy cisza....czekam tydzien i zasuwam na policje jak dalej cisza bedzie...

 

Zacznij pisać po polsku. I nie używaj wulgaryzmów! Szmer.

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem do UOKiK.

Też mam z nimi problem. Co mi powiedział pan przez słuchawkę z UOKiK

Ze w ciągu 10 dni od otrzymania towaru możną zrezygnować z umowy ( sprzedaży ? ).

Trzeba wysłać list polecony( z potwierdzeniem odbioru ) zawierający odstąpienie od umowy. W ciągu 14 dni od otrzymania listu musi zwrócić pieniądze. Jeżeli nie zwróci to wycieczka do rzecznika praw konsumenta. Jeżeli nie pomoże, to sąd. Czyli chyba tak wygląda droga oficjalna.

Link to post
Share on other sites

dodzwoniłem się przed chwilą do Pana Serafina (numer jest podany pare zakładek wcześniej) Pan Serafin twierdzi że od roku nie prowadzi sklepu Airsoftxtreme.pl, kazał mi dzwonić na ten drugi nr który jest wiecznie nie osiągalny. Powiedziałem mu że sklep jest zarejestrowany na firmę KON-POL i że to on widnieje jako jej właściciel. Po moich słowach że jeżeli on już tego nie prowadzi to nie musi się niczego obawiać, jak zgłoszę sprawę na policję, powiedział "proszę bardzo zgłosić na komendę."

 

 

żal żal żal dziwne że ten człowiek jeszcze nie gnije w więzieniu

Edited by vankozi
Link to post
Share on other sites

Ja sie dodzwonilem pod 515430387. Nie jest to numer podany na stronie tylko mialem farta ze raz im sklep sie wylaczyl i wyswietlilo zeby kontaktowac sie pod ten.

Probojcie tu bo na ten numer zawsze jest sygnal. Ja juz jak cos koordynuje sprawe z prawnikiem :killer:

Link to post
Share on other sites

518797892 dzwońcie pod ten numer :) pan Konradzik

 

Przed chwilą dzwoniłem na ten mumer i gość po drugiej stronie poinformował mnie, że w tym sklepie już nie pracuje ale dziś w nim będzie i powie gościowi ze sklepu żeby się ze mną skontaktował w tej sprawie... hmm... zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Ten sklep to jedna wielka kpina. Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie.

Zamówienie złożone 08052010, przelew zrobiony tego samego dnia (duży błąd). Od tego momentu zero kontaktu ze sklepem. Telefony podane na stronie nie działają. Nikt nie odpisuje na maile. Paczka dotarła 8 dni od złożenia zamówienia.

Zamówienie obejmowało:

Gumki hopup firmy guarder - silikonowe czarne - dotarły silikonowe białe!

4 Magazynki HICAP BOYI z oznaczeniami - dotarły jakieś dwa z oznaczeniami po chińsku( których nie mają nawet w ofercie) , i 2x LOWCAP BOYI.

Dodam że na fakturze sprzęt jest taki jak zostało złożone zamówienie.

Podsumowując:

- ze sklepem nie ma żadnego kontaktu,

- zamówienia realizują sobie jak chcą,

- towar zamówiony nie jest tym który zamawiamy.

Jeżeli ktoś już musi zamawiać u tych oszustów i złodziei, to niech zamawia za pobraniem i paczka doręczona przez kuriera i sprawdzić paczkę czy się zgadza z faktycznym stanem zamówienia.

Link to post
Share on other sites

przyszło kurierem z "7" miało być pocztą, replika jak z odpusty jakies chińskie gówno, zamawiałem z [DE] szkoda gadać, kulki zamawiałem 0.20, a dali 0.25

odradzam!!!!! złodzieje i tyle!!!!! firma Kon-Pol i Tabu Małgorzaty i Konrada Serafin.

Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Maniacy ASG.

W tym sklepie miałem zamówione M16 jednak anulowałem ponieważ wystąpiły z mojej strony przypuszczenia o oszustwo.

Proszę oto pół-dowody:

http://www.airsoftxtreme.pl/ oraz http://www.gunsport.pl/

Bardzo podobne prawda? Takie sami znaczki przy URL oraz (o dziwo!) takie same komentarze!

Bardzo podobne adresy:

AirSoftXtreme.pl

ul.Targowa 18 paw 12

03-728 Warszawa

 

GunSport.pl

Targowa 63/60

03-729 Warszawa...

Co mnie w tym zaniepokoiło? To co wymieniałem wyżej oraz to że dziwnym trafem jest inny Kod pocztowy do Warszawy na tej samej ulicy! Cuda-dziwy!

Kolejnym powodem:

Z tych dwóch stron jest podanych 4 numery telefonów. I uwaga: 3 niepoprawne a 1 poza zasięgiem! ;]

Anulowałem zamówienie i kupiłem w gunfire.pl

Przesyłka w Markowie ;] Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...