Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftxtreme.pl


Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Już miałem zamawiać sprzęt w tym sklepie, ale coś mnie naszło żeby sprawdzić opinie na forum.

 

Prawdopodobnie uratowałem 1000 zł.

 

Zero kontaktu (telefon, gg, e-mail).

 

Choć w końcu nie dokonałem zakupu, to przekonałem się trudną (czy niemożliwą w moim przypadku) rzeczą jest skontaktowanie się ze sklepem.

 

Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

mam ten sam problem kupilem karabinek i juz czekam 2 tydzien jezeli nie wysla mi paczki ide na policje i zobaczymy co powiedza. Na emaile nie odpowiadaja na telefony tez moze jak ktos jest z Warszawy to moglby podejsc i po ludzku ich opieprzyc.

 

Zacznij używać polskich znaków! Zdania zaczynamy z dużej litery! Szmer.

Link to post
Share on other sites

Sklep to jedno wielkie dno. Zamówiłem Scara - l czarnego ,a otrzymałem Cm.046 i to pewnie tylko dlatego, że zamówiłem za pobraniem. Nie ma moąliwości kontaktu z nimi na meile nie odpisują tak samo na GG. Telefonować można do nich cały dzień a i tak nie odbiorą. Nie mam pojęcia co mam zrobić tą bronią teraz...

Link to post
Share on other sites

Idź do rzecznika konsumentów (nie do federacji), pogroź gościom policją, a jak i to nic nie da, to zgłoś oszustwo na komendzie. Oczywiście będą się bronić, że pomyłka, ale jedyne co Ci poza tym pozostaje, to wycieczka do Wawy...

 

Oczywiście do rzecznika i na komendę weź sobie wydruki z zamówienia, jakąś korespondencję, dowód na próby kontaktu, potwierdzenie płatności jeśli jakieś masz (nie pamiętam jak to wygląda przy odbieraniu pobraniowej).

 

Pozdrawiam

M.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Jako ze nie widze edyty pisze nowego posta:

 

Otóż moge powiedzieć ze dzis z tym sklepem wygrałem.

 

Jak pisałem po tych wszysatkich interwencjach smsowo/mailowych i interwencji w znajomej kancelari adwokackiej która wysłała pismo przed sądowe dziś przyszła moja paczka. Czytając inne posty ludzi którzy w swoich znajdowali bazarowe karabiny troche sie bałem co bedzie w srodku.

 

Co zamowiłem:

 

MP5 NAVY JG - 599zl

SZYNA DO MP5 - 35zl

KOLIMATOR (nie pamietam modelu) - 130zl

 

co dostalem

cm.041b -589zl (czyli model z tak naprawde z inna kolba i bez mocowania na optyke ale ogolnie sa to praktycznie te same modele)

SZYNA

JAKIES KOLI (nie wiem co bo nie widzialem ocobiscie jeszcze, paczka poszla do rodzicow, wakacje ;) ) , wiem ze to nie to co zamowilem ale wiem tez ze nie jest to chinski plastik za 5zl.

 

Ogolnie uwazam moje zamowienie za zrealizowane mimo ze to nie jest dokladnie to ale ciesze sie ze w ogole dostalem cos porownywalnego cenowo i jakosciowo a nie "bazar".

 

Wiec rada dla wszystkich: idzcie do kancelari adwokackiej i niech przejma wasza sprawe. Jesli skonczy sie to tylko na wyslaniu pisma przedsadowego to nie beda to kosmiczne koszty, u mnie dopiero to podziałało, ale prosze państwa Z TYM SKLEPEM MOZNA WYGRAĆ, tylko nie mozna czekac a moze cos wysle tylko trzeba zadzialac bo koles mieknie na widok pisma podbitego jakas urzedowa pieczatka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest droid

WIELKIE DZIĘKI

 

Zamowilem w airsoftxtreme.pl. AK47 CM.028. w cenie jakiej nie oferuje żaden sklep,

dodatkowy plus to darmowa przesyłka przy wpłacie na konto niezależnie od kwoty zakupu !! FAJNIE

 

Wszystko bardzo dobrze! expresowa przesyłka !!

 

Kontakt bardzo dobry!

 

Polecam ten SKLEP!

OBY TAK DALEJ!

 

 

Duży + dla sklepu. Dobry kontakt, szybka przesyłka itp..

Ogólnie super napewno będe tam dalej kupował. :killer:

 

 

przedwczoraj kupiłem replkę kałacha CM.028 odrazu wykonałem przelew z Mbanku...wczoraj rano ok 9 został zaksięgowany..paczka została wysłana ok godz 14....dzisiaj o 11 zadzwonił kurier...paczka szła nie całe 24h! polecam sklep jak najbardziej...kontakt tez jest świetny..odp. na wszystkie moje maile! polecam :uśmiech:

 

 

WIELKI + dla Airsoftxtreme. Zdecydowanie najlepszy sklep na Mazowszu.. Moja historia zamówień oscyluje gdzieś w granicach 3500 złotych i ani razu mnie nie zawiedli a paczka była jak za każdym razem do 48h od momentu złożenia zamówienia.. Tak trzymać Panowie

 

 

Ja kupiłem w tym sklepie M14 które było perfekcyjnie zapakowane i byłem informowany o stanie paczki itp. Sklep, kontakt, obsługa super!!! POLECAM

 

 

 

ci wszyscy powyżej jak zresztą zdążyliście zauważyć bluźnią a nawet sadzą heretyzmy- totalna ściema- zamówiłem tam ak tactical cymy i mp5k galaxy co mnie wyniosło prawie tysiaka[przelewem]- przez ponad miesiąc- zero kontaktu, telefonu nikt nie odbiera- karabin dostałem o niższych osiągach- dałem sie wydymać kiejś łajźie z warszawy- po 4 miesiącach zero kontaktu ni mejlem ni fonem bo kałach przestał działać- więc módl sie kabanie by mnie nie naszło na wizytę w wawie bo tyłki twojej matki żony córki i siostry tego nie wytrzymają!- każdego by poniosło w takiej sytuacji

Link to post
Share on other sites

Informacja dla wszystkich.

 

Zostałem oszukany na aukcji internetowej. Co mogę zrobić?

 

Należy jak najszybciej zgłosić się do najbliższej jednostki Policji i złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Ważne będą zarówno informacje dotyczące aukcji internetowej na której dokonano zakupu (numer aukcji, dane dotyczące sposobu kontaktowania się ze sprzedającym - adres e-mail, dane konta na które wpłacono pieniądze, etc.)

 

To samo tyczy się innych zakupów w internecie.

 

Źródło: http://www.policja.pl/index.php?dzial=87&id=1245

Link to post
Share on other sites

Kilka stron wcześniej, wypowiadałem się ja i mój tatuś, razem daliśmy radę temu gościowi i zwrócił kasę co do grosza :) Proszę się nie sugerować tym co mówi "pracownik" - Pan Rafał jest na 100% właścicielem sklepu a miła i sympatyczna,bardzo pomocna pani jego wspólniczką - prawdopodobnie matką albo żoną, każą do niej wysyłać powrotem ,żeby móc wyłudzać pieniądze.

 

PS: Nie wiedziałem ,że Rafał nadal człapie po tym świecie i oszukuje ludzi.

 

 

Może pomysł pewnego gościa z naszą-klasą był trochę śmieszny ale można wykorzystać nazwiska, zebrać podpisy i złożyć pozew zbiorowy? Co wy na to? Mam wakacje - nudzi mi się to może by tak zniszczyć życie Rafałowi i jego rodzinie oszustów - facet się nie wypłaci. :)

Edited by tbx753124
Link to post
Share on other sites

Ostatnio pojechałem do sklepu po jakieś duperele - kulki itp. Zamknięte na cztery spusty, w środku pusto i ciemno. Dodam, że była 13.00 w piątek, czyli w normalnych godzinach otwarcia sklepu. Telefon podany na stronie www wyłączony. Ewidentnie robią sobie jaja z ludzi, ja nie zamierzam mieć z tym dziadostwem nic wspólnego.

Link to post
Share on other sites

może wasze groźby poskutkowały, w każdym bądź razie ja zanim natknąłem się na ten dział kupiłem tam pare rzeczy ( 4 magi do M4, tactical vest i ochraniacze). wszystko przyszło szybko, elegancko, ochraniacze zamiast multicamo to w olive ale to nic nie szkodzi. dla mnie ten sklep ma plusa :killer:

 

i nie, nie jestem związany w jakikolwiek sposób z tym sklepem. więc "nieuczciwa konkurencja" czy jak to tam zwiecie- odpada.

 

Zdania zaczyna się z dużej litery! Szmer.

Link to post
Share on other sites

Przejdę się do prawnika, aby wysłał takie pisemko, tylko ciekawe ile weźmie..

 

Co wy na to, jakbyśmy wynajęli jednego prawnika, podzielili się kosztami sprawy i udupili gościa? tak jak możemy się połączyć na strzelaniach, tak tutaj możemy coś razem zdziałać, tylko trzeba chęci..

 

Niestety nie da się tego edytowac, wiec przed chwila dzwoniłem do P. Konrada, w ogółe nie był zdziwiony tym, że przesyłki nie mam od roku, powiedział, że nie pracuje w tym sklepie, ale jak mu powiedziałem o pozwie sądowym to się oburzył :D i powiedział, że się tym zajmie - ja w to nie wierze, tak więc trzymam się tego co napisałem wyżej..

 

Jednak dalej to samo, zero odzewu.. do godziny 15 wniosek ląduje.. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...