Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Camelbak + kolimator - niedawno zamawiane. Po zakupie szybko trafiły w moje ręce (odpowiednio zabezpieczona przesyłka). Towar bez żadnych wad... Polecam

Ooj tak! Przesyłki mają tak zapakowane, że nie można ich otworzyć :-F

Być może juz dziś dotrze do mnie mój mundurek :D

A obsługa miła. W świeta zamówiłem mundur, kamizelkę, latarkę, kominiarke i linke. Zaraz po świętach obsługa zadzwoniła, żeby powiedzieć, że nie maja latarki 9LED i zapytali się czy chciałbym 7LED. I od razu dowiedziałem się, że przesyłka za chwile będzie wysłana :D Teraz tylko czekam na kuriera.

Ja tam POLECAM.

P.S. Nie dostałem w 1 zamówieniu żadnych naklejek ;( Może w tym dostane ?

Edited by GuyWithGun
Link to post
Share on other sites

Szczerze mowiac spodziewalem sie jeszcze przed nadejsciem paczki, ze "jak od SpecShopu to musi cos byc spieprzone". I nie pomylilem sie. Tym razem zamiast breloczka do kluczy i pocisku na lancuszku (oba na prezent) otrzymalem dwa breloczki i.... sam lancuszek :-/! Najgrosze jest to, ze maja asortyment, ktorego nie ma nikt inny. Gdyby mialy go inne sklepy, na pewno sprobowalbym sie zaopatrywac gdzie indziej. Gdzies, gdzie podejdzie sie do moich ciezko zarobionych pieniedzy POWAZNIE, a paczki beda 1:1 zgodne z tym co zamowilem...

Link to post
Share on other sites

Ja już czekam drugi tydzień na paczkę, i nie mogę się doczekać...

 

Straciłem sporo kasy na telefonie, przez ciągłe dzwonienie do UPSu, i do SpecShopu, i pytaniem sie co sie dzieje z moją paczką.

 

 

Ktoś w sklepie zamiast wpisać nazwę mojej miejscowości, pomylił się i wpisał Warszawa.

No i ponad tydzień trwało przeadresowanie ten paczki na właściwy adres, ale potem i tak kurier z UPS dzwonił do mnie w celu dostarczenia przesyłki. Fajnie, tylko że był w ciągle w Warszawie, i szukał mojej ulicy w Warszawie.

 

Jedyny plus, że paczka już jest w oddziale w Katowicach, i po wczorajszym telefonie do UPSu (mam nadzieje, że to będzie już ostatni) paczka ma do mnie trafić 31.12.2007...

 

Jeżeli 31 nie dojdzie, to poważnie się zastanawiam nad przyjęciem tej przesyłki, i nad zmianą sklepu, szkoda tylko, że w SpecShopie, mają naprawdę ogromny wybór, i to jest ich plus, że to co Oni mają, w reszta tego nie posiada...

Link to post
Share on other sites

Niestety kolejny raz przesyłka nie dotarła. Ciągle słyszę przez telefon jak tam dzwonie, że na pewno przesyłka dojdzie tego i tego, a ciągle jej nie ma...

Straciłem już tyle kasy na telefonie, że szkoda mi już tam dzwonić do nich...

 

Minus dla SpecShopa za:

- nieznajomość języka polskiego? (wpisali w adresie na paczce Warszawa zamiast Sierakowice)

- nie odpisywanie na maile (może sie obrazili, bo w sumie trochę emocjonalne były)

 

 

 

Chciałbym się poradzić AirSoftManiaków:

 

Jeżeli jakimś cudem kurier UPS zapuka do mych drzwi to, przyjąć te zamówienie czy nie ???

Edited by John Cooper
Link to post
Share on other sites

Rowniez brak zastrzezen.

Spytalem kiedy beda miec granaty Madbull`a na 204 kulki, poinformowali mnie i czekalem cierpliwie.

Kiedy w koncyu przyszly zamowilem szybciutko (zamowienie na kwote powyzej 1000 PLN) :)

Na paczke dlugo czekac nie musialem(mimo okresu swiatecznego).

Niektore sklepy dodaja male gratisy do zakupow na kwote powyzej 1000 PLN ale cieszy chociaz ta darmowa wysylka ;)

 

Zdecydowanie polecam. 1 zakup u nich i daje 10/10 - bez zastrzezen.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio do mnie sklep zadzwonił, i kazał nie odbierać tej przesyłki, która nie potrafi do mnie dojść, kazali zamówić sobie drugi raz to samo.

 

 

 

Dostałem na maila numer ID paczki, i sprawdziłem sobie na stronie UPS, co sie z nią dzieje...

 

 

 

Jest jakiś postęp:

teraz nie wpisali WARSZAWA tylko SKIERNIEWICE !!!!!!!!!

 

 

Czy (...), który tam pracują nie skończyli podstawówki ??!!

 

 

 

SIERAKOWICE ma być !!!!

Przecież wszystko jest poprawnie napisane, a Oni nie potrafią przepisać nazwy...

Już do nich nie będę dzwonił, już sie spalili dwa razy, trzeciej szansy im nie dam....

 

 

 

NIE POLECAM TEGO SKLEPU,

pracują tam (...), który nawet nie potrafią wysłać przesyłki na poprawny adres !!!!!!!!

Bo w moim koncie, nie było, nie ma żadnego błędu, wszystko adres, ulica, kraj, województwo jest poprawnie wypełnione...

 

 

Edit by moderator: Proszę nie używać wulgaryzmów

Edited by Cappuccio
Link to post
Share on other sites

do tej pory złożyłem u nich jedno zamówienie, to za mało żeby zamieścić rzetelną opinię, nadmienię jedynie że z tym jednym wszystko poszło tip-top. fachowe doradztwo, szybka profesjonalna obsługa, paczka doszła błyskawicznie no i była dobrze zapakowana. jedyny mankament to zwrot jednej z zamówionych przeze mnie rzeczy, z powodu niedobrego rozmiaru (oni dali taki jaki chciałem, tylko że nie pasował). sam zwrot przyjęli bez problemu, tylko przelew kasy spowrotem na moje konto trwał ciut za długo, do tego zasłaniali się przy tym ustawą, co może, ale nie musi, źle świadczyć o ich podejściu do klienta. póki co chcę wierzyć, że są sklepem "na tak".

Link to post
Share on other sites

No więc tak, moje pierwsze zamówienie, w ogóle do mnie nie dotarło...

 

Drugie zamówienie zamówiłem 4.01.2008 i przyszło już wczoraj, ale nikogo nie było, więc dopiero dzisiaj matka je odebrała...

 

O dziwo, nie musiałem ani jednego telefonu wykonać do www.SpecShopu.pl ani do UPSu, i sama paczka dotarła pod właściwy adres.

 

Zamówienie staranie zapakowane, towar zgodny z tym co zamówiłem...

 

No więc daje plusy za to, ale ogromne minusy za pierwsze zamówienie, które nie doszło, i za drugie zamówienie, które też miało zły adres, ale dzisiaj je mama odebrała...

 

Gdyby nie te kłopoty adresem na moim zamówieniu, mógłbym go z czystym sumieniem polecić...

Link to post
Share on other sites

Złożyłem już u nich 3 zamówienia. W 100% mogę polecić ten sklep.

 

Kontakt? Wyrozumiałość, pomoc, zgodność i jakość- miło i kulturalnie 10/10

 

Wysyłki bardzo dobrze zapakowane a UPS za zwyczaj na 2 dzień w domu.

 

Ostatnio mają jakieś problemy z dostarczaniem maili na portale o2 i tlen. Zadzwoniłem i wszystko uzgodniłem. Dla mnie bomba

 

Polecam!!!

Link to post
Share on other sites

Wczoraj rano zlożyłem zamówienie. Wybrałem płatność przelewem. Nadal nie dostałem numeru konta do przelewu. Około 15 napisałem maila z przypomnieniem i do teraz cisza. Narazie mieszane odczucia co do tego sklepu. Mam nadzieję, że jak już dostanę ten numer to pójdzie z górki.

Link to post
Share on other sites

Sklep do D..Y złozyłem zamowienie i przysłali 1 produkt nie zgodny z zamowieniem odesłałem im to ( jeszce musiałem płacic z wysyłke ) a na drugi dzien dzwonia ze ten prodokt kotry odesłałem juz jest uszkodzony ( były to kulki ktore otwarłem, a potem sie zorientowałem ze sa to inne niz zamawialem )i jeszce maja jakies sapy do mnie ze jak oni maja ten produkt wymienic jak on jest juz uszkodzony.

 

NIE POLECAM!!!!!!!!!!

 

FATALNY SKLEP I NIEMIALA OBSŁUGA!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem dziś 3 razy o różnych porach i nikt nie odbierał. Konto mam na interii. Wysłałem kolejnego majla z przypomnieniem i nic. Zero odzewu. Kolejny dzień nie dostałem numeru konta...

 

Spokojnie, bez pośpiechu. SpecShop wysyła numer konta po przygotowaniu zamówienia. Zazwyczaj w 24h jest już mail.

Cierpliwości. Może mają dużo zamówień.

Link to post
Share on other sites

za 1szym razem zakupik sie nie udal ale to tylko i wylacznie z powodu producenta repliki ktora byla o kant.....potłuc. wczoraj dzieki uprzejmosci sklepu dostalem przesylke kurierem mimo iz zaplacilem za przesylke poczta, ale w miedzyczasie okazalo sie ze musze miec rzeczy szybciutko. co do kont na o2 to faktycznie jest problem, ktorego zaloga o2 jak na razie nie kwapi sie rozwiklac. sklep super, polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...