Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

Ja bym chciał na temat tego sklepu powiedzieć jedno: Za każdym razem gdy wkraczam do tego sklepu odrzuca mnie obsługa, goście są po prostu wredni i nieuprzejmi i mają gdzieś klienta! Kiedyś kolega chciał obejrzeć mocowania taktyczne do AK47 to mu koleś za ladą powiedział, że mu sie nie chce iść na zaplecze i pokazywać....no comment po prostu....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Błyskawiczna odpowiedź na pytania, bardzo dobry kontakt. Zamówienie w nocy z niedzieli na poniedziałek, wysłane w poniedziałek wieczorem, było by u mnie we wtorek gdyby nie jakiś "mądry inaczej" w UPS-ie który przesyłkę do Krakowa wyładował w Bielsku, dotarło w czwartek. Duży + dla sklepu, kolejny - dla UPS.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie, tym razem zdecydowanie bardziej konkretne AKS-74N Vfc. Tak wydałem ponad 1700zł i jestem bardzo zadowolony, jako gratis dostałem baterię i dłuższą gwarancję... Jedyne co mnie zdenerwowało to kurier UPS, nie dostałem awiza, jednak w czwartek o 20 przyjechał :) Ogólnie dla sklepu jak i towarów wielki PLUS +, kontakt bardzo dobry. POLECAM !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Długo się z jakąś dziwną niechęcią patrzałem na ten sklep (może dlatego, że wcześniej był 'świeży' dość), aż do dziś. Zmiażdżyli mnie dzisiaj.

Zamówienie wpłynęło nieco przed godzina 9:00AM, o godzinie 11:45 było już zrealizowane. A ja ledwie dwa duperelki za ~80zł zamówiłem. No po prostu niesamowici są. Aż chce się kupować :-F

Edited by jabot
Link to post
Share on other sites

Wymęczenie mailami - błyskawiczne odpowiedzi. Jednej rzeczy nie mieli, powiedzieli że w 2 dni ściągną, tylko musze do wieczora dnia obecnego złożyć zamówienie.Dokładnie 2 dni później mail że paczka spakowana i wysłana PP.Za dwa dni paczuszka w domu.

 

Czyli nic innego jak wielki +.

Link to post
Share on other sites

Zamowilem produkt. Szybka wysylka. Nie spelnil moich oczekiwan, Odeslalem zgodnie z prawem (do 10 dni) na drugi dzien z oswiadczeniem ze rezygnuje z zawarcia umowy, podalem tez numer konta na ktory prosze o dokonanie zwrotu pieniedzy. Zobaczymy jak bedzie dalej ;-)...

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem tam Beretta "jako prezent" tzn. zamówiłem ją dla kumpla i tam też ją wysłąli.Model fachowo zapakowany nic dodać nic ująć .....

zamówiłęm tam też kulki i musze powiedzieć że nigdy nie kupiłem takich "równych" 0,2g :) (wszystko z mailem bez telefonu)

 

POZDRAWIAM www.specshop.pl górą !!

Link to post
Share on other sites

W Specshopie zamawiam głównie drobne wyposażenie, którego gdzie indziej nie potrafię znaleźć. Zdarzyło się dwa razy, że zamówiony towar okazał się wybrakowany (z winy producenta) - nie było żadnych problemów z wymianą na dobry. Ponadto szybka realizacja zamówień. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...